leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

05 wrz 2013, 09:55

Hejka

Ciekawe jak tam Jenny i maluszek po nocce :ico_oczko:

Kamilka daj znac po wizycie :ico_oczko:
Ja mam polozna w nast piatek :ico_oczko:

Synus w przedszkolu a ja leze i nic nie robie, cos bym porobila ale nie ma co :ico_haha_01: chata jako tako ogarnieta, na wieksze porzadki juz sie nie nadaje
Obiad mam z wczoraj takze tez nie musze robic

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

05 wrz 2013, 10:26

U mnie noc tragiczna. Od wczoraj boli mnie bardzo gardło ,głowa i katar się leje. Bardzo źle spałam a właściwie mało spałam przez to.
Nie mam siły na nic dziś ale jakoś się podniosłam no i kończę już gotować wielki gar zupy jarzynowej a za chwilkę wstawię do pieca bezy.

Lilcia coś pokaszluje czasem więc robię jej domowy syropek z siemienia lnianego i miodu oraz 1-2 razy dziennie inhalacje .
Gdy mała pójdzie spać to i ja mam nadziej się zdrzemnąć ale nie wiem czy to wypali . Popołudniu planuje zrobić porządki w papierach i pomalutku sprzątać generalnie szafy w sypialni nasze.Mamy je 3 takie ogromne , super są bo dużo mieszczą.

A wy kobietki meldować się czy jesteście jeszcze w dwupaku czy nie .

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

05 wrz 2013, 12:20

Jenny jeszcze raz wielkie gratulacje.
Ja dziś łazienkę w końcu wysprzątałam , trochę. mi się zeszło. Odebrałam Mateusza ze szkoły i dopiero teraz obiadek wstawiłam.Mieliśmy jechać na poczte po odbiór rożka dla maleństwa , ale jakoś nam się nie chcę. Na 15: 30 idziemy na rehabilitacje. Dziś od rana dzwonie do mojej szefowej , aby się ostatni raz rozliczyć , ale nie odbiera małpa.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

05 wrz 2013, 12:41

od rana dzwonie do mojej szefowej , aby się ostatni raz rozliczyć , ale nie odbiera małpa.
Znów jakieś uniki robi kombinatorka.

Ja właśnie zajadam zupkę .Mała śpi ale ja nie mam jak się położyć bo bezy się susza w piecu i nie zostawię tego bo się spali.
Głowa mi pęka i ogólnie chyba mam lekki stan podgorączkowy . Ale jakiś wirus chyba jest bo u nas w domu już 3 osoby z bolącym gardłem , u sąsiadki też 2 dzieci choruje.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

05 wrz 2013, 13:04

Ja wlasnie koncze obiadek i ide po smroda dzis u mnie gulasz z kasza i kiszonym ogorasem :-D :-D

dzis Adasiek pojechal rowerem ale cwaniak bo mowi ze jakbysmy gdzies po przedszkolu poszli to zeby go nogi nie bolaly :-D :ico_sorki:

Kurde a moja mala chyba sie przekreciła!!!!! bo caly czas czuje jak mnie w zoladek wali az brzuch mi odskakuje :ico_brawa:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

05 wrz 2013, 13:34

moja mala chyba sie przekreciła!!!!!
No to chyba dobrze że się przekręciła .
Moja od jakiegoś czasu już na głowie stoi heheh

Bezy pyszne są , suszy się kolejna porcja .Oj dziś jeszcze długo posiedzę przy piecu .

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

05 wrz 2013, 14:02

Ja poprasowałam upiekłam ciasto i leżę, dziś chyba ostatni raz na SR pojadę. Okien nie ma sensu myć, bo jeszcze korytarz jest do tarcia(gips) więc się pokurzą, czyli chyba mam labę. Brzuch mi twardnieje, ale nie boli.

Szkieletorku chora jesteś, musisz odpocząć, mała od Ciebie pewnie złapała.

Lala a ja z pracy dostałam tylko zasiłek chorobowy, więc przynajmniej Tobie powodzenia życzę.

Kamilka to dobrze, że się już przekręciła, w końcu już chyba pora :-)

Leona i co nicnierobienie trwa?

Betina czekam na wieści - jakiekolwiek, ale odezwij się :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

05 wrz 2013, 15:33

Spinka no mozna powiedziec ze nicnierobienie trwa :ico_haha_01: :ico_oczko:


Wlasnie pozegnalam fachowca ktorego wezwalam do ustawienia antenty, nie moglismy od dawna zlapac sygnalu cyfrowego polsatu, no i wychodzi na to ze dekoder walniety :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

05 wrz 2013, 15:38

Leona wspolczuje to ogladacie tylko po angielsku tak?? u mnie tylko niemieckie bajki leca i iTVN i Polonia...

spinka mnie dzisiaj to samo tez twardnieje...

a mnie wczoraj kolezanka opowiedziala jak wyglada szykowanie do cc i cale cc i chyba z przejecia i mojego strachu mala sie przekrecila ale pewnosc bede miala jutro :ico_sorki: :ico_haha_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

05 wrz 2013, 15:56

Kamilka, nie po angielsku a po szwedzku :ico_oczko: nie jest zle, jest sporo kanalow, czasami nawet jakis ciekawy program si etrafi, mlody przynajmniej nie siedzi ciagle w bajkach... No ale szkoda mi troche seriali ktore teraz sie zaczynaja :(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość