_KaSiK_23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 mar 2007, 16:29

27 mar 2007, 17:43

nicolusia faktycznie podobnie :-)
Nie wiedziałam ze od plastrów tez mozna przytyć :zly:
Mnie też bardzo się trzymają zbędne kilogramy i nie bardzo chca opuścić.
A jak przygotowania do ślubu ????

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

27 mar 2007, 20:07

Hej kochane!! stęskni.łam się za Wami i mam nadzieje że w tym ostatnim tyg z netem jeszcze tutaj zajrze nie raz:) a my byliśmy u prababci Kornelka na weekend i przejechałam z małym jakieś 500km w jedną stronę autem! do prababci było oki bo pogoda pod psem lało ale przynajmniej nspał smacznie ale w drogę powrotną to miałam 3 światy!! gorąco jak cholera a u nas klimy nie ma i mały w samy7m body jechał w foteliku!
lece na m jak miłosć ale wpadne potem i wkleje nowe foteczki
ściskam Was mocniutko!!
ps witam nowe listopadówki!!

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

27 mar 2007, 21:06

czesc dziewczynki :ico_haha_02: troche was zaniedbalam ale jeste taka piekna pogoda ze jak mnie wywieje rano z domu to wracam dopiero wieczorem i jestem tak padnieta ze ide zaraz spac.Dzis kupilam malej krzeselko do karmienia ale byla zdziwiona jak ja w nim posadzilam :-D mam nadzieje ze bedzie chciala w nim siedziec bo mi juz sie ono podoba straszna wygoda to dla mnie.Co do antykoncepcji to ja nie wiem co robic bo Tomka i tak wiekszosc czasu nie ma wiec nie ma sensu abym lykala tabletki jak wyjezdza. Gum nie lubimy,do plasterkow nie mam przekonania a spirali sie boje :ico_olaboga: I CO TU ROBIC??Chociarz jak bym miala pewnosc ze po tabletkach roche przytyje to bym sie poswiecila i je lykala.

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

27 mar 2007, 21:12

no jestem ale widz eże sama samiu7tka:(
Maua byłam w niedziele w Krakowie i tak sobie myślałam czy czasem się na ulicy nie spotkamy;) wklejam pare fotek
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

to ja z wózeczkiem pod k0ościołem mariackim a fotka poniżej to Kornelek z prababcią która 24 skończyła 82 lata
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

a tu z moją mamą w knajpce na rynku w krakowie

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

a tu biedny krasnalek w aucie ale było gorąco!!!

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

no to tyle buziaki i do jutra laseczki!!

[ Dodano: 2007-03-27 ]
Hej hej Kasik!!

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

27 mar 2007, 22:26

Kasik no super, że jestes zadowolona z wyniku testu, mam tylko nadzieję że testy sie nie mylą :ico_oczko: . Lemonii super fotki, i muszę ci powiedzieć że jesteś do mamy bardzo podobna no i kornelek do was również. Szkoda że juz za tdzień nie będziesz miała netu, ale uda ci się chyba od czasu do czasu do nas zajrzeć.

Adi dzisiaj przewrócił się z plecków na brzuszek :ico_brawa_01: , w końcu grubasek zaczyna się ruszać :-) , no i po odłożeniu do łóżeczka sam zasnął.

Dobrej nocki

[ Dodano: 2007-03-28 ]
Dzień dobry :-)

Hej gdzie są ranne ptaszki? :ico_noniewiem: , u nas nocka tylko z jedną pobudką o 5.00 i o 6.30. mój mały strasznie rano kicha i kaszle czy u was też tak jest, zastanawiam sie czy to nie przez ogrzewanie i suche powietrze.

pozdrawiam i smigam później na spacerek

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

28 mar 2007, 11:47

witam!
my dzis spalismy do 9od 21 :ico_szoking: moje dziecko cos sie spioszkiem zrobilo ale w dzien po 15 min tylko ee co tam wole sie w nocy wysypaic :-D jutro idziemy sie wazyc i miezryc pewnie z 9 kilo juz bedzie
piszczy mi natus strasznie smieje sie i wogoleto jaknakrecony caly czas...maju chyba powinnas sie cieszyc ze masz leniuszkahihi ja nawet pieluchy nie moge zmienic bo sekundka i myk juz na brzuszku :ico_olaboga: i tak w kolko... :-D

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

28 mar 2007, 12:28

Lemonii - kurczę, trzeba było dać znać, że jedziesz. Spotkałybyśmy się. Zwłaszcza, że my pół niedzieli przespacerowaliśmy - ale akurat nie po Rynku :-)

U mnie @ dalej nie ma - jeszcze od porodu nie miałam :-D Ale ja to w ciąży nie jestem na pewno, bo u nas z pożyciem wciąż trochę krucho :ico_szoking: :ico_olaboga:

A dzisiejsza noc to jakaś porażka - Sabinka obudziła się o 2:30 wyspana jak skowronek i balowała do 5. Myślałam, że Ją uduszę gołymi rękami :ico_zly:

julie - też mam ostatnio problem z przewijaniem - bo tak się wierci i kręci ta moja mała Rozrabiaka :-D Dzisiaj to mi zaczęła wędrować do tyłu odpychając się nóżkami od przewijaka i mało ze stołu nie spadła :ico_haha_01:

_KaSiK_23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 mar 2007, 16:29

28 mar 2007, 15:21

Witam dziewczyny
Nie było mnie bo miałam awarie prądu a potem jakis obiadek a teraz rodzinka spi.
Maja myśle że to napewno przez suche powietrze bou mnie tak samo.Katar i kaszel ale tylko z rana albo w nocy.
@ dalej nie mie ma.Ja juz po porodzie miałam nawet jak karmiłam.Wybieram się w nastepnym tygodniu juz na swieta do mamy tak wiec nie bedzie mnie z 1, tygodnia bo tam dojscia do netu nie mam chyba że chrzestna Piotrusia mi da chwile posiedzieć ( wiec postaram się do was zajrzeć)
My dzisiaj z moim N bylismy na spacerze, złaziłam sie niesamowicie chyba z 4 godziny chodziliśmy.Mały zdążył dwa razy zasnąć i się obudzić.Chyba idą mu zeby bo strasznie trze dziąsełkami i sa rozpulchnione.Mam tylko nadzieje ze na czas podrózy nie bedzie mi marudził bo to z 5 godzin zejdzie.
Rozpisałam się ale jak nie było mnie to chyba mi wybaczycie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

28 mar 2007, 16:26

hej kochane:)
Maua ja nawet nie wiedziałąm ze będę w Krakowie bo bnabcia w buzku zdroju mieszka a to 100km od Krakowa jest no i tak jakoś zajechaliśmy w drodze powrotnej małemu pokazać drugą stolicę Polski;)
Maju no właśnie wiem u nas wszsyscy podobni a Kornelek to wogóle wykapana babcia haha!
mój syn źle sypia ostatnio często chce jeść i ciagle się wierci cholerka no i zresztą widac na załączonych obrazkach jaki sie pulpecik zrobił! co ja bym dała zeby całą noc przespać!! a taki wogóle to o godz 47 ma pobudke!!! nie moze sie z tego odzwyczaić ciagle o 4 wstaje no9 i do 6, 7 nie ma mowy o spaniu czyli ja terż sobie nie pospie...
wczoraj m,usiałam mu dać czopek glicerynowy bo kupki nie mógł zrobić ale nawet pieluch nie zdążyłam dobrze zapiać a tuż poleciała hahaha cudowna sprawa z tym czopkiem!! to tak gdyby któraś z Was miała taki problemik:)
wogóle to robimy chrzest w lany poniedziałaek i już się boje czy oby6 zlani do kościoła nie wejdziemy albo na spacer po chrzcie...

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

28 mar 2007, 17:13

lemonii zazdroszcze ci tego krakowa ehhh
faktycznie kornelek cala babcia moj nathan nie mam pojecia do kogo podobny ciut do mojego ojca czolo brwi a reszta ...hmmm nie wiem pomieszany strasznie
lemonii nathan tez je strasznie duzo a jedzonko co mu robie czy tam kupuje czasem wsuwa w takim tempie ze nie wierze poprostu ciagle buzka otwarta do lyzeczki daje mutez ciasteczka takie specjalne na zabkowanie i spryciarz wie jak to sie trzyma i zjada cale w 10 min no ale ja mam sprzatania po tym na pol godziny hihi i rosnie mi tylko wzdluz wszystko na niego za szerokie ale musze mu na dzieci 6-9 mieisecy ubranka zakladac bo taki dlugi a butki 9-12 hahahahah mam nadzieje ze przestanie kiedys rosnacalboprzynajmniej zwolni bo koszykarzem mi jeszcze zostanie jak tak dalej bedzie :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość