JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

04 lis 2010, 09:52

Od poniedziałku włączam cwiczenia a6w
Powodzenia, ja szybko wysiadłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

iskierkaSG
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 23 wrz 2009, 10:23

04 lis 2010, 10:43

ramonka zgadzam się z Toba całkowicie w tym co napisałaś o dietach. Każda pozostawia jakiś skutek uboczny.
Ze swojej strony dodałabym do tego jeszcze tylko to, ze nagonka na dietę Dukana może być (podkreślam może być) spowodowana między innymi podejściem marketingowym... bo wyobraźcie sobie co robili by ci wszyscy dietetycy, gdyby się okazało, ze każdy moze się odchudzać sam, stosując jasne, proste zasady :ico_oczko:

avanti83 trzymam kciuki :ico_brawa_01:

sierpniówka :ico_brawa_01:

Co do mąki kukurydzianej to ja jej nie pamietam z książek Dukana, za to pamiętam mazeinę- czyli skrobię kukurydzianą, stosowaną jako zageszczacz do zup, sosow, deserow itp

ja z nowu od poniedziaqłku się zawzięłam i mam na wadze 2,2 kg mniej :ico_brawa_01:
trzymajcie kciuki, musze schudnąć przed andrzejkami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

04 lis 2010, 12:54

Witajcie a ja wczoraj znalazłam fajnego bloga z przepisami Dukan i dzis zrobie sobie kebaba Dukana :ico_brawa_01: ale będzie uczta .
za to pamiętam mazeinę- czyli skrobię kukurydzianą,
no tak to prawdaa ja na początku tez stosowałam mąke kukurydzianą bo nigdzie nie szło dostac mazeiny a teraz poszłam na łatwizne i zamówiłam na allegro 1kg :ico_brawa_01:

No i musze się pochwalić mam już 59,7 jest super super

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

04 lis 2010, 13:02

To jestem zdziwiona, że nie wolno mąki kukurydzianej, aż poszłam po książke ale tą ostatnią dla Polaków tylko wczesniejsza i tam sa przepisy glównie sosy gdzie jest w składzie mąka kukurydziana :-)
A faktycznie zastanawiałam sie gdzie mam kupić ta mazeine i nie pomyślałam o allegro. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

04 lis 2010, 16:24

hej!

no właśnie o mazeinie czytałam na kilku blogach...muszę jej poszukać, bo na razie mam tylko mąkę kukurydzianą....
dziś mam dzień PW, więc na obiad pomidorowa z mięsnymi pulpecikami była, a na kolację tortille z kurczakiem hehehe
postanowiłam P i PW jeść naprzemian 1/1 dzień....pewnie wolniej będę chudła, ale 5/5 dni to mnie wykończy monotonia....
powodzenia wszystkim!

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 lis 2010, 17:30

zborra, chleb na który dałam przepis jest na I i II fazę a co do maki czy skrobii - teraz używam skrobii ale w czasie gdy nie miałam dodawałam mąkę - poprostu - zresztą dziennie zjadałam 2 kromki chleba więc niewielki ułamek tej mąki na dzień przpadał :ico_wstydzioch:
Co do zaparć - niestety ja mam i to jest jedyna rzecz na jaką narzekam - ale mnie aparcia prześladowały nawet jak nie byłam na diecie. Ja generalnie raz na tydzień wspomagam się xenną extra w tabletkach - inaczej nie wymusze wizyty w toalecie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

04 lis 2010, 21:45

Aginka, no właśnie dumam nad jakimiś herbatkami na trawienie? muszę coś kupić...
ok, najpierw upiekę sobie bułeczki....z fajnego bloga, aż ślina cieknie
a że w sobotę impreza u nas, to żeby mi nie było smutno , zrobię sobie dukanowski sernik!!! hehehe
no...ja na razie nie dostałam nigdzie skrobii, więc będzie mąka....nie umrę od tego hehhe

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 lis 2010, 22:26

witam dołączę się do grona koleżanek, gdyż dzisiaj mój pierwszy dzień z dietą :-D i nawet całkiem fajny dzień :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

11 lis 2010, 00:41

Dziewczyny co do skrobii kukurydzianej to poszukajcie dobrze, ja jak byłam na dukanie kupiłam ją w 1 lepszym sklepie spożywczym, wiem, że w carrefurze też są
:-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 lis 2010, 15:13

hej!
co tu taka cisza???
riterka, i jak???
ramonka, no to zazdroszczę....bo ja nawet w auchan w stolicy nie dostałam....na razie jadę więc na mące kukurydzianej....

i chyba zmieniam taktykę
na razie szłam trybem 1/1, ale za mało widoczny efekt jak dla mnie...od jutra zmieniam na 5/5, ciężej, ale chyba szybciej pójdzie co?

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość