Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

05 wrz 2013, 16:07

Wiecie co ale mnie zagiela dzisiaj pani w przedszkolu bo sie mnie zapytała czy bede miec blizniaki :ico_sorki: :ico_noniewiem:
Mowie ze nie jedno termin mam na 5 listopada i bedzie dziewczynka... a ona ze chyba zle zdrozumiala Adasia :ico_noniewiem: yyyyy to albo ja taka gruba juz jestem albo faktycznie Adam cos sknocil :ico_olaboga:

Leona no to tym bardziej mi cie szkoda my teraz dopadlismy do naszych seriali to wow :ico_sorki: :ico_szoking:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

05 wrz 2013, 19:38

mała od Ciebie pewnie złapała
Tylko że pierw Lilcia miałam objawy .No nie ważne od kogo ważne by się skończyło tylko na katarku i obeszło bez leków bo ja ich staram się unikać jak ognia. Szczególnie u Lilusi .Do tej pory zawsze udawało nam się wyjść z choroby bez leków ,tylko domowe sposoby (no poza szpitalem ale to nerki siadły i gdy gorączka to daje paracetamol)
mala sie przekrecila
U nas to śmiesznie wyszło .
Lila przekręciła się dopiero w 34-35 tyg ciąży i prawdopodobnie podczas wesela bo ostro tańcowałam.Teraz tez mała siedziała na pupie a po weselu zaraz miałam usg i okazało się że już stoi na główce .
pani w przedszkolu bo sie mnie zapytała czy bede miec blizniaki :ico_sorki: :ico_noniewiem:
Ja w pierwszej ciąży usłyszałam od jednej z pacjentek w kolejce do dentysty że mam strasznie duży brzuch i że to chyba bliźniaki. Przytyłam 15 kh i wszyscy nie tylko rodzina mówili że mam malusi brzuszek.Nawet na porodówce jak się rozebrałam to mówiły że mam bardzo mały zgrabny.
Więc ja bym nie dobierała sobie do głowy tych słów.

Co z ta betina ???

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

05 wrz 2013, 19:43

Ja sobie robię inhalacje bo coś katar mi nie schodzi i tak mnie dziwnie głowa boli ,pewno zatoki bo u mnie to się zdarza 2-3 razy w roku.
Lilcia wcześniej się inhalowała, dumna z niej jestem bo nie boi się tego urządzenia mimo że buczy cholernie głośno , do tego sama sobie to robi.Trzyma maseczkę , sama włącza wyłącza . Znam wiele dzieci które inhalacje maja robione na siłę bo się boją.
Teraz je kolacje i zaraz jej przeczytam bajkę i zaśnie.
Potem naleje cieplutkiej wody do wanny i wygrzeje bo czuje się fatalnie . Później do sypialni do łóżeczka .
Nie wiem za bardzo co na gardło mogę jeszcze zastosować.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

06 wrz 2013, 09:48

jenny raz jeszcze gratuluje szczerze gratuluje :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

kamlka daj znać jak po wizycie u gina

szkieletorekjak gardło??
bezy uwielbiam takie z ciągnącym środkiem -smak dzieciństwa niestety teraz tak żadko spotykany,a sama też nigdy bezów nie robiłam te suszenie mnie przeraża :ico_wstydzioch:

przepraszam że nie pisałam w ciągu 2 dni
w środe miałam pół dnia znowu skurcze ale nie regularne a popołudniu 3 godz spędziłam w przedszkolu bo zebranie w grupie syna i rady rodziców było
wczoraj zas byłam z mamą w urzędzie bo potrzebowała załatwić jakieś sprawy a :ico_ciezarowka: nie stoją w kolejkach więc zaproponowałam jej pomoc inaczej spędziłaby tam pół dnia a popołudniu byłam u ciotki w szpitalu sprawdzić co tam na dole słychać
no i okazało się że szyjka ma jeszcze z 0,5cm i te bóle z tąd się biorą bo się skraca no i 2cm rozwarcia
czekamy więc na bardziej regularne we wtorek jeśli wytrzymam się umówiłyśmy na kolejną ,,kontrolę''
trochę jestem zdenerwowana i zmartwiona bo od wt będę miała kłopot z kim zostawić syna,mama wyjeżdza do pracy na 3 mc ,będę musiała teścia prosić a on średnio się nadaje dlatego też będzie musiał jechać zamieszkać do babki by ta ew. mu pomogła a teściowa po 16 z pracy wraca to wtedy przejmię inicjatywę ah wszystko pod górkę
a i planowałam początkowo pomóc Madzi wyjść igraszkami z mężem i tak się to skończyłó żę przez te 2 tyg kochaliśmy sioę tylko 2 razy,ciągle się mijamy,albo ja albo on padnięci jesteśmy,zresztą świadomość tego by kochać się z nim tylko po to by młódą wypędzić mnie nie kręci ,jA też nie czuję się już zbyt atrakcyjnie i koło się zamyka
czekamy więc na naturalny przebieg wydarzeń

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

06 wrz 2013, 09:57

Witam!
Zawiozłam Polę do przedszkola, co prawda późno, bo wstałam dopiero o 8, ale miałam nieciekawą noc. Dwa razy, mimo tego, że śpię bardzo wysoko(prawie na siedząco), kwas żołądkowy wrócił mi do gardła i się krztusiłam, więc jest to chyba dowód na to, że mój brzuch jest jeszcze wysoko :ico_placzek: Poza tym skurcz złapał mnie pierwszy raz w tej ciąży, jeszcze czuję ból w łydce. Poza tym to ok.

Szkieletorku życzę zdrówka, tylko zastanawiam się, czy pomysł z kąpielą należy do udanych. Jak się dzisiaj czujesz?

Kamilka nie przejmuj się takim pytaniami, ja w ciąży z Polą miałam gigantyczny brzuch, ale i Pola była duża, a teraz podobno jest w miarę. Muszę w końcu zdjęcie zrobić i wstawić na forum.

Leona to teraz musicie czekać na naprawę dekodera, czy na nowy z PL? W internecie powtórki seriali są, więc możesz obejrzeć. Dzisiaj chyba ja będę miała dzień leniucha, jakoś na noc nie mam ochoty :ico_wstydzioch:

Lala udało się dodzwonić do szefowej?

Betina uff,wszystko w porządku u Ciebie :ico_sorki: Co do wypędzania maluszka ja Polę 2 tyg przenosiłam i teraz nie ma bata co drugi dzień wypędzamy :ico_oczko: Co do synka rozumiem doskonale Twoje obawy, ale przecież będzie chodził do przedszkola a po przedszkolu do powrotu teściowej dziadek nic mu nie zrobi :ico_oczko: Wierz mi będzie dobrze, zobaczysz, ale swoje musisz się namartwić, ja też należę do takich zamartwiających się matek :ico_oczko: W sprawie atrakcyjności :ico_ciezarowka: to pokaż mi proszę chociaż jedną( nie chorą na głowę, czytaj normalną) uważającą się za sexi pod koniec ciąży. To normalne, że uważamy się za, pisząc delikatnie, mało atrakcyjne. No i dobre wieści, coś się ciągle dzieje, a to już dobrze, skracanie trwa :ico_sorki: A brzuszek Ci opadł, czy nadal jest wysoko?

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

06 wrz 2013, 10:05

właśnie o to chodzi że do przedszkola chodzić nie będzie ,bo za daleko mieszka babka ok 30 km w 1 stronę więc nie ma sensu go wozić bo godz by to zajeło bo to przez całe centrum Katowic trzeba jechac a rano to tam głównie korki i jeszcze raz korki

co do brzuszka to 1wsza rzecz jaką mi ciotka powiedziała to właśnie to że mi opadł no i skurcze są nawet na wizycie u niej były ale zbyt duże przerwy -uparta ta Madzia nasza chyba po mamusi :P

a co do atrakcyjności może masz i rację,może jutro zadbam o siebie umaluję się i przebiorę i może to na mnie zadziała :P i męza wykorzystam

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

06 wrz 2013, 10:21

Betina ale może się okazać, że to będzie tylko 2 dni, więc dacie radę, a synek akurat może będzie zadowolony. Ja do miasta mam 30 km i jeżdżę tam do lekarza, do SR, na zakupy większe, więc rozumiem odległość, tylko mnie korki mijają :ico_oczko: A tak na marginesie ten nowy serial polsatu "To nie koniec świata" jest kręcony właśnie u mnie w mieście :ico_haha_01: Tylko zrobili z nas serio koniec świata :ico_haha_01:
A ja do kosmetyczki i fryzjerki od początku ciąży się wybieram i ni jak nie mogę dotrzeć :ico_placzek: Ale na poniedziałek może już się umówię chociaż do fryzjera.
A opadniętego brzuszka to tak Ci zazdroszczę, że sobie nie wyobrażasz.Bo tak właściwie to u mnie nie ma jeszcze ciśnienia na rodzenie, mam czas, ale stresuję się, żeby nie przenosić, poza tym MUSZĘ urodzić do 7 października. No i jakby mi chociaż ten brzuszek opadł to jakaś nadzieja by była, że się uda. Z Polą brzuch mi wcale nie opadł.

A dziś stawiam :ico_tort: za donoszoną ciążę :-D

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

06 wrz 2013, 12:37

hej dziewczyny

Spinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeszcze z tydzien i mozesz rodzic :ico_prezent:

betina - to moze sexik z mezem by cos przyspieszyl :-D :-D

szkieletorek moj tez inhalacje bierze co jakis czas jak kaszle ale wlasnie ostatnio dlugo nam nie chorowal wiec poszedl w odstawke :ico_haha_01:

A ja nie moge sie dzisiaj pozbierac pol nocy nie spalam prezylam nogi no szok.. strasznie ciezko :ico_noniewiem: jeszcze na wieczor obiecalam mezowi to i oto przyszedl grzeczny naslodzil mi normalnie szok no wiec dostal co obiecalam ... ;-) no ale sama przyjemnosci doznac nie moge bo jak dojdzie do orgazmu to mnie potem dluugo brzuch boli wiec musze sie chamowac i to ot tyle mojej przyjemnosci:( :cry:

Na 14 ide po mlodego a o 16 wizyta.. chcialam go zostawic u kolegi ale musze zapytrac jego mame czy moze zostac.. bo z nami na wizycie sie nudzi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

06 wrz 2013, 13:07

spinka dozwoniłam się dziś i wstępnie umówiłam się z nią na wtorek tylko mam jeszcze w poniedziałek po połódniu zadzwonić, więc pewnie znowu będzie problem z dodzwonieniem się.
kamilka ja jakoś od dłuższego czasu nie mam wogóle ochoty na sex ,aż mąż ostatnio mówi że się odsuwam od niego .Mati już po szkole jeszcze rehabilitacja na 15:30 i póżniej już wolne

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

06 wrz 2013, 13:34

Hejka


Spinka za 37tc :-D :ico_tort: :ico_brawa:

Kamilka czekamy na wiesci po wizycie :ico_oczko:

Betina no to juz nie duzo wam zostalo do spotkania z corcia :ico_oczko:

Dziewczyny wy na prawde wierzycie w to ze seks itp moga przyspieszyc porod?? Przeciez jak dziecko bedzie gotowe to samo zechce wyjsc :ico_noniewiem:
Ja tam nie jestem za "sztucznymi przyspieszaczami :ico_noniewiem: ...


U mnie nudy, wlasnie ogarnelam chate na weekend, tzn jeszcze podlogi musze umyc ale to pozniej
Na weekend wiekszych planow nie mamy, poza basenen oczywiscie :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość