Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

24 lis 2007, 13:34

czesc
Ja na minutkę zaglądnelam bo mały Michałek broi, wrzuciłam go na chwilke do łóżeczka i zasypałam zabawkami i na 5 minut jestem zeby wieczorem sie znów nie okazało ze ma mnóstwo czytan ai zaległości!

U nas ok. Mały kopi ejak szalony raz za czas widze wystającą na 5cm nad brzuch nóżkę - ale fajnie.

CleoShe, jak nie przestanie Ci ebolec to lepiej podejdz do lekarza bo faktycznie mogło Cie gdzies zawiac i masz jakis stan zapalny.

Madzia gratulacje 8 miesiąca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mary, No to miłej pracy - tylkko się nie przemęczaj!!!

no ja uciekjam bo mały juz cos piszczy - musze mu zmienic zabawki na inne to wtedy zas chwilka spokoju.

Zaglądne wieczorkiem.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

24 lis 2007, 14:21

Hej!!

Ja dopiero teraz bo bylam rano na zakupach, a teraz gotuje obiadek, bo moj mezus odsypia nocke i pewnie niedlugo wstanie glodny :ico_oczko:

Marcia,
sorki za pomylke z bratankiem.... :ico_sorki:

Madziu,

GRATULUJE!!!!! :ico_brawa_01: Ale ten czas leci :ico_olaboga:

Monia, super fotka!! No teraz to Cie widac!!! :ico_brawa_01:

Zycze milego dzionka!!

Buziaczki!

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

24 lis 2007, 15:28

hej kochane :-)
Madziu jeszcze raz dziekuję za pomniejszenie zdjęc :ico_buziaczki_big:

mz74 pisze:Madziu,

GRATULUJE!!!!! Ale ten czas leci

Ja też sie przyłączam do gratulacji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A u mnie dzisiaj brzydko i pochmurno,a z nudów to chyba urodze :ico_oczko:
Bylismy rano na zakupach i chyba wieczorkirm zrobimy sobie seansik z horrorami,a najlepiej to bym poszła do kina ale nie wiem czy dam rade wysiedzieć :ico_noniewiem:
Nio trzeba coś wymyslec bo zwarjuje :ico_olaboga:
marcia_pod pisze:CleoShe, jak nie przestanie Ci ebolec to lepiej podejdz do lekarza bo faktycznie mogło Cie gdzies zawiac i masz jakis stan zapalny.

No Marcia ma rację,albo spróbuj jeszcze z liściem od kapusty podobno pomagaja okłady :ico_noniewiem:

Życzę miłej soboty :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 lis 2007, 15:34

Dziewczyny u nas tez pada,i naprawde idzie w depresje wpasc.My już po obiadku mialam dzisiaj zupke ogórkową.Musze chwilke polezec bo kolo 17 kuzynka z siostra i dziecmi na plotki przychodza. :ico_olaboga: :ico_kawa: :ico_tort: Te tygodnie tak szybko leca nie dawno byla niedziela no i juz znow jest a ciaza sie wlecze jak to jest.............. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

24 lis 2007, 15:45

Hi Girls :)

Sama tez tak myslalam ze to moze jakies zapalenie, ze moze mnie zawialo lub cos tez z kanalikami mlekowymi (choc nie mam wyciekow).. ale na szczescie bol piersi przez ta noc praktycznie minal i jestem spokojniejsza. W srode mam wizyte z polozna wiec i tak wspomne jej o tym.
W sumie to podczas ciazy pierwszy raz mi sie zdarzylo cos tak niepokojacego.. Cala ciaza przebiega niemalze ksiazkowo i bez problemow. Mam nadzieje ze tak tez bedzie z porodem :ico_sorki:

Madziarka.. Gratuluje - Tobie zaczal sie dzis 8 miesiac a mi 34 tydzien :-D Czas sie tylko odlicza.. zostalo mi 6 tygodni :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 lis 2007, 16:33

No to ja mogę dzielić pierogami, chętne są? :-D
Zrobiłam 118, więc dla każdej starczy :-)

A liczyłam bo babcia mnie nauczyła je robić i to ona nauczyła mnie ich liczyć, bo tak to po co :ico_noniewiem: ona zawsze jak coś gotowała liczebnego to liczyła, no oprócz klusek oczywiście :ico_haha_02:

CleoShe pisze:ale na szczescie bol piersi przez ta noc praktycznie minal


to się cieszę że minął ból i już jest ok, ale położnej zawsze można powiedzieć żeby wiedzieć co na przyszłość robić


Obrazek
a to moje dwa zwierzaczki w domu :ico_oczko: zdjęcie z telefonu dlatego jakość taka sobie

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 lis 2007, 17:05

no znowu zagladam bo Julka pospac mi nie da . :ico_placzek: A tu straszne pustki .Mąż już wrócił wczesniej niż miał ale jest padniety i po obiadku zasnoł :ico_spanko: a ja czekam na gosci. :ico_ciezarowka: ide poczytac grudniówki pa

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 lis 2007, 17:10

Renia czy ja sie tez moge zalapac na pierogi :ico_sorki: ostatnio blisko nas otworzyli polski sklep wiec czasami z mezem podjedziemy po jakas kielbske albo pierogi bo wiadomo polskie najlepsze

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 lis 2007, 17:50

iwona83, to sama nie możesz sobie czasem polskich pierożków zrobić? Ale ja zapraszam jak najbardziej :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 lis 2007, 18:39

No wiesz co jakos mi sie nie chce keidys zrobilam kilka razy ale zawsze cos bylo nie tak na pewno na swieta bede musiala zrobic bo u mojego meza sie je pierogi na kolacje wigilijna

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Stephenduh i 1 gość