emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 cze 2011, 10:15

. A jak brzuszek po debridacie?
wczoraj dostala raz po poludniu, wieczorem brzuszek troszke polal, ale bez wiekszego placzu
dzis dostala rano, obserwujemy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 cze 2011, 10:25

witam
wczoraj do rodziców pojechaliśmy ale brata jeszcze nie widziałam :ico_noniewiem: no i dałam im zaproszenie na chrzciny :-) pojechaliśmy też do przyszłej chrzestnej Milenki ale jej nie było tylko ciotka,ale zajechaliśmy bo się zadeklarowała że kupi ubranko do chrztu dla małej więc musiałam powiedzieć co chcę :ico_oczko: gromnicę kupi chrzestny więc o nic się już martwić nie muszę :-) mam nadzieję,że Patrycja kupi skromną sukieneczkę żeby dziecko wyglądało normalnie :ico_oczko: ma kupić jeszcze opaskę i buciki oraz szatkę :-)

mała wczoraj zasnąć nie chciała :ico_sorki: jak się obudziła po 21 tak poszła spać dopiero o 1 w nocy :ico_olaboga: nie było marudzenia tylko chciała się "pobawić",a mąż załamany bo liczył wczoraj na małe co nieco a tu jeszcze nic :ico_haha_01:

wczoraj też pytałąm położnej jak z tą pielęgniarką środowiskową to mówiła,że powinna do roku czasu być 3 razy,ale czy u mnie będzie to się okaże bo ja nawet nie wiem jaką mam pielęgniarkę zapisaną :ico_sorki: ma mi to sprawdzić jak nie zapomni,a położna jeszcze raz tylko u mnie będzie :-)
Następne 27 lipca. Młody przez tydzień przytył 240g.
my też mamy szczepienie wtedy :-D a synek ładnie przybiera :ico_brawa_01:
moja panienka waży 4530g :-)
Żebyś wiedziała, ze głodomorek-konkretny facet musi najeść się do syta czyli min. na 4 godz., a nie po troszeczkę. Jak chce jeść to wrzask na całe osiedle :ico_oczko:
no i dobrze,przynajmniej się porządnie naje jak prawdziwy facet :-D
U nas juz lepiej wysypka prawie cała znikneła, ale niestety płacz został,, juz nie taki silny jak wczesniej ale nadal mały jest niespokojny.
dobrze,że wysypka znika :ico_sorki: a niepokój może na pogodę :ico_noniewiem:
dziewczyny czym smarowac potówki???
spirytusem możesz :ico_sorki:
a dzieciaczki śliczne w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

w ogóle teściu mnie wkurzył rano :ico_zly: nie dość że źle spałam w nocy pomimo,że Milenka się nie budziła to przyszedł przed 6 rano i wali mi do okna :ico_zly: A poszedł zapytać o co chodzi a ten wymyślił żebyśmy wzięli prosiaka na chrzciny a on za niego zapłaci i to jeszcze powiedział od kogo mamy wziąć :ico_puknij: jakby nie mógł w dzień normalnie powiedzieć :ico_zly: ja do A powiedziałam,że mi nikt nie będzie mówił co mam brać i od kogo :ico_zly: bo prosiaczka bierzemy ale ćwiartkę gotowego upieczonego i to od kolegi A,a teściu niech mi tu nie sugeruje nie wiadomo czego i to jeszcze tak rano :ico_zly:

[ Dodano: 16-06-2011, 10:27 ]
emilia7895 super,że bioderka są już ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 cze 2011, 10:58

...ja nawet nie wiem jaką mam pielęgniarkę zapisaną :ico_sorki:
Ja też nie wiem.Dla mnie może nie przychodzić, a jak już to najlepiej jakby wcześniej zadzwoniła i się umówiła bo chcę jechać na dłużej do rodziców w lipcu a nie czekać jak ona się zjawi.
...moja panienka waży 4530g :-)
To tez ładnie rośnie. A ile już ma wzrostu?
...no i dobrze,przynajmniej się porządnie naje jak prawdziwy facet :-D
Bardzo się z tego cieszę bo przynajmniej wiem, że najedzony i zrobić coś w domu mogę (oczywiście jak śpi).
Aniu, to sobie niezłą porę wybrał teść na odwiedziny :ico_puknij: U mnie jest przyjęte, że chrzestna kupuje biała szatę i czasami ubranko do chrztu (jeśli chcą rodzice), chrzestny-gromnicę.

Zapomniałam wam napisać, że już wypłacili nam odszkodowanie za zalanie przez tego z góry :ico_brawa_01:
Jeśli, któraś potrzebuje to dzisiaj w biedronce mają być body z krótkim rękawem w roz. 62-80 z postaciami disneya po 11,99zł.
Dziewczyny czy w e'leclerc są jeszcze pampersy premium 2? U mnie nigdzie ich nie ma, wszędzie tylko 1, 3 i 5.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 cze 2011, 11:26

A ile już ma wzrostu?
nie wiem bo mi jej nie zmierzyły,a ja zapomniałam o tym :ico_sorki: może zapomniały :ico_noniewiem:
U mnie jest przyjęte, że chrzestna kupuje biała szatę i czasami ubranko do chrztu (jeśli chcą rodzice), chrzestny-gromnicę
ja miałam wszystko sama kupić,ale skoro tak chcą to niech kupują :ico_oczko:

my już ciuszki zaczynamy w większości nosić 62 a pampersy już 3 :-)

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

16 cze 2011, 11:33

Witam się i ja oczekując na mojego K :-) już doczekać się nie mogę... mały strasznie marudny brzusio go boli i ciągle by na rękach

Zoola potówki posmaruj mąką ziemniaczaną :-) jeden dzień i z głowy :-)

Ania ho ho na mojego Małego 56 jest jeszcze za duże :-D a pampersy 1 nosimy :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 cze 2011, 11:44

bo chcę jechać na dłużej do rodziców w lipcu a nie czekać jak ona się zjawi.
na dlugo planujecie? ja tez niedlugo planuje wyjazd do mojej mamy, pewnie skusilabym sie wczesniej, ale teraz maja remont
U mnie jest przyjęte, że chrzestna kupuje biała szatę i czasami ubranko do chrztu (jeśli chcą rodzice), chrzestny-gromnicę.
u nas tez tak jest
Zapomniałam wam napisać, że już wypłacili nam odszkodowanie za zalanie przez tego z góry
no to super :ico_brawa_01:
Jeśli, któraś potrzebuje to dzisiaj w biedronce mają być body z krótkim rękawem w roz. 62-80 z postaciami disneya po 11,99zł.
wlasnie patrzylam na stronie biedronki, fajne z hello kitty, pewnie kupie mojej krolewnie :ico_oczko:
Dziewczyny czy w e'leclerc są jeszcze pampersy premium 2? U mnie nigdzie ich nie ma, wszędzie tylko 1, 3 i 5.
u mnie juz ostatnio nie bylo i kupilam w rossmannie
my już ciuszki zaczynamy w większości nosić 62 a pampersy już 3
ooo niezle, my tez ubranka mamy 62 ale pampersy jeszcze 2

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 cze 2011, 11:52

na dlugo planujecie?
Na jakiś tydzień albo dwa-niech się dziadkowie i ciocia nacieszą maluchem :ico_oczko: . Teraz jedziemy na kilka dni-w środę i powrót w niedzielę.
ooo niezle, my tez ubranka mamy 62 ale pampersy jeszcze 2
To podobnie jak u nas-pampers 2, ubranka 62 i większe 56.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 cze 2011, 11:54

ja musiałam już 3 zacząć bo 2 uciskały i źle mi było zapinać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

16 cze 2011, 12:43

WItam się.

Moje małe szczęście dziś od rana nie spało, marudził, troszkę się prężył, a to cycuś a to noszenie, troche poleżał i znowu. Ok 12 zasnął i chyba teraz dłużej pośpi. Dzisiaj pierwszy dzień sami, mąż w pracy. . . i akurat dziś taki marudek się zrobił. Siostra przyjechała znajomej wosk robić więc zostawiła mi Gabi to przynajmniej się z Filipkiem zajmą bo ciągle coś chce.

My ubranka 56 nosimy, niektóre się zrobiły za małe. Pieluszki 1 nadal.

Na potówki też słyszałam że krochmal najlepszy.

Mariola_Larose, fajnie że się zobaczycie :ico_brawa_01: A wiadomo już czy zostanie do lutego?

Wczoraj była położna, kazała pępek dokładniej spirytusem smarować, a tak to wszystko pięknie. Będzie jeszcze za tydzień obejrzeć pępuszek. Zapisałam już Pawełka na wizytę patronazową i do ortopedy. A teraz chyba wykożystam okazję i pójdę się kąpać.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 cze 2011, 14:46

Motylek22 to dzisiaj Pawełkowi już tak dobrze nie było :ico_sorki: a może wyczuł,że tatusia nie będzie :ico_oczko:

wrzucę moje śpioszki :-D

wczoraj Milenka:
Obrazek

dzisiaj schorowana Hania przed południem
Obrazek

po południu obie obok siebie
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości