monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

09 paź 2013, 18:25

Monika dużo wypija Ci już synuś, a co ile go karmisz mleczkiem?
karmie go mlekiem co 4 godziny. jeszcze tak zjada mi w ciagu doby 5 razy bo nad ranem budzi mi sie na mleko teraz juz o 4. wczesniej budzil sie zawsze w godzinach 1-3 w nocy a teraz punkt 4 sie budzi na mleko. miedzy karmieniami mlekiem dostaje jeszcze jakis deserek zawsze i zupke zawsze staram sie o tych samych porach mu dawac zeby mial ustalony tryb karmienia. bede sie starac zeby z czasem zejsc juz z tego karmienia nad ranem o 4 zeby od kapania do rana wytrzymywal ale z dzieckiem to roznie bywa jak potrzebuje zjesc to nie bede mu przeciez zalowac :ico_oczko:

Ja dzis bylam w przychodni u dzieci zdrowych i zwazylam Patryka :-) Wazy moj szkrabek maly 7500 g :-D

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

09 paź 2013, 18:27

Od jutra zaczynam juz kuracje zatrzymywania laktacji tabletkami :-) kupilam dzis tabletki i jutro juz zaczynam je brac. mam je brac przez 10 dni i po ma byc juz po wszystkim tak mi ginek powiedzial

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

09 paź 2013, 18:47

martuss a Ty mieszkasz w UK ? moja mama 24.10 leci do brata do Anglii i właśnie ma mi przywieźć żel na ząbkowanie, bo właśnie on najbardziej pomagał Szymkowi, a nazywa się bonjela (chyba nic nie pokręciłam w nazwie :ico_noniewiem: )
Tak mieszkam w UK, nie pokrecilas jest cos takiego jak bonjela,tylko mi tu nie polecali tego,ale skoro piszesz ze Szymkowi pomagal to teraz moze i ja go sprobuje,
Ziolo Ty tez mieszkasz w anglii,prawda? odnosnie Wagi dziecka to u nas jest zaznaczana w wykresie,i wtedy widac czy dziecko prawidlowo przybiera,jesli dobrze pamietam to dziecko 6cio miesieczne powinno podwoic swoja wage z porodu,I oczywiscie wszytsko zalezy z jaka waga sie dziecko urodzilo;
Ja mojego wazylam 3tygodnie temu i mial 8300,i zamierzam go zwazyc w przyszlym tygodniu,u nas co wtorki mozna chodzic na wazenie,
dziś też trochę płaczu było , bo miał 2 kłucia,
Biedaczek,teraz zycze zeby obeszlo sie bezobjawowo,
No i zebys sie wykurowala do soboty&
monika zeby tabletki pomogly &
Jenny to my z jednego rocznika :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

09 paź 2013, 20:14

Mikus zasypia,niestety tym razem nie obeszlo sie bezobjawow, bo biedaczek ma temp.37.9, dalam mu czopek i mam nadzieje,z mu ta temp spadnie i bedzie spokojnie spal, i oby znow nie wzrosla , :ico_sorki: ,
Mnie to juz zoladek boli z nerwow :ico_placzek:

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

09 paź 2013, 20:20

Ojej biedaczek, oby czopek pomogl I goraczka spadla,
A Ty sie nie denerwuj bo to nic nie pomoze a maly bedzie czul ze mama sie denerwuje,
Spokojnej nocy

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

09 paź 2013, 20:41

martuss, jutro masz urodzinki??? :ico_haha_02: trzydziestka :-)
czyżbyśmy z Misią była najstarsze?? :ico_noniewiem:
widzę, że Ty prosisz siostrę o pomoce z Polski :-) a mi zawsze coś moja siostra przywozi dla Daniela:-) Dała nam saszetki do połykania na ząbkowanie Nelson homeopatyczne- rumianek , znasz może opinie o tym?
donatka spokojnej nocki dla Was!!
tibby dzieki za poczatek na stronie-)

zastanawim sie na prezentami na roczek dla daniela, nie chcę za dużo zabawek, bardziej zalezy mi na jakiejś praktycznej rzeczy która również sprawi radość dziecku :-) na pewno chcemy sanki, hurra :ico_haha_01: o reszcie trzeba pomysleć, bo pieniądze wiadomo predzej czy później sie rozejdą a pamiatki nie bedzie.

my się ważymy w piatek, zobaczymy co i jak?!
spokojnej nocki:)

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

09 paź 2013, 20:50

Ah 30 na karku ale na szczescie nie czuje sie na tyle :ico_haha_02:
Teraz tylko poprosilam siostre zeby mi kombinezon kupila I przy okazij przysle mi zel bo tak to wszystko tu kupuje ale kutki na zime mi sie tu nie podobaja tzn wszystko krotkie a takich kombinezonow dwuczesciowych nie moge znalezc,
Viomil rocek zbliza sie wielkimi krokami, a jak u Danielka z pierwszymi Kroczkami?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

09 paź 2013, 21:00

Dzieki dziewczyny,
Maly niby spi,ale sie kreci, o 21.20 powinien jesc, takze moze byc tez glodny,
Bede czuwac i obserwowac.

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

09 paź 2013, 21:03

Proszek nelsons, to sie wsypuje do buzi, wlasnie to mi doradzala srodowiskowa, kupilam ale jeszcze nie stosowalam, jakos niewiem nie podchodzi mi to za bardzo bo moj brzdac nie lubi otwierac buzi wiec niewiem jak mu to wsypie;
Rasperek zasnal zeby tylko spokojnie przespal

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

09 paź 2013, 21:07

ja niedlugo 33!!!!! i też sie dobrze czuję;-)))
daniel chodzi w łóżeczku wokoło, w sekundę się przemieszcza. Przy kanapie trzymając się tez powoli przejdzie sobie. Poza tym jak go weźmiemy za obie rączki to też idzie:-) więc myślę, że "zaraz" zacznie chodzić sam;-)

ja czasem daje ten proszek nelson jak bardzo do buzi wklada paluszki albo żyrafke do gryzienia, ale czy pomaga nie wiem, może tak. Daniel wszystko ładnie je, nawet syrop przeciwuczuleniowy jak widzi, że idę z syropkiem to się cieszy i dzioba otwiera, ten proszek też sypię mu bez problemu i nawet chciałby wiecej;-))
spokojnej nocki, ok kończę bo mąż sie zacznie niecierpliwić, że non stop komputer :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość