Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

19 mar 2009, 08:52

witam melduej sie tylko na chwilke bo dzim mam strasznie duzo do poałatwiania -bede wieczorkiem miłego dnia kobitki :-D :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

19 mar 2009, 09:25

witam :-)
u nas nocka w miarę choć nie mogłam spać, bo synuś pokaszliwał przez ten katarek, biedny nie mógł zasnąć tak ma nosek zapchany :(, zasnął o 21.30 obudził się ok 3 potem o 7.30
u nas od rana słoneczko, zobaczymy jak później bym poszła z synkiem na spacerek, ale nie wiem czy mogę jak jest przeziębiony :ico_noniewiem:
Miłego dnia!

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

19 mar 2009, 09:34

donatka26 pisze:ale nie wiem czy mogę jak jest przeziębiony :ico_noniewiem:
ja nie wychodzilam przez pierwsze dni a potem to juz na 30 min i godzinke bo wiatr oczyszcza nosek

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

19 mar 2009, 09:37

zobaczymy
a jaki rozmiar pieluch kupujecie już dzieciaczkom?

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

19 mar 2009, 10:09

donatka26 pisze:a jaki rozmiar pieluch kupujecie już dzieciaczkom?
ja juz 3 kupuje z happy :-D dla mnie to najlepsze pieluchy g huggis nie zdaly sie a pampersy zbyt cienkie jezcze musze wyprobowac te Dada biedronki i rossmanowskie

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

19 mar 2009, 10:13

ja 3 ale pampersa :-D , wczoraj kuzynka mówiła, że próbowała bella i są super :ico_noniewiem:
ja wysłałam męża po zakupy i zaraz zrobię sniadanko :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

19 mar 2009, 10:19

plum :-)

u mnie dzis szaleństwo okraszone obłędem, więc nie na długo jestem...
znaczy tyle, ile Pan Prezes pozwoli, bo drzemie jeszcze :-)
dziś przylatuje Ola, moja bratowa, także na tydzień praktycznie znikam :-D chlać będę i tyle :-D no i gadać, no i jeździć po centrach handlowych :-D tudzież z dwie atrakcje turystyczne mamy w planach :-D
znaczy zajrzę od czasu do czasu, ale nie martwcie się :-D chyba pierwszy raz się ucieszyłam, że karmię butelką :ico_puknij: :-D Chłop ma jutro i pojutrze wolne, także przejmie karmienie Małego a ja będę się nawadniać procentami :-D i gadać :-D kurde, dziś serio czuję, jak mi tęskno było za bratową, która jest o 7 lat dłużej moją przyjaciółką niz bratową :-D :ico_olaboga: :-D syna muszę opić :ico_oczko: i jeszcze "parę" zaległych spraw (roczek Oli synka, a mojego chrześniaka na przykład :-D )

noo i zaraz zmykam do synka, potem może jeszcze ogarnę pokój dzicząc się nad dzieckiem, a potem na 10tą idę na ważenia z Alkiem, i potem dłuższy spacer jak zwykle i Krzysiek nas zgarnie po drodze i smerfujemy na lotnisko, przy czym ja prowadzę :-D
noo, a potem łzy radości, a potem gadanie na przywitanie, a potem jakiś obiad, kawa, ciacho, prezenty :-D i nastanie wieczór :-D

buźki dla Was :588:
nie chorować :ico_nienie: , nie martwić się niepotrzebnie :ico_nienie: , tylko sama radość :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i pisać, żebym miała co czytać :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

19 mar 2009, 10:31

donatka26 pisze:bym poszła z synkiem na spacerek, ale nie wiem czy mogę jak jest przeziębiony

marzec to jeden z najgorszych miesiecy w roku bo jest strasznie zdradliwy...do tego jak masz synka chorego to ja osobiscie bym nie ryzykowala...

ananke milego tygodnia wobec tego.baw sie dobrze, korzystaj puki morzesz no i zagladaj do nas co jakis czas :-)

my mielismy nocke nawet nawet. synek usnal wczoraj o 12. chcial wczesniej isc spac ale mu nie pozwolilam. czekalam az troszke chociaz zglodnieje bo juz sie zblizalo nastepne karmienie wiec i tak za chwilke by sie obudzil. no i nakarmilam go, przewinelam i usnal w koncu o 12. potem pobudka o 3.45 na karmienie i 7.30, takze ladnie mi przespal no i teraz tez spi ale pewnie araz sie obudzi z glodu.

dzis juz na bank wraca moj maz. juz jedzie do domku i caly weekend mamy dla siebie - dla naszej calej 3 :-) a jutro odbieramy becikowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przyda sie przyda.

troche sie przestraszylam tym ze wy juz uzywacie takich wiekszych pampersow, bo ja zanim urodzilam to zrobilam zapas. chyba troszke za duzy...ale mam jeszcze 3 ogromne paki pampkow w rozmiarze najmniejszym :ico_olaboga: oby do czasu ich zuzycia pupinka mu za bardzo nie urosla....

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

19 mar 2009, 10:37

Ja też dziś dzień zalatany, więc tylko melduję się i znikam.

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

19 mar 2009, 11:48

witam
u nas nocka ok, karmiona caly czas cycusiem. Emi chce go co godzinę a najlepiej to non stop i zastanawiam się czy ona się najada?

Dzisiaj ma do mnie przyjśc koleżanka z którą razem pracowałam tak wiec czekam na nią to sobie pogadamy.

My uzywamy pampersów 2. Dostalismy tez od znajomych nieskonczona paczke pieluch Dada z biedronki ale one sa takie jakies sztywne i Emi odgniataly sie na nozkach

[ Dodano: 2009-03-19, 11:49 ]
Noi kolezanka nie przyjdzie, przełozyła wizyte na przyszły tydzien.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość