moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

06 wrz 2013, 14:28

ciekawe jak Jenny

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

06 wrz 2013, 14:45

szkieletorekjak gardło??
Mówię szeptem cały czas bo ból jest nie do zniesienia.
To są na pewno zatoki bo głowa pęka a katar nie chce schodzić mi.
Mam prośbę .Jeśli któraś ma wizytę niedługo u Gina mogłaby zapytać co na zatoki można stosować w ciąży ?
Mój gin jest na urlopie i nie ma szans się do niego dodzwonić .
bezy uwielbiam takie z ciągnącym środkiem -smak dzieciństwa
Ojj tak i potem te zęby oblepione ale i tak to uwielbiam hehe
trochę jestem zdenerwowana i zmartwiona bo od wt będę miała kłopot z kim zostawić syna
Jakoś się to ułoży . Choć rozumiem zdenerwowanie bo sama też myślę jak to będzie z Lilcia i mimo że mieszkamy z rodzicami to ona jest mała i różnie może zareagować na brak mamy i taty.
Już 2 cm więc postęp mały jest .
Dużo spaceruj to i zdrowe a może i pomoże choć jakoś nie wiem czy wierzyć w te rzeczy .
zastanawiam się, czy pomysł z kąpielą należy do udanych
Niby nie powinno się kąpieli brać w ciąży ale ja mam tylko wannę i obie ciąże kąpie się w niej i jakoś nic się nie stało.
W sprawie atrakcyjności :ico_ciezarowka: to pokaż mi proszę chociaż jedną uważającą się za sexi pod koniec ciąży
No to ja jestem inna.Bo mnie brzuszek i powiększone piersi bardzo poprawiają samoocenę i atrakcyjność. Z Lilcią tez tak było.Teraz czuję się atrakcyjna tylko prócz baraszkowania ale to wina żylaków które mam na nodze całej i w kroczu .Do tego ból po seksie jest taki że wole rodzic więc nie ma mowy o seksie.
skurcz złapał mnie pierwszy raz w tej ciąży, jeszcze czuję ból w łydce
Współczuję ale i tak ci zazdroszczę bo ja skurcze łydek mam codziennie , i niestety na jednym się nie kończy .Już się przyzwyczaił do nich choć boli okropnie.
stawiam :ico_tort: za donoszoną ciążę :-D
:ico_brawa: :ico_brawa:
Dziewczyny wy na prawde wierzycie w to ze seks itp moga przyspieszyc porod??
Ja tak na dwa razy w to wierzę choć Lilcia akurat wyszło po długim spacerze i to akurat uważam że dobre jest bo i zdrowe i kondycja jakaś tam będzie .

Tez się zastanawiam jak Jenny sobie radzi .

Obiad mam gotowy tylko podgrzać. Wstałyśmy z drzemki przed chwilą ale czuje się gorzej niż przed nią.
Zmykam zmyć podłogi ,zebrać pranie poprasować .Gdy to wykonam będę siedzieć sobie w cieniu albo leżeć w domu o ile córcia mi pozwoli (bo ona woli na polu siedzieć)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

06 wrz 2013, 20:34

Dziewczyny wy na prawde wierzycie w to ze seks itp moga przyspieszyc porod??
Sperma może przyspieszyć poród z uwagi na to że zawiera prostaglandyny, która powoduje otwarcie szyjki. Podczas stosunku dochodzi do naturalnego masażu szyjki macicy :ico_oczko: a orgazm może wywołać skurcze, bo wydziela sie oksytocyna.

jest też druga możliwość :-) masaż szyjki przez położną, albo dostać kroplówkę z oksytocyną a gdy to już nie działa i jeśli macica nie reaguje skurczami na oksytocynę to wtedy podaje się do kanału szyjki żel z prostaglandynami

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

06 wrz 2013, 21:34

Hej dziewczyny

ja dopiero teraz bo ciazko wczesniej bylo rodzinke ogarnac... Syno zmeczony maz przyjechal i lecial biegiem po zakupy a ja padnieta..

Bylam 2,5 godziny KTG dobre mala ma puls 145-165 ulozyla sie juz glowka w dol wazy 1880g i wszystko dobrze :ico_brawa_01:
Dostałam zdjecie zeby pokazac mezowi ze jest dziewczynka na 100% :-D no i teraz siedze odpoczywam a młoda ma czkawke :ico_haha_01: Chcial mi zdrobic zdjecie w 3D ale sie nie dalo bo mala caly czas buzie zaslaniala raczkami tak wiec nie moglam sie ucieszyc ;-) Dostalam tez zaszczyk juz na konflikt :ico_noniewiem: i mam niewielkie bakterie w moczu :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

06 wrz 2013, 21:45

kamilka super bedzie u was parka :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

06 wrz 2013, 21:52

Bylam 2,5 godziny KTG dobre
KTG ci robili tak wcześnie ?
Ja miałam je robione pierwszy raz przy porodzie .

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

07 wrz 2013, 09:02

Witam!
Ja w końcu w formie :-D Już okno umyłam i teraz czekam aż Pola wstanie, pojedziemy zakupy zrobić i moją siostrę przywieźć i może już dzisiaj ogarniemy domek :ico_sorki: Tylko coś kózka moja długo śpi :ico_haha_01:

Leona Moni dała Ci wykład na temat przytulanka, więc dodam, że mi w ciąży z Polą położna powiedziała dosłownie :"Było się bzykać" :ico_haha_01: A teraz gin tez zaleca :-)

Moni :ico_sorki: za składnie podane informacje :-)

Kamilka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za córcię, ale właśnie KTG wg mnie też wcześnie, ja w poniedziałek pierwsze będę miała dopiero.

Lala no to powodzenia w windykacji wynagrodzenia :-)

Szkieletorku nie wiem jak wyglądasz, ale należysz do bardzo szczupłych, więc Tobie zaokrąglone piersi i ciało pasują, a jak się ma wielkie arbuzy, no to już nie jest tak fajnie, o reszcie nie wspomnę. Jak będę miała okazję to w poniedziałek zapytam gina o te zatoki. Zdrówka życzę :ico_sorki:

Jenny Wy już chyba z domku? Odezwij się jak dojdziesz do siebie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

07 wrz 2013, 09:58

Hej

Szkieletorek i Spinka w polsce mialam ktg robione w 36 tyg a potem porzy porodzie..
A teraz mi robia od zeszlej wizyty czyli 28 tygodnia... teraz mi zrobili zrobia mi za 2 tygodnie znow i kolejne 7 pazdziernika w szpitalu... Bo tu jest tak ze dostajke sie meldunek do szpitasla wtedy wykonuja wszystkie badania jeszcze raz w szpitalu oglada sie sale i oddzial a potem wybiera sie mozliwosci porodu czyli w wodzie czy na siedzaco kucajaco itp.. Oni tu bardzo pilnuja i dbaja takze ja jestem baardzo zadowolona :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

07 wrz 2013, 10:08


Moni :ico_sorki: za składnie podane informacje :-)
i:
nie ma sprawy :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

07 wrz 2013, 12:33

My weekend spędzamy sami.
Rodzice wyjechali już rano do rodzinki a siostra z szwagrem tez tam jada ale jakoś popołudniu.Wszyscy wracają jutro pod wieczór.
Domek cały błyszczy .Pranie się chyba wyprało więc zaraz idę je rozwiesić.
O 13 mąż wróci z pracy i jedzie na zakupy.Potem zrobię sos tatarski i może coś na słodko ale muszę poszukać jakiegoś przepisu dobrego i szybkiego. Wieczorem być może wpadnie do nas z dziećmi i mężem znajoma Aga to się pobawimy troszku .

A w nocy miałam niezła przygodę, już miałam się zbierać by jechać na izbę.
Obudziłam się na siku, poszłam do WC i wtedy zaczął się ogromny ból brzucha , no powiem wam że przypomniałam sobie jak boli poród tylko to nie były krzyżowe bóle .Posiedziałam chyba z 20 min nim ciut zelżyło, potem jeszcze z godz bolał mnie brzuch ale już słabiej .Nie wiem co to było ale chyba z małą wszystko ok bo fika cały czas sobie .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość