lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 cze 2007, 18:46

no ja wlasnie podobnie jak ty mialam,ale w sumie polozna powiedziala,ze mama wiecej pomoze,bo juz rodzila,ale jak to bedzie to zobaczymy...ja tez chcialam,zeby tylko t byl,ale pozniej stwierdzilam,ze w sumie jak tak bardzo jej zalezy,to niech idzie :-D

[ Dodano: 2007-06-09, 19:30 ]
ale ona sieje taka panike,ze przed chwila ja opieprzylam ...gada glupoty,ze tomek moze nie dac rady,ze zemdleje itp...ja jej mowie,ze to nie sredniowiecze i on idzie ze mna i koniec kropka,bo skoro ja w bolach dam rade,to jemu od patrzenia nic sie nie stanie...a ja sobie bez niego isc nie wyobrazam...przeciez tylu ojcow bylo i jakos przezyli :-D

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

09 cze 2007, 20:13

Jasnie Pani nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: w Polsce!!!! Oj ale mnie wystraszylas! :ico_olaboga: Ja tu w zyciu nie zostane, bede w Polsce w lesie mieszkac :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
Tu jestesmy do momentu az Maya do szkoly nie pojdzie, nie chce abu tu chodzila do szkoly.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 cze 2007, 20:32

ja mam jeszcze 7 dni ,ale juz sie boje ,ze bede przeterminowana :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 cze 2007, 20:56

Delfina juz myslalam... :ico_szoking: moj maz tez chce w lesie mieszkac :-D

ja mam jeszcze 7 dni ,ale juz sie boje ,ze bede przeterminowana

lucy a co w tym zlego? my juz 4 dni przeterminowane, a czujemy sie dobrze. wlasnie wrocilusmy z dluuuugiego spacerku na lepsze spanko, ale pewnie znowu do polnocy nie zasne...

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

09 cze 2007, 21:20

madziorkaa gdzie ta fabryka kosmetykow sie miesci,potrzebuja tam kogos???bo wiesz ja niedlugo bede cos szukac i fajnie miec jakies namiary jakby co...bylabym wdzieczna :ico_sorki: :ico_sorki:

wiecie moja mama jutro przylatuje a ja rycze bo mi jakos tak zal ze jedzie do mnie i tate tam zostawia, :ico_placzek: on jescze pracuje....ja jakas nie normalna jestem. :ico_noniewiem:

delfinka my tez planujemy ze zostaniemy tu dopoki konrad do szkoly nie pojdzie i potem do pl chcemy wracac...ale jak to bedzie czas pokaze...

lucy, jasnie pani moze wy w ten sam dzien urodzicie....ale by bylo :-D :-D

fittneyno wlasnie czemu ty tu pazurkow nie robisz,pelno jest tych salonow...moze tam popytaj,powodzenia...

ok kochaniutkie spijcie dobrze,pa pa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 cze 2007, 21:33

jasnie pani normalnie bym sie nie przejmowala,ale moja mama nie moze dlugo zostac ,a poza tym jak nam sie to mieszkanie spodoba to 30 czerwca musimy sie juz wprowadzic...wiec jak bede przenosic to nie wiem jak to bedzie :ico_olaboga: bardziej pasowaloby mi urodzic wczesniej :ico_haha_01:
ale co ja moge ??? :ico_haha_01: gdyby nie to,to moglby siedziec jeszcze troche,ale jemu chyba sie nie spieszy :-D

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

09 cze 2007, 23:07

madziorka hihi pisze:hej dziewczyki
delfinka super fotki... schody bombowe....belki i te sprawy... Adam uwielbia takie klimaty... jak mu pokaze, to tez pewnie sie zakocha :ico_oczko:

fittney dziewczyny maja racje.. ja rowniez jestem za szukaniem pracy w ten sposob... :-D wydrukuje sobie pelno cv i roznos gdzie sie da... :-D sklepy,puby.hotele i napewno ktos sie wreszcie odezwie.. :ico_oczko: nawet jak nie ma wywieszki...dzialaj!!! tzrymam kciuki... :ico_brawa_01:
sa tez agencje pracy... nie wszystkie wymagaja referencji... albo uznaja tez z polski... :-D
nie wiem jaki rodzaj pracy cie interesuje.... :ico_noniewiem: ale jest w gre wchodzi rowniez sprzatanie.. to mzoesz zrobic sobie swoje ogloszenia... i poroznosic po prywantch domach w bogatszej dzielnicy... zawsze cos sie znajdzie!!!
... ..poczatki sa trudne...ale nie poddawaj sie!!!! :-D glowa do gory!!! :ico_brawa_01:

lucyi jasnie pani ja na razie zakupilam 2 paczki hugiesow... bo chce je przetestowac... i ewentualnie pampersow rowniez sprobowac... :ico_brawa_01:
ale tutaj hugiesy sa tylko czerwone.. a wpolsce cos dziewczyny pisaly o zielonych niebieskich... :ico_noniewiem:

nie mam referencji z polski bo pracowalam na czarno w handlu przez 10 lat :ico_noniewiem:

huggiesy zielone superfleksy sa najlepsze bo maja sciagacz z tylu przez co kupa sie nie wylewa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 cze 2007, 23:43

hej kochane,
nie mogłam wytrzymac i wskoczyłam na chwilkę na TT... mała jak na razie ciut spokojniejsza po maści i na nowym mleczku :ico_brawa_01: mam nadzieję, że teraz bedzie juz tylko lepiej :ico_sorki:

Slicznie wam dziękujemy z Vikusia za slowa wsparcia i za buziaczki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Bardzo duzo to dla nas znaczy, naprawdę... jesteście wspaniałe :ico_prezent:

Madziorka ja jestem dowodem na to, ze z paciorkowcem i antybiotykiem mozna siedziec w wannie w czasie porodu... tyle, ze mnie to g... dało niestety, bo mala juz byla wtedy plecami do moich plecow i bolalo juz jak jasna ch... wiec zaraz po wannie dostałam epidural na wlasne żądanie... Co do pieluszek, to ja polecam Huggiesa... mialam paczke jedynek Pampersa i jedynek Huggiesa i jestem zdecydowanie za tymi drugimi... Pampers wzynal sie Vikusi w uda i słabo trzymał... a Huggies ma rozciagliwa tasme wiec super sie dopasowuje, jest szerszy wnozkach i ma wg mnie wieksza pojemnosc na sisiu i grubsza sprawe...

Martucha ale przy porodzie w wodzie to Epiduralu nie dostaniesz z tego co mi wiadomo... ale moze sie myle...

Jasnie Pani glowa do gory... jak ci Lucja obudzi sie z 4 lub 5 razy w nocy na papciu to jeszcze nie raz zatesknisz za ciaza i jej siedzeniem w brzuszku... wiec wykorzystuj czas i len sie i spij...

Lucy a to na ile przyleciala twoja mama??

Fela nie placz kobieto :ico_nienie: ja to bym bardzo chciala by moja mama mogla tak sobie u mnie byc ile chce i kiedy chce... a nie marne 3 tygodnie, ktore szybko zleca i tylko ogromna tesknota zostaje...

Delfina ja tez chcialam wracac do PL zanim Viki pojdzie do szkoly, bo do angielskiej jej nie dam :ico_nienie: ale na szczescie od wrzesnia otwieraja u mnie polska szkole i moze nawet uda mi sie w niej uczyc :ico_brawa_01:

Fittney a to mnie nastraszylas tym uczuleniem na mleko sojowe :ico_olaboga: :ico_szoking: mam nadzieje, ze chociaz to nas nie dopadnie...

Kasia ano dopadaja nas rozne rzeczy, ale one wszystkie byly objawami jednej choroby - skazy bialkowej :ico_olaboga: a to durni lekarze co chwile wymyslali cos innego...

Julie a dla ciebie ogromne buziaczki za wczoraj :ico_buziaczki_big: podnioslas mnie na duchu...


Dziewczyny,
w zwiazku z upalami mam pytanie... dzisiaj u nas bylo 32 stopnie na plusie ale ja przewrazliwona mamusia :ico_puknij: zalozylam małej czapke i jak wrocilismy do domu to Vikusia miala spocona cala glowke :ico_olaboga: czy wy zakladacie swoim dzieciom czapeczki w taki upal???

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 cze 2007, 23:54

madziorka zapomnialam napisac,ze ja chyba tez wezme wit k w zastrzyku :-D kasikmoja mama chce jak najszybciej do polski,bo sie zakochala :ico_brawa_01: a jej facet plywa i bedzie 16 czerwca w polsce,a potem znow wyplywa(chyba po miesiacu) wiec zalezy nam na czasie :-D ja sie bardzo ciesze,ze w koncu jej sie uklada,dlatego nie chce jej zatrzymywac :-D wolalabym zeby zostala jak najdluzej,ale wiadomo jak to jest he he
to sa nasze fotki dzisiaj :-D


Obrazek

[ Dodano: 2007-06-09, 23:59 ]
Obrazek

kasik bardzo ladnie wygladacie :ico_brawa_01: fajna z was rodzinka :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 cze 2007, 00:19

Kasik ja mowie w razie W ze jak mi poród w wodzie nie bedzie pasowac to wyjde z wanny i poprosze o epidural :ico_brawa_01:
Lucy fajne foteczki i wcale nie masz duzego brzuszka :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość