Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

23 mar 2009, 11:44

Witam :ico_kawa: adia zyczonka dla Kacperka :ico_tort: :ico_tort: Jaki usmiechniety z niego chlopczyk na tym zdjeciu :ico_brawa_01:
yoannasliczna dziewczynka z Niny :ico_brawa_01:
adia super ze zdazylas z przeprowadzka przed lotem do PL :ico_sorki: A jak dlugo tam bedziesz?Kurde ja znow strasznie dlugo nie bylam,moze nam sie uda w sierpniu pojechac na kilka dni :ico_noniewiem:
wiecie co planujemy zapisac ją w polsce na kurs norweskiego dla dorosłych,
Swietny pomysl,szkoda tego jezyka,a przyda jej sie na pewno w przyszlosci :ico_sorki:
moj tez tak raz zrobil, myslalam, ze juz nie bedzie sie przewracal, ale daje rowno
Chyba sa w takim wieku,bo ja tez nie moge nad Natalka zapanowac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 mar 2009, 11:46

Agusia1982, zagłosowane


kurde moja od srody non stop placze
kurde mac zwariuje uwierzcie ze zwariuje ja nioe wiem co jej jest jak zle ulozona placze na rekach to samo odloze placze wszystko co zrobie placze wypina sie i ryk...... mam dosc zebym wiedziala bynajmniej o co chodzi juz jej daje plakac bo nawet jakbym stanela na glowie to bedzie polakac!! tylko cvycol i cycol!
_________________

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 mar 2009, 11:58

tylko cvycol i cycol!
no to cos jej jest jak tak robi...dziecko chce cyca jak czuje sie niekomfortowo albo glodna.Wiec albo zabki jej juz ida albo moze kolki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 mar 2009, 12:03

mmarta81, ja uwazam ze ząbki :( nawet kupilam masc bo kolki nam minely kupy normalnie strzela juz, ccalu czas cycol smok raczka w buzi i sie slini innego powodu nie widze na dodatek po lewej i prawej stronie dziasla biale ma na dolnej szczece..... no i probuje strasznie glowe w przod podnosic i nogi i tez placze ze sie nie moze przekrecic..... popuszcza jak pierdzi i ma 37,3 w pupie czytalam ze to wszystko przy zabkowaniu jest

mama moja mowi ze jak ja mialam 3 mies. to mialam juz 2 zabki ...... no aler u niej zerbow nie widac..... a tylko cyc ja uspokaja....a ja sil nie mam i nerw przechodzi pewnie na nia ... u lekarza bylismy i bylo ok zdrowa jak ryba wiec nie widze innych powodow

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 mar 2009, 12:25

milutkazanim Idze wyszedl zabek to przez ponad 4 tygodnie w nocy karmilam ja co godzine :ico_noniewiem: ...naszczescie teraz jest lepiej i przesypia od 8 do 12-1 :ico_sorki: wiec co moge Ci poradzic ...wytrwalosci...w koncu zabek wyjdzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 mar 2009, 12:26

wiec co moge Ci poradzic ...wytrwalosci...w koncu zabek wyjdzie :ico_sorki:
dziekuje :ico_sorki: tylko mnie dziwi czemu po bokach by jej najpierw wylazily :(

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 mar 2009, 12:30

tylko mnie dziwi czemu po bokach by jej najpierw wylazily
nie nie pewnie jej na srodku wyjda tylko Tobie sie tak wydaje ze po boku.Dzieci moga miec pierwsze objawy zabkowania nawet 3 miesiace przed tym zanim wyjdzie im zab :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

23 mar 2009, 12:32

Dzieki dziewczyny za gratki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
marta wlasnie tej kupy sie boje :ico_haha_01: :ico_haha_01:
A jak dlugo tam bedziesz?
cały miesiac :ico_brawa_01: mam nadzieje że sobie wypoczne :ico_sorki:
Chyba sa w takim wieku,bo ja tez nie moge nad Natalka zapanowac
Kacper podobnie kilka razy sie wywali i udzerzył główką o mate i się tak rozwył ale tera jak się przewraca to już nie placze tylko patrzy co sie stalo :ico_haha_01:
milutka204, jak Marta pisze pewnie te zabki ida cycek jej potrzebny by masować sobie dziąsełka :ico_noniewiem:
Agusia glosik oddany :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-23, 11:33 ]
kurcze my dzis na szczepienie i to takie z trzema wkłuciami :ico_placzek:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 mar 2009, 12:35

czyli jednak sie nie mylilam dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: czyli musze siie przenmeczyc... ona w dzien senna jest a w nocy marudzi i wszystko z buzi wypycha tzn smoka i rece pcha i nagle ryk

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

23 mar 2009, 14:32

Dziękujemy za głosiki :ico_brawa_01:
milutka głosik również oddany! i wspólczuje,może i faktycznie ida te ząbki,albo poprostu taki przełom że potrzebuje bardziej Twojej bliskości :ico_noniewiem:
ja już po zebraniu,kurcze ale sie wzruszyla Natalki nauczycielka,powiedziała że będą bardzo tęsknić za nią :ico_placzek:
ok spadam bo mój mały czort szaleje :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości