Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

Re: wiosna-lato 2013

02 paź 2012, 20:40

misia tzrymam kciuki,napewno bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:
moja siostra miała identycznie to samo.Krwiak sie wchłąnął a Kamil ma dzis 5 lat wiec mam nadzieję,że i w tym przypadku tak bedzie :ico_sorki: :ico_sorki:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

03 paź 2012, 08:39

Dzisiaj dziewczyny moje pierwsze USG bede miec robione!... troche sie boje co zobacze ale mam nadzieje ze wszystko jest wporzadku. szkoda tylko ze meza nie bedzie przy mnie ale coz nie moze sie z pracy urwac... trudno :( ale zabieram ze soba siostre zeby mi troche potowarzyszyla bedzie mi razniej.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: wiosna-lato 2013

03 paź 2012, 09:17

Dzisiaj dziewczyny moje pierwsze USG bede miec robione!... troche sie boje co zobacze ale mam nadzieje ze wszystko jest wporzadku. szkoda tylko ze meza nie bedzie przy mnie ale coz nie moze sie z pracy urwac... trudno :( ale zabieram ze soba siostre zeby mi troche potowarzyszyla bedzie mi razniej.
koniecznie napisz jak będziesz po usg
serduszko na pewno będzie pięknie biło :ico_brawa_01: no i jak będzie foteczka to też poprosimy :ico_oczko:


Bea co u ciebie????

Awatar użytkownika
Bea
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2008, 22:22

Re: wiosna-lato 2013

03 paź 2012, 09:35

Misia mocno trzymam kciuki, żeby ten krwiak się wchłonął i żeby dalej już wszystko w porządku było.
Bea co u ciebie????
Misia mocno trzymam kciuki, żeby ten krwiak się wchłonął i żeby dalej już wszystko w porządku było.
U mnie też stwierdzili krwiaka, ale później co lekarz to inna diagnoza. U mnie to początek siódmego tygodnia, a jedna pani doktor już w zeszłym tygodniu w środę najchętniej by mnie wyłyżeczkowała, bo uznała że nie ma echa płodu ani nawet zarodka. Potem kiedy zobaczyła tego krwiaka (w piątek), znowu chciała to zrobić, ale nie byłam na czczo (na szczęście)! Tego samego dnia wieczorem przyszedł inny lekarz, który uświadomił mi że echa i zarodka nie musi jeszcze być, bo skoro mam długie i nieregularne cykle, to ciąża może być młodsza, a krwawienie może być następstwem tego krwiaka. Dodał, że hcg mi wzrasta, więc wszystko na dobrej drodze. W poniedziałek (przedwczoraj) ponownie miała dyżur wspomniana wcześniej pani i podczas usg znów próbowała odebrać mi nadzieję. Moja macica jest powiększona, ale wypełniona czymś w rodzaju krwiaków, guzków, być może nieprawidłowo rozrastającej się kosmówki. I znów sugerowała że najlepiej wyczyścić, bo to zwiększy powodzenie przyszłej ciąży. A kiedy zapytałam, czy w tej macicy, pokrytej od wewnątrz "nie wiadomo czym" ma szanse przetrwać ciąża, jeśli jeszcze się rozwinie, odpowiedziała, że czysto teoretycznie tak. Widząc moją determinację powiedziała, że jeśli wynik hcg (którego w tym momencie jeszcze nie znaliśmy) wyniesie conajmniej 3500 to wstrzyma się z zabiegiem. Po pewnym czasie z uśmiechem na ustach przyszła i powiedziała że jest 4600 :ico_brawa:

Wyszłam więc do domku, i teraz tu ze spokojem czekam na poniedziałek. Wówczas wracam na oddział. Jeśli będzie tętno, to wiadomo RADOŚĆ a jeśli do tego czasu się nie pojawi, to będę musiała poddać się zabiegowi. Bardzo chcę dziecka, tylko też mam świadomość, że jeśli ciąża się nie będzie rozwijała, a będzie się rozwijało COŚ czego nikt nie potrafi dokładnie określić to może to zagrażać mojemu zdrowiu, więc nie będę miała wyjścia .

Czekam więc na wyrok ale mam nadzieję na cud...

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: wiosna-lato 2013

03 paź 2012, 09:38

Bea w takim razie to dobre wieści!!! aby do poniedziałku,hcg rośnie więc też super,oby tylko w poniedziałek pojawiło się już serduszko :-) trzymam kciuki

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

03 paź 2012, 09:51

Bea trzyam kciuki zeby serduszko sie pojawilo i zeby bilo jak dzwon! bedzie wszystko dobrze juz my sie tu wszystkie wymodlimy o to :)

Awatar użytkownika
Bea
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2008, 22:22

Re: wiosna-lato 2013

03 paź 2012, 09:52

Też myślę że to hcg to dobry znak. Ale jednocześnie wzbraniam się przed napełnianiem się nadzieją... Boję się znów rozczarować.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

03 paź 2012, 10:07

monikaA88 daj znać jak będziesz po

Dziewczyny co do tych krwiaczów. To była u nas na forum dziewczyna co też tak miała i urodziła dwójkę zdrowych dzieci. Z pierwszą dziewczynką nie było w sumie aż tak groźnie, ale co przeszła przy drugiej ciąży... szkoda słów na to co przeżyła dzięki lekarzom. Ponoć jak się ma te krwiaki badania wychodzą zakłamane. Ona miała robione nawet badania genetyczne i wyszło jej że synek jest obciążony jakimiś dwoma chorobami. Nawet nazwy nie potrafię powtórzyć, ale dzieci rodzą się "potworami" Miała zadecydować czy usuwają czy nie. Ile my się upłakałyśmy razem przy telefonie... W całym tym nieszczęściu stało się tak że jej przypadek trafił do lekarza z anglii który przyjechał akurat na wykłady do Polski i jej lekarz prowadzący umówił ją na konsultację do niego. I właśnie dopiero ten lekarz wszystko przeanalizował i postawił diagnozę... W efekcie chłopczyk urodził się śliczny i zdrowy

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

03 paź 2012, 12:32

misiu kochana, trzymam kciuki za pomniejszanie się krwiaczka.
Bea, za ciebie też mocno trzymam. Bedzie dobrze kochane! Nie ma wyjścia.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: wiosna-lato 2013

03 paź 2012, 16:08

rozmawiałam z misią i póki co jest dobrze
już nie krwawi,leciutko plami
jutro będzie miała usg :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość