buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

30 gru 2010, 18:47

Tynusz gratuluje zakupków, fajnie jak ma kto finansowo pomóc :ico_sorki: , wiem coś o tym bo moi rodzice też czasem pomagają, np łóżeczko z wyposażeniem i kocyk mi kupili, a wczoraj i dzisiaj cały dzionek mama moja u mnie siedziała, bo bałam się sama w domu siedzieć, i w tym czasie a to ciuszki mi poprasowała, a to upiekła murzynek z serem, a to flaczki ugotowała, ale takie z samych żołądków, bo ja lubie, teraz pojechała i tak sobie myśle, że od rana jak przyjechała na 8 to sobie nawet nie usiadła :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 gru 2010, 19:00

Fajnie macie. Moja Mama jak żyła bardzo dużo mi pomagała przy Wanessce, mimo, że schorowana była i mieszkała w Wilnie :ico_placzek: Przyjeżdżała i nawet swoją obecnością pomagała, nie mówiąc o jakichś czynnościach...

teraz będzie mi jej brakować. Choćby tylko dltaego, że nie będę mogła zadzwonić powiedzieć, że wnusio jest już na świecie i ile waży i o której godzinie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

30 gru 2010, 19:05

teraz będzie mi jej brakować.
:ico_pocieszyciel: Oj to jest najgorsze jak zabraknie nam kogoś tak bliskiego jak matka :ico_placzek: . Nawet nie potrafie o tym myśleć :ico_noniewiem:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

30 gru 2010, 19:52

Tynusz ja jestem z Białegostoku tylko ,że nie mieszkam tam teraz ,ale serce i dusza i owszem tam została :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

30 gru 2010, 20:45

Tynusz gratuluje zakupków, fajnie jak ma kto finansowo pomóc :ico_sorki:
jestem taka ucieszona że nie macie pojęcia :ico_sorki:
Tynusz ja jestem z Białegostoku
:ico_brawa_01: sami swoi :D hehe a na jakim osiedlu mieszkałas?
Nawet nie potrafie o tym myśleć :ico_noniewiem:
ja tak samo.

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

30 gru 2010, 21:06

No ja muszę przyznać, że dla Oliwki to też moi rodzice finansowali baaaardzo dużo (głównie te większe i droższe rzeczy). Pierwsza wnusia po dwóch wnukach (z resztą wnukom też nie żałowali :ico_brawa_01: ) Taka z Nich typa - i dzięki Im za to. Teraz dużo mamy po Oliwce, a resztę sami kupujemy ze względu na odległość, no i naszą lepszą sytuację finansową :-)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

30 gru 2010, 22:26

sami swoi :D hehe a na jakim osiedlu mieszkałas?
A na Słonecznym Stoku miło tam było i nawet teraz kiedy wracam mam swoją ekipę z którą zawsze się spotykam .Ale i tak rozwiało wiele osób po świecie i Polsce za chlebem gdziekolwiek by było lepiej hehe .Ja wyjechałam mając lat 19 zaraz po maturze .Teraz mam hmm za 12 dni 33 lata .Jeszcze trochę i będę bardziej z tąd niż z Polski hehe(nie no żartowałam)

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

30 gru 2010, 22:33

anijka, ja co roku jeżdżę w Twoje rejony na urlop :-D nawet mam jedną dobrą kumpelkę z tego forum, która mieszka w Gdańsku i odwiedzamy się.. my byliśmy u niej dwa razy, a oni u nas w Bielsku raz. Oprócz forum jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym, dziś np. "robiłyśmy rafaello" przez telefon :-D
Alineczq, mój ginek to zupełnie tak jak Twój, specjalista od problematycznych ciąż. Nie naciąga na wizyty (chociaż i tak jest drogi) ma super sprzęt, przy badaniach bardzo dokładny i mam do niego 200% zaufania. Komórkę odbiera nawet jak jeździ na nartach w alpach :-D
buzok14, ale masz fajnie z mamusią :ico_brawa_01: a Ty się oszczędzaj kochana

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

30 gru 2010, 22:53

Pierwsza wnusia po dwóch wnukach
u nas zawsze było że M mama kupowała Nam np lodówke pralkę i kuchenkę ona sponsorowała, a moja nie
Teraz jestem w szoku bo mama moja sama zadzwoniła i powiedziałą że te rzeczy chce kupić dla wnuczki, i dzisiaj nawet na ceny nie patrzyła tylko kazała brać co mi się pdooba :-)
M mama ma już wnuka jednego szalała jak najęta jak szwagierka była w ciąży, a teraz zero jakiejś radości - tylko jak się dowiedziała (Ona strasznie chciała wnuczki , a że my długo się staraliśmy to wyczekiwała) no ale teraz ma to w tzn czterech literach bo nawet nie zapyta jak się czuję itp (2 razy napisała przez gg "jak się czujesz")
a moja mama kupiła dzisiaj pieluchy tetrowe, flanelowe, gruby kocyk, komplecik taki ciepły rózowy, śpiochy itp białe , kupiłą mi wkłady poporodowe, cerate pod prześcieradlo do łóżeczka
i po nowym roku ma kupić śpiwor ( bo nie było dziewczęcych, zestaw ciepłą czapeczka i skarpetki, i pampersy bo były tylko rozm 3
a więc jestem bardzo zadowolona bo bym nie byłą w stanie z M tego kupić teraz :ico_sorki:

na Słonecznym Stoku
mojej szwagierki mąż tam mieszkał.. teraz tam mieszkają jego rodzice i siostra z bratem :-)

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

30 gru 2010, 23:19

(Ona strasznie chciała wnuczki , a że my długo się staraliśmy to wyczekiwała)
Moze zacznie szalec jak sie juz urodzi :-D tym bardziej, ze jak piszesz pomagala w sprzetach domowych. Moze teraz problemy ja przerastaja, matki na prawde potrafia strasznie przezywac niepowodzenia dzieci (duzo nie musza mowic, ale na pewno je to gryzie) :583: Ja pamietam moja mame kiedy brat sie rozwodzil i byla zona zarzucala mu wiele fikcyjnych rzeczy zeby tylko dziecko odebrac. Potrafila nie spac po nocach i nie przegadal jej - matka to matka - zawsze cierpi jak cierpi dziecko.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość