eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 lut 2012, 22:04

na samą myśl ze mąż będzie miesiąc w domu mam ochotę palnac sobie w łeb
haha Aga ale się uśmiałam, bo wiesz, masz rację ja też bym chba nie wytrzymała nerwowo, my kobity to jednak ciężkie jesteśmy :-D Mąż poza domem źle, w domu źle :ico_haha_01: Ja dziś mojemu powiedziałam co sądzę o jego pomaganiu w domu :ico_zly: i ... mam poodkurzane i śmieci wyniesione i ozdoby świąteczne które stały w worku za drzwiami od jakiegoś miesiąca też wyniósł :ico_brawa_01: Chyba na coś liczy :ico_oczko:

Mad nawet jak pokazywałaś pokoik malutkiej to na pewno bez firanki , a my chcemy z firanką :ico_oczko: :ico_haha_01:

Aga ale będziecie mieć imprezę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tyle okazji za jednym razem załatwicie super :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

[ Dodano: 23-02-2012, 21:06 ]
Mad ale słodki króliczek, misiu czy myszka w podpisie , bomba po prostu :ico_brawa_01: Jak tylko zrobi się cieplej i bardziej słonecznie to może umówimy się w Mikołowie na spacerek. Kubuś i Martynka poznają się na żywo :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 lut 2012, 22:19

ak tylko zrobi się cieplej i bardziej słonecznie to może umówimy się w Mikołowie na spacerek. Kubuś i Martynka poznają się na żywo
Jestem jak najbardziej za :-) :-) :-) Mikołów rzut beretem, więc aż szkoda by nie skorzystać ze słonka i możliwości się poznania. Pierwsza randka naszych dzieciaczków hehe
to na pewno bez firanki , a my chcemy z firanką
Postaram się jutro wrzucić focisza ;-)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

24 lut 2012, 10:21

Witam i ja z :ico_kawa: ja się coś dziś obudzić nie mogłam a mi wczoraj przyszło ubranko do chrztu dla Kuby i w tym temacie na razie tyle będzie załatwione zresztą chrzciny w domu będziemy robić nie bedzie dużo gości więc się pomieścimy a moja mama będzie w kuchni dowodzic znowu

coś jeszcze miałam napisac i mi wyleciało z głowy :ico_olaboga:

[ Dodano: 24-02-2012, 09:23 ]
aaa słodziutki misio z Martynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i też zazdroszczę Wam spotkania :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

24 lut 2012, 10:43

U nas dzisiaj wietrznie ale ciepło :-) męża zaraz wyśle po pesel małego i od razu podjedzie może uda się załatwić z kartą chipowa w nfz.
Borys od 4 zrobił sobie przerwę w spaniu, stekal bo w brzuszku go coś kręciło. Zasnął o 8 i jeszcze śpi a ja już z grubsza ogarnęłam mieszkanko i siebie i czekam bo koleżanka na ploty ma wpaść. Potem pojedziemy do restauracji bo ustalilam z bratem menu i muszę podjechac Borysowi czapkę jakąś normalną kupić :-)

U nas na chrzcie bedzie 25 osób wiec ni jak nie mialabym ich wcinac w domu :ico_oczko:

Mad., ja mam nadzieję że jak będziecie na dłużej w BB to i nam się uda spotkać :-D a Martynka cudowna :ico_brawa_01: no i :ico_brawa_01: dla malutkiej za kolejny tydzień
eSKa, mój mąż dzisiaj wstał z muchami w nosie twierdząc że się nie wyspal a poszedł spać o 21 i przebudzil sie o 6 jak młody dokazywal po czym zasnął i wstał przed 9 :ico_puknij: musiałam mu delikatnie wyperswadowac ze ja spałam zaledwie 4h i nie narzekam to łaskawie zmienił ton :-)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

24 lut 2012, 11:40

wstał z muchami w nosie twierdząc że się nie wyspal
mój też wiecznie niewyspany :ico_puknij:
Wiecie co trzeba dziękować Bogu ze to jednak kobiety rodzą i karmią i wstają w nocy bo chyba na głowę byśmy dostały od narzekania jakby to faceci przejęli tę rolę haha już widzę męża "umierającego" z powodu popękanych sutków albo takiego męża-zombi z powodu tego że musiał wstać 2x w nocy :-D :-D

U nas też wszędzie pełno błota i wieje na dodatek a tak chciałabym się wybrać z małym na spacerek, chyba będzie mu musialo wystarczyć spanko przy otwartym oknie :ico_oczko:
Pierwsza randka naszych dzieciaczków hehe
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to czekamy na pierwsze słoneczne dni :ico_oczko:

[ Dodano: 24-02-2012, 10:42 ]
może uda się załatwić z kartą chipowa w nfz.
a mnie się teraz przypomniało że my chyba już mamy do odbioru kartę Kubusia, zaraz musze sprawdzić tą karteczke :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

24 lut 2012, 12:37

Gabi, u nas też pada :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

24 lut 2012, 12:37

u nas tez co chwile pada i wieje także dziś siedzimy w domu znowu :ico_placzek: :ico_placzek: i stawiam :ico_tort: za skończone 8 tygodni Kubusia :ico_brawa_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

24 lut 2012, 12:55

dla Kubusia za 8 tyg :ico_buziaczki_big:

i u nas też się rozlało na dobre :ico_zly:

własnie z mężem rozmawiałam i ma dziś wcześniej z pracy wrócić :ico_brawa_01: a ja już mam plan że biorę mamę i jedziemy na szmatki, ale dziś postanowiłam iśc na ciuszki tylko dla siebie, dziecięce postaram się minąć szerokim łukiem :-D

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

24 lut 2012, 14:26

no to bilans z mężami mamy eSKa na zero bo mój własnie mnie poinformował że wpadnie na chwilę coś zjeść i wraca do pracy i nie wie kiedy skończy :ico_noniewiem: jak ja lubię takie niespodzianki :ico_zly: :ico_zly:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 lut 2012, 16:10

eSKa, ojj tak słonka to ja bardzo wyczekuję :-)
Aga26, no pewnie że się zobaczymy ! :-) Tylko poczekajmy na ładną pogodę.
Jejjmoja Martyna zacznie od dwóch kolegów... Ładnie ładnie się zaczyna hehe :-D

Brawa dla Kubusia za 8tyg :ico_brawa_01:
Moja Martyna 4 tyg dziś kończy :ico_tort: :ico_brawa_01: Ale ten czas gna :ico_olaboga:

Byłą u nas położna ostatni raz. Wypytałam ją o szczepionki. 30 minut mi o nich opowiadała ale wiem już wszystko.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość