aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

03 cze 2009, 13:12

Hej...pamiętacie mnie jeszcze? :ico_oczko: :-D
U nas ok,Gabrysia dostała sie do przedszkola :ico_brawa_01: Teraz od 8 do 10 czerwa mamy dni adaptacyjne-ciekawe czy jej się spodoba?Oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

lilo

16 cze 2009, 10:12

jakies nowosci sensacje a moze ciąże??
Czyżby ktoś mnie wywoływał do tablicy??? :ico_ciezarowka: :-D

Strasznie tu pusto - musiałam się nieźle naszukać żeby odgrzebać temat :ico_oczko:

U nas z nowości to oczywiście nowy członek rodziny :ico_oczko: Poza tym dalej przedszkole, ale Piotruś coś ma chyba dość bo często pyta "kiedy te wakacje będą???" :ico_oczko: Ale na razie niech chodzi.

Pogoda do kitu, ja nie lubię upałów ale taka pogoda może dobić - mnie przyprawiła o katar a teraz mi tego nie trzeba :ico_zly: Na wakacje się raczej nie wybieramy ale zawsze nad jakąś wodę można by się przejechać jakby sprzyjały okoliczności przyrody :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

16 cze 2009, 13:28

ale Piotruś coś ma chyba dość bo często pyta "kiedy te wakacje będą???" :ico_oczko:
z kolei Tomek z taką chęcią do przedszkola chodzi że ja nie wiem jak to będzie podczas wakacji. :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

16 cze 2009, 15:45

no to sie poprzestawiało, Ci co nie chcieli do przedszkola chętnie, a Ci co szli chętnie nie chcą, Ola idzie jak na ścięcie, jak już jest to sie cieszy i ładnie bawi ale zrobi wszystko by nie iść.

a wogóle to cześć :-D

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

16 cze 2009, 16:02

Witajcie.
Beatris60, to mnie "pocieszyłaś" :ico_olaboga: Gabrysia po dniach adaptacyjnych mówi że jest fajnie i mam nadzieję ze chętnie będzie chodziła.A tu widzę że może być odwrotnie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Pogoda do kitu, ja nie lubię upałów ale taka pogoda może dobić
Racja-szału można dostać :ico_olaboga: co dzień to inna pogoda...
Gabi się pochorowała przez te zmiany pogodowe :ico_olaboga:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

18 cze 2009, 14:10

lilo, gratuluje :-D :-D :-D :-D :-D :-D

jak sie czujesz???????????????????????????????????/

aniulek super ze z przedszkolem sie udalo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lilo

18 cze 2009, 16:56

Gabrysia po dniach adaptacyjnych mówi że jest fajnie i mam nadzieję ze chętnie będzie chodziła.A tu widzę że może być odwrotnie
aniulek, zawsze są wzloty i upadki - dzieciom czasem przedszkole się "nudzi" tak jak potem szkoła :ico_oczko: Ale przedszkole to fajna sprawa :ico_oczko:

lidziasc, dzięki :-D Na razie nie czuję się rewelacyjnie - nudności, wymioty, słabo mi itp. Teraz jestem na zwolnieniu bo przez tą "boską" pogodę złapałam jakąś infekcję i dzięki temu że dużo odpoczywam jest trochę lepiej z tymi atrakcjami. Ciekawe jak będzie jak wrócę do pracy.

Awatar użytkownika
haylin22
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 418
Rejestracja: 20 cze 2009, 12:55

20 cze 2009, 16:22

Witajcie mamy :) ja też mam małą panią uczęszczającą do przedszkola, ale teraz wakacje i córa rozpacza, tak pokochała to przedszkole

lilo

21 cze 2009, 08:47

haylin22, witamy!!! Napisz coś o sobie i zapraszamy do rozmów, może nam się wątek ruszy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
haylin22
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 418
Rejestracja: 20 cze 2009, 12:55

21 cze 2009, 10:43

o sobie? :-) jestem mama :-) tak jak wy :-)

macie jakieś ciekawe plany na wakacje?

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość