joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

12 maja 2007, 14:00

No u mnie lekarz powiedzial nam w kwietniu ze bedzie dziewczynka.A to chyba koniec 6 m-ca No i teraz potwierdzil choc ostatnio mowil juz na 100%.Ale jak to wczesniej pisala Basia(Barbapuppa) roznie to bywa.Przy porodzie wychodza kinderniespodzianki.A co sie tyczy USG 3D to nawet nie myslalam a lekarz tez nie proponowal.Ja mysle juz o naturze.Chce jezdzic na spacerki wozeczkiem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-05-12, 14:02 ]
Wiecie co dobrze ze nie musimy chodzic jak slonie 6 lat w ciazy bo bym nie wytrzymala.Wziela bym meza do wozka :-D :-D :-D :-D :-D :-D i heja na spacer :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-05-12, 14:04 ]
No to ide robic to ciasto jak ktoras ma ochote to zapraszam i na kawusie.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

12 maja 2007, 14:06

kiedy byłam w ciąży z chłopcami lekarz sie nie pomylił ani razu. a w tej ciąży nawet napisał na wydruku, że płeć żeńska.a wiecie co łatwiej rozróżnić chłopca czy dziewczynkę?

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

12 maja 2007, 14:12

No na pewno chłopca - co mu urosło, to nie wsiąknie :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

12 maja 2007, 14:14

Usg 3d to niezle ,ale tak w polowie ciazy, teraz to juz chyba nie warto! Tutaj proponuja je jak jest jakis problem u dzidziusia , bo to lepiej widac! Ja nie robilam!
Co do plci to lekarz zobaczyl w piatym miesiacu! :-D :-D :-D :-D :-D No i teraz jak bylam na usg w siodmym to tez sie smial, ze jest kreseczka, wiec dziewuszka, no ale ja mialam badanie genetyczne wiec pomylka jest niemozliwa!
Viola, ty to masz niezla ekipe! Moje dzieci sa wieksze (cora 16lat Mathilde, syn 10.5 Remi i cora 7.5 Livia)! :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

12 maja 2007, 14:30

poprzednie usg miałam normalne 2D, ale na dobrym aparacie.parę razy lekarz przełączył na obraz 3D.doskonale widziałam bużke maleństwa, mam nawet jej zdjęcie.
u mnie różnica wieku między dziećmi jest mała, pracy przy nich jest sporo, ale nie narzekam.świadomie zdecydowaliśmy się z mężem aby tak było. :) chłopcy czasami się bją, kłócą ... tak to bywa, ale są bardzo za sobą.

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

12 maja 2007, 14:38

Hihi, przez Wasze posty, nasunął mi się tekst gina przy ostatniej wizycie:
-wiemy już co to?
-tak, wiemy, panie doktorze
-to dobrze. Nic nie odpadło

:ico_haha_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

12 maja 2007, 17:13

Małolata świetny tekst i tak jakoś zalatuje mi moim lekarzem..... Czyżby to ten sam...???? Ty jesteś z Jaworzna dobrze pamiętam...?? A ja z Sosnowca więc może......???
Co do cycuszków to mnie samo nie leci trzeba ścisnąć. A ponieważ hartuję brodawki (położna zalecała) to się przekonałam że leci. Trzeba się przyzwyczaić.....
A teraz oficjalne: witam nową :ico_ciezarowka: :ico_prezent: :ico_prezent:
Pogoda dziś wpływa na mnie koszmarnie. Pojechaliśmy z menżem na zakupki i w autobusie myślałam że odlecę.....Brrrr :ico_placzek:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

12 maja 2007, 19:56

Viola nie martw sie napewno bedziesz miala corke.
Abegano no teraz musisz sie oszczedzac i siadac w autobusie a nie ustepowac miejsca.Te siedzace sa teraz miedzyinnymi dla nas :ico_ciezarowka:
A mi placus wyszedl palce lizac i juz go prawie nie ma.Goscie tez juz wyszli.Chcialabym Wam zyczyc milego jeszcze wieczorku i nocki przespanej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

12 maja 2007, 19:57

A tu pusto..... Wszyscy poszli na grille, imprezki, i tylko ja siedze w domu... :ico_placzek: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-05-12, 20:00 ]
problem w tym Asiu że siedziałam tłoku nie było i jeszcze okno otwarte...... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 maja 2007, 20:27

hello, a ja musiałm sie w południe z wami pożegnac bo mi się jakaś burza rozpetała :ico_noniewiem: ale teraz już jestem :-D
a ja próbowałam sie dowiedziec płci maluszka od 17 tygodnia ciązy ale maluszek sie ukrywał za czwartym razem udało się podejrzeć ze bedzie chłopak :-D a teraz się już wogóle nie czai tylko za każdym razem siusikiem się chwali :-D
abegano nie martw się, mnie ostatnio mezuś na 5 minut zostwił pod lodziarnią samą w cieniu i na krzesełku i tez mysłąlam ze odpłynę, takie już chyba nasze uroki
A ja mam dziś dzięn pod znakiem zgagi :ico_placzek: po wszystkim. chyba maluszek mi nózke w żołądek włożył :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-12, 21:19 ]
widze ze już chyba wszytskie śpicie, bo tu puściutko, wiec życze miłej nocki :ico_buziaczki_big: pa pa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość