MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 wrz 2007, 10:51

no aga, z tym wymiskiwaniem to musisz ostroznie, bo to sa bardzo delikatne psiaki :ico_oczko: chociaz przy moim wiktorku to przeszedl juz pele szkole przetrwania ( i przy czworce dzieciakow w polsce)oj, co sie dzialo jak go przywiozlam do domu... :ico_olaboga:
przez tydzien psiak mial biegunke z nerwow :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 wrz 2007, 10:54

Monik no ja napewno bede delikatniejsza niz Wiktorek , bidny psiaczek no ale juz pewnie sie przyzwyczail?

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

05 wrz 2007, 11:52

hejo laseczki :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
jak samopoczuceoe witaj alem sie stesknila za toba
aga dostalas pw?szybko odpwiadaj....

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 wrz 2007, 16:16

No i nie ma Was
Natalciuuuu jak tam mysle o Tobie i Twojej nozce
El leci cos do Ciebie tylko z nowego maila :ico_haha_01:

Laski wchodzcie do mojego lasku , najlepiej codziennie plissss :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 wrz 2007, 16:20

ale pustki dzisiaj... oj myslalam ze sobie z wami poplotkuje po mojej dlugiej nieobecnosci a tu nic :ico_placzek: moze jutro bedzie lepiej...a zapomnialam wam napisac, ze teraz juz nie musze toczyc boju z mezem o dostep do komputera, bo kazdy ma swoj :-D ... tylko jak "odpale" swojego laptopa, to chyba nigdy nie dorobimy sie drugiej dzidzi, bo wieczorami kazdy bedzie siedzial w sieci :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 wrz 2007, 16:28

E Monik dacie rade :ico_haha_01:

a jak Wy takie zajete to ja Was zasype fotami :-D

Obrazek
Obrazek

drugi chlopczyk to Kacper synek mojej sasiadki :-)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2007, 16:49 przez Aga_fr, łącznie zmieniany 4 razy.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 wrz 2007, 16:29

co to aga za lasek bo chyba nie jestem w temacie jeszcze...

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 wrz 2007, 16:38

Ale z czym Monik?

Obrazek

[ Dodano: 2007-09-05, 16:48 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-05, 16:53 ]
A Monik widzisz ten link w moim podpisie ? to wejdz w niego wtedy znajdziesz sie w lasku
klikajac codziennie dodajesz listek , dzieki ktorym urosna prawdziwe lasy

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 wrz 2007, 19:59

hej kochane
ja dzis caly dzien nie moglam wejsc na tt :ico_zly: ale mnie szlag trafila, weszlam dopiero eraz przez zwykla www.tik-tak.pl....
Oskarek juz wykapany i nakarmiony wiec poki co mam spokoj bo jeszcze szaleje po domu...

z noga troche ciezko.. musze siedziec w domu aby jej nie przeciazac ale jutro i tak musze wyjsc bo musze lekarza zaliczyc i bank :ico_noniewiem: a ten gips okropny mi sie z tylu zsowa na piete i wbija mi sie juz mnie pieta tez boli :ico_smiechbig: "jak nie urok to sraczka"

Monik super ze juz jestes i sliczny Pele, tez kocham zwierzatka... co prawda z pieskow wole takie konkretniejsze, marzy mi sie dog niemeicki ale T by mnie z takim olbrzymem chyab zdomu wywalil hehehe :ico_haha_01:

Aga kilkam na twoj lasek klikam niech rosnie :-D

[ Dodano: 2007-09-05, 20:00 ]
Aga super foteczki... widze ze z Dejviego mały piłkarz rosnie hehe :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

05 wrz 2007, 21:26

aga a ja wlasnie lasek odwiedzilam, swietny pomysl, niewiedzialam ze z ciebie taka charytatywna babka, :ico_brawa_01: pamietam jak Julcia sie urodzila dostalismy list z wyznaczona data na zasadzenie drzewka, kazdego roku kazde ´nowo narodzone dziecko zasadza swoje drzewko hihihih ale papier nam zginal, a to mialo byc jak miala okolo 3-4 miesiecy wiec drzewka nie zasadzilismy , za to ktos zasadzil za nas hihihi

a u nas chorobska na antybiotykach jestesmy,w czorajsza noc nie przespana bo Julci towarzyszylam w jej cierpieniach, pierwszy raz zachorowala od urodzenia i kurcze juz niechce nigdy w zyicu zeby tak cierpiala bo taka miala minke w goraczce....malenstwo moje

natashko
a to sobie nozke urzadzilas, no ale widzisz czego sie nie robi dla swojej dziecinki?? tylko teraz powiedz mi jak przywitasz meza z taka noga bo z tego co wiem meza sie wita zawsze z przytulankami hihihihi przynajmniej noga moze byc teraz inspiracja :ico_oczko: :-D niech nozka ci zdrowieje, a Oskarek oszczedzi swojej mamie takich wybojow :ico_nienie:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość