Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

16 wrz 2007, 20:07

Witam,
ja ostatnio też nie za bardzo się czuje, w piątek 2 razy wymiotowałam i to tak typowo, popękały mi od tego naczynka na buzi,ehhh pomału bledną, ale jakbyście widziały jak ja wyglądam... a dziś dla odmiany łęb mi chciało rozsadzić ... ale już lepiej
wylukałam dziś zarąbiste spodnie w orsey'u, no ale były za długie, normalnie to bym je wzięła, ale już sobie nie poganiam w szpileczkach jak do tej pory to sobie darowałam :ico_oczko: , ja narazie nie rozglądam się za ciążóweczkami, mam 2 pary spodni w których mi się dobrze chodzi, noi brzuszek niby jakiś tak mam, ale jeszcze nie na tyle spory abym musiała spodenki ciążowe kupowac, ale penie już niedługo :ico_oczko:
asika82, słoneczko trzymaj się, jestem pewna, że jeszcze spotkasz w swoim życiu faceta, który będzie na Was zasługiwał i będzie Was wart!! a ten.. aż brak słów, ciesz się maleństwem dbaj o siebie i rozpieszczaj się podwójnie, a co sama też możesz!!
pamiętaj jak coś to my tu zawsze jesteśmy :ico_oczko:
Joanna24, ja mam skierowania na toksoplazmę, mocz, krew i glukozę i narazie tyle, powiedział, że następnym razem będą kolejne ...

a co do wózków, ja miałam kiedyś misję z oglądaniem, a teraz tak szczerze nie bardzo mam czas noi samopoczucie też ostatnio nie pozwala mi na siedzenie przed kompem...

zmykam z mężusiem filmik oglądac, wypożyczyliśmy obie "Jasai Fasolę na Wakacjach", buziaki i miłego wieczorku papapa

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

16 wrz 2007, 20:43

...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2009, 12:06 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

17 wrz 2007, 09:41

witajcie dziewczynki! dzisaj ide do gin i juz nie moge sie tego doczekac! :ico_brawa_01: ide tez kupic sobie stanik bo juz mam dosc wylewajacych sie piersi z za malych staniczkow.

[ Dodano: 2007-09-17, 09:45 ]
joanna24 widze, ze masz zdrowy rozsadek jesli chodzi o kupno wozka. sa rodzice , ktorzy szaleja do przesady na tym punkcie i kupuja wozek za dwa i pol tysiaca!!! ja troche tego nie rozumiem, no ale tez kwestia tego kto ile zarabia. ja przeznacze na ten cel do szesciuset zlotych. jasne, ze pieknie wygladaja takie ekstra nowoczesne wozki ale sa tez nie brzydsze a znacznie tansze.

[ Dodano: 2007-09-17, 09:50 ]
malgoska zaskoczylas mnie tymi rozstepami bo ja jeszcze nawet nie myslam o tym. mam sklonnosci dziedziczne do rozstepow ale jeszcze nawet nie zaczelam stosowac rzadnych kremow. slyszalam , ze jesli ktos ma miec to itak bedzie je mial bez wzgledu na cene kremow ktore kupi. ewentualnie beda jasniejsze no i mniejsze ale i tak beda. to chyba jeszcze do listy zakupow na dzisaj dolacze krem na rozstepy albo oliwke.

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

17 wrz 2007, 09:50

Cześć mamuśki :ico_haha_02:
Wróciłam z weselicha - było super i wytrzymałam aż do 3 bez żadnego problemu :ico_szoking:
Spodnie ciążowe były super w podróży - 0 ucisku :ico_brawa_01:

Czuję się super... Tak dobrze że aż się martwię czy to normalne :ico_olaboga: Minęły mdłości, nie śpię już tak dużo... Wizyta dopiero we wtorek za tydzień - tak dłuuuuugo muszę czekać. Już chciałabym zobaczyć swojego szkraba :-D

Co do wózków to ja tez już oglądałam, ale nie mam jeszcze typów. Chciałabym taki, który ma opcję montowania nosidełka, koła dmuchane pojedyncze większe, wysoki (bo my oboje jesteśmy wysocy) no i w miarę wagowo przystępny. Może orientujecie się który odpowiadał by moim wymaganiom??? :ico_haha_01:

Pozdrawiam Was serdecznie.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

17 wrz 2007, 09:54

bardzo surowo moje drogie oceniacie ojca mojej dzidzi. pewnie na waszym miejscu tez bym tak byla oburzona. rozumiem to. a tymczasem pogadalismy sobie i moze wcale nie bedzie tak zle! ja na nic sie nie nastawiam, wiem , ze z biegiem czasu wiele spraw moze sie jeszcze zmienic. jakkolwiek by nie bylo jest mi teraz latwiej, nie martwie sie i zyje mi sie znacznie radosniej i spokojniej. na razie to mi wystarczy.

[ Dodano: 2007-09-17, 09:57 ]
mamamonia bedziesz szukac wozka dla wysokich rodzicow ja wrecz przeciwnie jak dla karzelka hihihi :ico_haha_01: w domu smieja sie , ze wystarczy mi wozek mojej dwuletniej bratanicy, oczywiscie jest to wozek dla lalek :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-17, 09:59 ]
oj juz dziesiata a ja na jedenasta na wizyte a jeszcze musze sie wyszykowac. zaraz po powrocie zdam relacje.

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

17 wrz 2007, 10:01

asika82, to czekamy tu z niecierpliwością ;)Powodzenia!!!

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

17 wrz 2007, 10:38

Hej dziewczynky, ja już troche lepiej się czuję ponieważ nie mam już wizyt w toalecie z czego bardzo się cieszę. :-D
Co do wózków to podaje fajną stronkę www.bobowozki.pl można sobie pooglądać wózki i ceny. Ja wychodze troche z innego założenia co do wózków. Moim zdaniem lepiej kupić droższy bo te tańsze i tak drożej wychodzą (częściej się psują bo nie mają długiej gwarancji). Biorąc pod uwagę stan polskich dróg to lepiej mieć wózek z dobrymi amortyzatorami żeby dziecku głowa nie latała i podskakiwała na każdym spacerze. Poza tym ten wózek ma być na pare lat no i może jeszcze dla kolejnego potomka więc musi być dobry. :ico_haha_01: No ale to już kwestia gustu. U nas jest tak, że dziadkowie kupują pierwszy wózek więc ja tylko podam firme i model. No ale nie myślcie sobie że wybiore najdroższy z tego powodu :-D .
asika82 powodzenia i czekamy na relacje. :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-17, 10:40 ]
Hehehehe asika82 ja też szukam wózka dla karzełka.

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

17 wrz 2007, 11:07

asika82, czekamy na relacje :-) i jak będziesz miała to zdjonko dzidzi. Trzymam kciuki. :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-17, 12:08 ]
Jeżeli chodzi o wózek to ja mam spacerówkę po pierwszym dziecku, myślę tylko o głębokim , jakimś tańszym .Pierszy wózek który miał mój syn spacerówkę dostałam od znajomej firmy GRECCO( niewiem jak to się pisze) 2 razy odpało mi kółko i go wywaliłam .Z doświadczenia wiem ,że jezeli chodzi o głęboki wózek to trzeba patrzeć na koła jaki jest rozstaw ,gdyż nie które nie wchodżą do starszych autobusów i tranwaj.Moja koleżanka miala taki wózek ,że z domu nie mogła wyjeżdzać tylko musiała go składać i na klatce rozkładac.No i oczywiście waga , niektórzy mieszkaja dość wysoko i nie wszędzie jest winda .

[ Dodano: 2007-09-17, 12:13 ]
mamamonia, najwyższy czas ,aby mdłości i wymioty poszły w niepamięć :ico_haha_02:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

17 wrz 2007, 18:15

wizyta byla ok ale naczekalam sie ponad 2 godziny takie mial lekarz opoznienie. nigdy nie chodzilam panstwowo i jakos mi to nie spodobalo sie za bardzo. ale coz pieniazki dzieki temu zosataja w kieszeni. lekarz tylko mnie zbadal, pobral cytologie i dal dluga liste badan do wykonania nawet biocenoza nie bardzo wiem po co no i hiv. troche sie zawiodlam bo nie zrobiono mi usg. mam przyjsc 27 tylko na usg i z wynikami. ogolnie bylo ok.

[ Dodano: 2007-09-17, 18:17 ]
eve a ile masz wzrostu bo ja tylko 154 a tata dzidzi 182 i bardzo jestem ciekawa co z takiej mieszanki puli genowej nam wyjdzie.

[ Dodano: 2007-09-17, 18:27 ]
a co do wozka ja i tak wszedzie jezdze autem wiec jest mi potrzebny wozek latwy do skladania, ktory zawsze bedzie w samochodzie. mieszkam na obrzezach miasta i wiem, ze cale lato moj dzidzius spedzi w naszym ogrodzie i nie bedzie czesto spacerowal po miescie. gdybym mieszkala w centrum miasta pewnie kupilabym xlandera bo codziennie bylby uzywany a tak to nie musze miec glebokiego , nowego wozka wystarczy ten po mojej brataniccy.

[ Dodano: 2007-09-17, 18:39 ]
eve bardzo fajna stronka z tymi wozkami! sa tam takie co mi sie bardzo podobaja i jak juz ogladam to tylko seledynkowe kolorki wchodza w gre. dziwne bo przed ciaza nie lubilam takich zieleni intensywnych.

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

17 wrz 2007, 18:41

asika82 ja tez mam wzrostu 154 a mój mąż ma ok 175, więc dzidzia chyba nie bedzie duża (no chyba że poda się do dziadka hehehe).
Z wózkiem masz racje, ja mieszkam prawie w centrum mojego miasta i mam niedaleko do mojej mamy ok 1,5 km, a do teściów ok 5. Ja bardzo lubię spacerować więc mam nadzieję, że autkiem bedę jak namniej jeździć. No ale ja niestety nie mieszkam w domku prywatnym (zazdroszcze Ci).
Ciesze sie, że wszystko w porządku już nawet pare razy sprawdzałam neta czy już coś napisałaś i troche się już martwiłam :ico_haha_01:
Ja też bym wolała chodzić do lekarza w przychodni bo teraz sie chcemy przeprowadzić z mężem i kasy potrzebujemy, ale niesety ja jestem po dwóch zabiegach laparoskopii i muszę być pod kontrolą mojego lekarza. Toche za kieszeń mnie to pociagnie, no ale trudno się mówi, już tak długo staraliśmy się o dzidzie, że żadne pieniądze nie grają roli :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość