Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

21 gru 2007, 11:08

Joasiu, to widze ze nasi mezowie podobni bo mój jak wiecej wypije to tez nocke ma w kibelku :-D kiedyś mi się tam urzadzil jak bylismy u znajomych w Krakowie, mysłałam ze go udusze :ico_zly: ale cóz zrobić jak chłopom troszke rozumku brak :-D naszczescie mojemu zdarza się to rzadko :-D

A prezenciki macie super, widac ze tam dbaja o klientów u nas z tym ciezko, chociaz i tak się cieszyłam ze wogóle coś dostałam :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

21 gru 2007, 11:15

I to dziwne bo to te same firmy tylko inne kraje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

21 gru 2007, 11:22

no wies zu nas w niektórych rodzinkach dalej jest masówka robiona :-D bo przeciez becikowe 1000 zł jest :-D a jeszcze jak by po 20 euro dawali, to by się dopiero działo a i tak przeciez jest przepełnienie na porodówkach :-D

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

21 gru 2007, 11:25

Od tych smakolykow wigilijnych o ktorych piszecie to juz tyje :ico_brawa_01:


Co do hippa ipampersa to przysylaja probki kaszek mleka i gadrzeciki typu sliniak lyzeczka czy probki kremow ale zdarza sie i sloiczek zupki. :-)

ULA_TOMEK pisze:Joasiu, to widze ze nasi mezowie podobni bo mój jak wiecej wypije to tez nocke ma w kibelku

moj jak popije to spi kolo lozka ostatnio to sietak zalatwil ze spiac na podlodze przykryl sie dywanem :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

21 gru 2007, 13:33

nie ma naszego wątku :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:


ooooo juz jesteśmy......
Ostatnio zmieniony 21 gru 2007, 13:35 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

21 gru 2007, 13:34

moniw pisze:moj jak popije to spi kolo lozka ostatnio to sietak zalatwil ze spiac na podlodze przykryl sie dywanem

a to dobre :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

W końcu się dostałam na nasz temacik. Bo dziś wchodzę i co nie widzę go. Pierwsze co myślę chyba mi na oczy padło ale sprawdzałam z 10razy idlaej go nie widziałam. Nie wiem co się stało :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

U Nas nocka ok :ico_brawa_01: Raz się przebudziła z płaczem ale mamusia przytuliła i już było dobrze. Ahh ta moja przylepka mała :ico_oczko:

Dziś moi rodzice przyjeżdzają do polski ale się cieszę. W sumie widziałam ich pod koniec października jak byliśmy w anglii ale jak się wię, że są tak daleko to trochę brakuje. A przez skype to nie to samo :ico_noniewiem: A tak zawsze mogłam ich odwiedzić a teraz nie da rady :ico_oczko: Chyba że w samolot hihi

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

21 gru 2007, 14:19

No a ja mysłaałm ze nasz wąteczke zniknał :ico_placzek: ale naszczeście wrócił do nas :-D

Monika to masz pomysłowego meza :-D dywanik zamiast kolderki,no w sumie trzeba sobie radzić w trudnych sytuacjach :-D

Kingus to nei ma to jak rodzinne swieta :-D kiedy mozna się spotkac z cała rodzinka :-D

Maluszke się wietrzy na balkoniku a ja zakąłdam włąsnei lampeczki na choineczke, ale reszte to jutro ubiore, bo dizs mi sie udało wydebić, bo kupilismy nowe lapmki i musze sprawdzić czy nie jest za mało :-D ale PAwełkowi się bardzo drzewko podoba, chociaz sztuczne, ciekawe jakei oczka zrobic jak zawissze tam mnóstwo swiecidełek :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

21 gru 2007, 14:23

moniw pisze:moj jak popije to spi kolo lozka ostatnio to sietak zalatwil ze spiac na podlodze przykryl sie dywanem


:ico_smiechbig: dobre...
usmiałam się....

Ula u mnie choinka dopiero chyba jutro albo w niedzielę, dziś nastawiłam kapustkę na bigosik...

[ Dodano: 2007-12-21, 13:28 ]
na dodatek czeka mnie jeszcze wycieczka po supermarketach...chcemy Marcelowi kupić ogromną straż pożarną z sygnałami....
oglądałam wczesniej na allegro i były takie po 80zł +przesyłka...
a u nas w sklepach były w tej samej cenie, no i stwierdziłam ze kupimy u nas i zaoszczędzimy na przesyłce...
a jak co do czego doszło to nigdzie ich już nie ma (mąż jeżdził i patrzył, ale wolę sama sprawdzić, bo z tymi facetami to różnie na zakupach bywa...."baaaaardzo" lubią zakupy przed świętami...nie? :-D )

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

21 gru 2007, 14:49

Violu to zycze powodzenia w poszukiwaniu strazy pozarnej :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

21 gru 2007, 16:12

Tak Violu faceci "uwielbiają" zakupy :ico_oczko: Hihi

A powodzenia w poszukiwaniu :ico_oczko: My jeszcze musimy dla Elizy coś kupić, widziałam w sklepie taką extra długą dzdzownice kolorową. Nie wiem czy się na nią nie skusimy. Chyba jutro pojedziemy jeszcze na zakupy

[ Dodano: 2007-12-21, 15:25 ]
Pochwale sie wyczynami mojej laseczki. Sorki za to widoczne pranie :ico_oczko:
Coraz dłuzej sie na nogach utrzymuje :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość