Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

23 mar 2009, 18:28

Pati ale Eryk szaleje :ico_haha_01: :ico_haha_01: super :ico_brawa_01:
a jak sam z butelki pije :ico_brawa_01:
a w PL masz dostep do neta???
jasne mama ma kompa ale gorzej z teściawa ona nie wie co to :ico_haha_01: :ico_haha_01:
tylko np.marchewka i cos tam nie ma samej marchewki
\
wiesz żę ja dawalam malemu najpierw sama marchewke ale nie bardzo mu smakowala ale ta z ziemnieczkiem lub taka jarzynowka no to juz super mu samkowalo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 mar 2009, 19:15

jasne mama ma kompa
:ico_brawa_01: no to super bo ja kurde nie mam i normalnie sie czuje odcieta od swiata.A juz znowu chce leciec do Pl pod koniec kwietnie :-)
wiesz żę ja dawalam malemu najpierw sama marchewke ale nie bardzo mu smakowala ale ta z ziemnieczkiem lub taka jarzynowka no to juz super mu samkowalo
chcialam dawac jej takie jednoskladnikowe na poczatek zeby wrazie czego wiedziec na co jest uczulona albo co lubi czego nie :ico_noniewiem:
przywiozlam sobie z PL kilka sloiczow samych brokulek i od tego zaczne :ico_sorki: ale to tak dopiero za 2 tyg :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-23, 18:25 ]
miszka kiedy wracasz do pracy ?

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

23 mar 2009, 19:31

marta wiesz co ja probowalam zaczac od jednoskladnikowych sloiczkow,ale Natalka plula tym jak cholera,wiesz ona tez atopik,ale dawalam od poczatku pelne obiadki,tylko ze ten sam sloiczek tydzien i obserwowalam czy jej nie wysypuje.Teraz juz dostaje codziennie co innego ale zdaza sie ze jak wprowadze cos nowego to robia jej sie czerwone ,blyszczace policzki.Jak widac na zdjeciu na dole,to np.po spaghetti :ico_haha_01: Nie wiem co tam bylo,pewnie bazylia,ale jak widze cos takiego to po tygodniu i tak jej to znow daje i po kolejnym znow az w koncu zaczyna dobrze to tolerowac.Tak mi podpowiedziala polozna i u nas sie sprawdza :ico_sorki: Odstawic zawsze mozna,a najwazniejsze zeby jej smakowalo bo inaczej nabierze niecheci do jedzenia :ico_noniewiem:
pati super filmiki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-23, 18:34 ]
miszka kiedy wracasz do pracy ?
no juz niedlugo :ico_olaboga: 14 kwietnia ide pierwszy raz :ico_olaboga: Juz jestem po rozmowach z managerem,zgodzil sie zebym pierwsze kilka miesiecy pracowala na pol etatu,pozniej juz bedzie full time :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 mar 2009, 19:47

dawalam od poczatku pelne obiadki,tylko ze ten sam sloiczek tydzien i obserwowalam czy jej nie wysypuje
:ico_sorki: tak wlasnie zrobie bo wozenie obiadkow z PL nie ma sesu :ico_puknij:
Iga miala bardzo czerwone poliki jak zabkowala :ico_olaboga: teraz tez jej czasem wychodza z takimi malenkimi ledwo co widocznymi krostkami :ico_noniewiem:
a jak tam ogolnie skorka Natali???Bo Ci powiem ze Iguli ok :ico_sorki: jak narazie :ico_noniewiem:
no juz niedlugo 14 kwietnia ide pierwszy raz
no to na serio niedlgo-ale fajnie ze najpierw na pol etetu i ty i Natali sie przyzwyczaicie :ico_sorki:
a Natali dajesz do przeczkola?? Bo ja kude chce dac Ige za 2 miesiace na 2 dni do przeczkola...ale sie troszke boje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

23 mar 2009, 20:07

tak wlasnie zrobie bo wozenie obiadkow z PL nie ma sesu
No wiec wlasnie :ico_sorki: Mysle dokladnie tak jak Ty :ico_sorki: Nie widze sensu wozenia jedzenia dla Natalki z Polski.Gdybym miala radzic to jednak zacznij od Hainza bo ja przeszlam wszystkie mozliwe firmy i tylko Hainz nie jest mdly w smaku.Na reszte miala odruch wymiotny :ico_olaboga:
a jak tam ogolnie skorka Natali???Bo Ci powiem ze Iguli ok jak narazie
No to zalezy .Po jedzeniu coraz rzadziej cos jej dolega.Ale np w niedziele wrocila wysypana ze spaceru,do rana nie bylo po tym sladu,wiec cos musialo kwitnac w parku po prostu.Ale teraz to jest bardziej rumien na policzkach i szorstkie nogi,a nie krosty.Staram sie jej nie izolowac od alergenow,wrocilam np.do plynu do plukania i proszku do prania.Po pierwszym ubraniu ja wywalilo a po tygodniu jak reka odjal.No i teraz piore i plukam ,nie rusza jej to :ico_haha_01:
a Natali dajesz do przeczkola?? Bo ja kude chce dac Ige za 2 miesiace na 2 dni do przeczkola...ale sie troszke boje
Nie ,ja poczekam jednak,powiem Ci ze tez myslalam nad tym,ale jednak boje sie infekcji.Wiesz jak bede pracowac to ostatnie czego mi trzeba,a kontakt z rowiesnikami ma bo po pierwsze Play groupa a po drugie mam kolezanke angielke ze starszym o 3 miesiace synkiem.Mieszka pode mna wiec czesto razem przebywamy :ico_sorki: Dlatego po przemysleniu sprawy zdecydowalam,ze jednak nie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

23 mar 2009, 21:11

:ico_szoking: :ico_szoking: ale tu się dziło
Witam kochane piekne opisy porodów :ico_placzek: aż płakać się chce na samo wspomnienie jakie te nasze maluchy były słodkie i naprawde malutkie :-D :-D
Super fotki maluchów , Kacperek widać ze słodziak z niego pieknie sie uśmiecha do nas :ico_oczko: .Eryczek to super facet a jak pieknie bryka :-D :-D

Marta co do jedzenie to ja już daje małemu sama marchewke od prawie 2 tygodni napoczatku dostawał 2 łyzeczki a teraz potrafi już pół słoiczka zjeść mały głodomor . teraz chciałam mu dac same brokuły ale nigdzie nie umie znaleść :ico_zly: :ico_zly: co za wioska :ico_zly: :ico_zly:
zapas słoiczków zrobiła nam teściowa ale to sa już takie gotowe obiadki z mięscem a narazie nie chce mu dawać miesa , tylko zeby ładnie się nauczył warzywa jeść :-) .
wczoraj byłam u teściów i odrazu na wejsciu teściu nas tak wk...... ze chcielismy wyjśc normalnie miła niedziela :ico_zly: :ico_zly: Antek jutro na szczepienie a dalej ma katar wiec nie wiem czy mi będą szczepić :ico_olaboga: .
jejku nie mam czasu siedzieć na necie zaczełam robic wiosenne porządki a z małym to długo trwa :ico_olaboga: . ostatnio napisałam tyle a tu mi się net zacioł normalnie myślałam ze :ico_zly: a nie chiało mi się jeszcze raz pisać :ico_noniewiem: .Dziewczyny założyłąm spacerówke mały zachwycony ale pogoda okropna ciągle pada i musiałam spowrotem gondole założyć :ico_zly: :ico_zly:
Przez tą pogode mam już depreche :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 mar 2009, 22:40

Slonko ja mam brokuly gerber.A co do szczepienia to u nas tak jest ze jak dziecko ma katar a nie ma goraczki to szczepia bo to bezpieczne wiec sie nic nie martw :ico_sorki:
Miszka no wlasnie co do tego przeczkola to mam mieszane uczucia ale ja ja ciagle karmie i pewnie tak nic z tego nie wyjdzie zebym ja tam poslala...przynajmniej narazie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

23 mar 2009, 23:06

Marta do PL jedziemy we wtorek 31 marca! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

co do jedzonka,to własnie wczoraj mój żarłok dostał 4 łyżeczki zupki jarzynowej i dziś reszte ze słoiczka ,ale wcinał :ico_brawa_01: ,no wiec tak to wygląda z naszym jedzonkiem,wieczorem po kapieli dziś wisiał na cycku 20 minut i w nocy też długo a w dzień w nosie ma mojego cycka! :ico_sorki: ale zanim podam mu butle to zawsze najpierw przystawiam do cycka,tylko że on poje chwilke i juz sie wścieka chociaż mleko leci :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
ja tez przywiozłam sobie zupki z polski i właśnie zaczęliśmy je zjadać,tu też mam nie dobre kaszki,te pierwsze były bez smakowe,i mały sie dławił więc poszły do kosza,więc zaczęlam dawać nasze polskie i jak dla małego -pycha!!!! właśnie otworzyłam ostatnia paczke,mam nadzieję że starczy do wyjazdu :ico_noniewiem: z deserki mają tu nestle i hipp więc dobre,najgorsze to że nie mają wyboru soczków tylko udało mi znaleść 3 rodzaje i to w 3 różnych sklepach :ico_olaboga: a np.herbatek dla dzieci nie mają,co za kraj! :ico_puknij: dobrze że stąd wyjeżdżam,kurcze a my tu chcieliśmy na stałe!! do juterka dziewczyny,dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

23 mar 2009, 23:10

Witam!
Nareszcie kochane doczytal was troche sie wzruszylam tymi opowiadaniami
Nie zagladalam ostatnio bo nieprzytomna jestem nie spie bo mysle o tym ze juz niedlugo do pracy i mam takiego dola ze szok :ico_placzek: :ico_olaboga:
Weronika zaliczyla wczoraj piewszego glebacza spadla z lozka myslalam ze umre na zawal na szczescie nic sie nie stalo ona sie tylko wystraszyla a moja starsza cora ryczla jak opentana a ta na widok placzacej siostry zaczela sie z niej smiac :-D


Obrazek a to fotka nuni z jej pierwszych godzin

A wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_prezent: dla naszych chlopcow
Jak ten czas leci juz polroczne dzieciaczki :-)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

23 mar 2009, 23:15

Slonko ja mam brokuly gerber.A co do szczepienia to u nas tak jest ze jak dziecko ma katar a nie ma goraczki to szczepia bo to bezpieczne wiec sie nic nie martw
jejku a my już te szczepienie 3 tygodnie odkładamy bo mały najpierw kaszlał , potem dostał kataru i lekarka powiedziała ze nie szczepimy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: co człowiek to inne zdanie :ico_olaboga: no zobaczymy jutro co się będzie dziać ja bym chciała mieć to z głowy
wieczorem po kapieli dziś wisiał na cycku 20 minut i w nocy też długo a w dzień w nosie ma mojego cycka! ale zanim podam mu butle to zawsze najpierw przystawiam do cycka,tylko że on poje chwilke i juz sie wścieka chociaż mleko leci
no co za dzieci :ico_olaboga: mi dzisiaj Antek zrobił niespodzianke i pił wieczorem z cycka a tak zaawsze płacz i butelka a dzis butelka bee i cycek chciał :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-23, 22:19 ]
Nareszcie kochane doczytal was troche sie wzruszylam tymi opowiadaniami
Nie zagladalam ostatnio bo nieprzytomna jestem nie spie bo mysle o tym ze juz niedlugo do pracy i mam takiego dola ze szok
Weronika zaliczyla wczoraj piewszego glebacza spadla z lozka myslalam ze umre na zawal na szczescie nic sie nie stalo ona sie tylko wystraszyla a moja starsza cora ryczla jak opentana a ta na widok placzacej siostry zaczela sie z niej smiac
kochana nie myśl o pracy narazie ciesz sie ze mozesz jeszcze być w domku ,

jejku dobrze ze Weronika to twarda kobieta i ze nic się jej nie stało a starsza pewnie była przestraszona oj biedna pewnie się bała o siostre .Teraz pewnie będzie jej pilnowac

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości