Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

18 mar 2009, 17:54

aniabella pisze:tzn takie bez stóp? bo wstyd się przyznać ale nie wiem jakie to są rajtuzki dla dziecka :ico_wstydzioch:
aniabella takie coś
http://www.allegro.pl/item576510094_wola_rajstopki_gatta_rajstopy_100_wzorow_62_74.html

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

18 mar 2009, 17:59

gaga22 pisze:aniabella takie coś
http://www.allegro.pl/ite...orow_62_74.html

DOKLADNIE O TAKIE MI CHODZI :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

18 mar 2009, 18:01

synuś sobie drzemie już godzinkę, ale co chwilkę otwiera oczka, czujnie śpi, wcześniej spał półtorej godziny, coś dziś na śpiący dzień, bo nie pamiętam kiedy spał tak w dzień

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

18 mar 2009, 18:01

amnie odwiedzila wlasnie kuzynka i mowila ze slyszala od jakiejsc kolezanki ze tu u nas zmarlo dziecko 2 miesieczne jakiejsc dziewczynie. ponoc ze nakarmila dzieciatko, odbilo sie mu i polozyla spac. no i ulalo mu sie i sie zachlysnelo. jak pogotowie przyjechalo to juz bylo za pozno i juz nie uratowali :ico_olaboga: dlatego tak wazne jest zeby zawsze klasc dziecko na boczki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-18, 17:02 ]
donatka26 pisze:coś dziś na śpiący dzień, bo nie pamiętam kiedy spał tak w dzień

dokladnie jak moj. od samego rana tylko kamie go i od razu zasypia. nawet mi teraz w lozeczku zasnal, c w dzien graniczylo z cudem a tu prosze...

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

18 mar 2009, 18:05

jedwabna pisze:amnie odwiedzila wlasnie kuzynka i mowila ze slyszala od jakiejsc kolezanki ze tu u nas zmarlo dziecko 2 miesieczne jakiejsc dziewczynie. ponoc ze nakarmila dzieciatko, odbilo sie mu i polozyla spac. no i ulalo mu sie i sie zachlysnelo. jak pogotowie przyjechalo to juz bylo za pozno i juz nie uratowali :ico_olaboga: dlatego tak wazne jest zeby zawsze klasc dziecko na boczki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj biedna :( ,
mój synuś lubi spać na wznak, jak go położę na boczek to zaraz się przekręca na plecki, ale główką kręci na prawo i lewo rzadko zostawia na prosto
mój w nocy nie ulewa, a łóżeczko mam na wyciągnięcie ręki i lampka się świeci, że go widzę :-)

[ Dodano: 2009-03-18, 17:07 ]
jedwabna pisze:dokladnie jak moj. od samego rana tylko kamie go i od razu zasypia. nawet mi teraz w lozeczku zasnal, c w dzien graniczylo z cudem a tu prosze...

to chyba coś mają dziś senne dni :-D , może ta pogoda też tak na nich działa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

18 mar 2009, 18:13

My juz po wizycie w przychodni. Emi była bardzo grzeczna bo ona lubi jak się coś przy niej robi. Dostałyśmy zestaw witamin tzn Wit D, jakąś multiwitaminę, jakiś preparat do smarowania języczka żeby nam się pleśniawki nie robiły i acidolac jeżeli będe karmić sztucznym mlekiem aby ułatwić trawienie.
Mamy próbować jeszcze karmić piersią bo szkoda przejśc na samo sztuczne a jeżeli trzeba to dokarmić ale zmienić mleko Nan na Bebilon Comfort bo ono jest lepsze dla niemowląt z tendencją do kolek i zaparć.

Jak wrociłyśmy to nakarmiłam piersią i od 14 śpi. Budzić ja na jedzenie ? Bo już śpi 3 godziny

Musze też się zastanowić nad szczepieniami małej i za 2 tygodnie przyjśc bo bedzie szczepiona. Jakie wy wybrałyście szczepionki ? Mnie zaproponowali;
- tą refundowaną
- 5 w 1 ok100zł
- 6 w 1 ok 200zł
oraz dodatkowo pneumokoki, meningokoki i rota wirus

Ananke oczywiście ze synuś cały mamuni :-D

Zamówiliśmy w poniedziałek leżaczek na allegro i mam nadzieje że jutro już będzie bo miał przyjśc kurierem.

[ Dodano: 2009-03-18, 18:14 ]
Ale ta pogoda jest zmienna :ico_zly: . Jeszcze 10 minut temu świecilo słoneczko i pogoda jak na wiosnę a teraz zrobiło się ciemno i sypie śnieg :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

18 mar 2009, 18:18

Ragazza555 pisze:Musze też się zastanowić nad szczepieniami małej i za 2 tygodnie przyjśc bo bedzie szczepiona. Jakie wy wybrałyście szczepionki ? Mnie zaproponowali;
- tą refundowaną
- 5 w 1 ok100zł
- 6 w 1 ok 200zł
oraz dodatkowo pneumokoki, meningokoki i rota wirus
Ragazza moja pediatra poleciła tę 5 w 1, z uwagi no to, że jest sprawdzona - chociaż to dwa kłucia, a ta 6 w 1 jest bardzo krótko na rynku i ona jej nie poleca, bo jeszcze nie do końca wiadomo jak dzieci na nią reagują. Badania leków badaniami, ale i tak wszystko wychodzi w praniu. My bierzemy 5 w 1 i rotawirus, a jak mały skończy pół roku to dodatkowo pneumokoki.

[ Dodano: 2009-03-18, 17:20 ]
A Bartek też dziś dużo śpi. Przed chwilą zasnął na macie edukacyjnej. Najpierw prawie godzinę gadał z nowymi zabawkami (dzisiaj pan listonosz przyniósł) i tak się zmęczył, że aż zasnął :-D :-D

[ Dodano: 2009-03-18, 17:21 ]
jedwabna pisze:dlatego tak wazne jest zeby zawsze klasc dziecko na boczki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
BArtek nie poleży na boku, od razu się przekręca, ale główkę zawsze trzyma na bok.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

18 mar 2009, 18:25

gaga22 pisze: BArtek nie poleży na boku, od razu się przekręca, ale główkę zawsze trzyma na bok.

to tak jak mój :-D

[ Dodano: 2009-03-18, 17:26 ]
gaga22 pisze:A Bartek też dziś dużo śpi. Przed chwilą zasnął na macie edukacyjnej. Najpierw prawie godzinę gadał z nowymi zabawkami (dzisiaj pan listonosz przyniósł) i tak się zmęczył, że aż zasnął :-D :-D


:-D :-D

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

18 mar 2009, 18:30

dzięki dziewczyny za namiary na rajstopki :-) napewno jakieś wybiorę i kupię

jedwabna, ale historia! to smutne bardzo :ico_placzek: ja też drżę o moją Olę. łóżeczko jest koło nas podobnie jak u donatki i też lampka się pali ale byle hałas w łóżeczku to ja albo mąż od razu się zrywamy i sprawdzamy czy wszystko dobrze.

Jutro idziemy na kontrolę wagi. Mam nadzieję, że mimo ulewania przybrała dobrze, martwię się. Na 3 kwietnia zapisałam małą do lux medu do neurologa żeby na wszelki wypadek skontrolować diagnozę. a 15 kwietnia mamy szczepienia i też bierzemy te 5w1 a potem tak samo jak gaga

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

18 mar 2009, 18:30

gaga22 pisze:moja pediatra poleciła tę 5 w 1
Ragazza555 pisze: lekarka. :-)
Ragazza555 pisze:Budzić ja na jedzenie ? Bo już śpi 3 godziny

wiesz moj czasami przesypia 4, 5 a ostatnio nawet 6h spal, ale moja pediatra powiedziala zeby nie budzic, a dziecko sam sobie reguluje dlugosc snu
gaga22 pisze:Najpierw prawie godzinę gadał z nowymi zabawkami (dzisiaj pan listonosz przyniósł) i tak się zmęczył, że aż zasnął

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
gaga22 pisze:ale główkę zawsze trzyma na bok.

tak jest najbezpieczniej
a moj szkrabek juz sie budzi.pewnie zglodnial

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość