Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

29 lis 2007, 15:01

Kasiulko, witaj kochana, ale nam miłą niespodziankę zrobiłaś pojawieniem się :ico_brawa_01: :509:
Więc u Was ciągle te zęby na tapecie! U nas też ostatnio atakują - 4 jednocześnie :ico_zly:

Jolu dziękuję :ico_buziaczki_big: O tym autobusiku też myślałam, farma też fajna, za duży wybór, szkoda że i u nas nikt tak nie robi, że pyta się co Jasiowi kupić :ico_oczko:

Dziewczyny, skleroza Was ogarnęła, zawsze o wszystkich pamiętały a teraz :ico_nienie:
Dziś Agatki Urodziny! Dużo zdrówka kochana, spełnienia marze, pociechy z synka! :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :gitara:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

29 lis 2007, 15:13

szału można dostać jak się chce coś wybrać ,tyle tego wszytkiego i takie fajne zabaweczki,ciężko się zdecydować :ico_olaboga:

Agatko-100 lat :ico_prezent:

Kasiu-tyyyyle Cię nie było,żeby mi to było ostatni raz :ico_oczko:

No i ciekawe czy Asia zajrzy z pracy jak obiecała,już cała w skowronkach,goni pewnie ludzi do pracy... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

29 lis 2007, 17:34

Agatko - najserdeczniejsze życzenia przyjmij od naszej gromadki :-D :ico_tort: :ico_tort:

odezwę się później :-)

Bartuś zrobił niespodziankę (bo jakoś się nie wyspałam) i pracuje w domku dziś jeszcze... a mnie pozwolił (tzn. wziął dzieciaczki do pokoju obok i się nimi zajmował) pospać do 12 :-D kochany mój...

idę karmić Różeńkę...

Kasiulka - próbowałam, dostawiałam ale jak z Lilą... nie łapała, bo nie miała co, a z nakładkami, to biedaczka nie otwierała tak szeroko tej maleńkiej buźki :-/ i poddałam się dość szybko...

eDI_241
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 18 wrz 2007, 18:13

29 lis 2007, 18:53

Cześć! :-)
Nie odzywam się bo po prosty nie mam czasu, ciągle walczez choroba Tymusia:( prz 2 dni było lepiej a dzis leje mu się strasznie z noska i ciągle zakraplamu mu i ściagam wszytskie glutki a one od nowa się robią juz nie wiem jak mu pomóc :ico_placzek:
Asiu powodzenia dziś w pracy :ico_oczko:
Anetko nie bądź taka smutna(opis) - juz może być tylko lepiej, mocno Cię ściskam i życzę żebyś miała wiele odwagi i wiary, że bedzię dobrze :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

29 lis 2007, 19:05

hej ja dzis też z wami nie pogadam własnie przyszłam z makusią od laryngologa jest git :ico_haha_02: ale matyldzia tak marudzi że hej :ico_zly: wiecznie płacze zęby wzywam wassssssss :ico_sorki: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 lis 2007, 20:19

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i tyle mamdo powiedzenia, czekałam o 13,14, 15... alemój maz ma tysiacespraw do załatwienia dlatego do pracy nie pojechałam, bo Wiki nie mam z kim zostawić. Wciąż obiecuje i na tym się kończy. Idę bo mam ochote tylko po łacinie gadać...

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 lis 2007, 20:22

buziaki dla Agatki z okazji urodzin :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

29 lis 2007, 20:44

Asiu, tez bym sie wkurzyła, przegiął, oj Ci faceci! :ico_noniewiem: Powinien Cię pięknie przeprosić, z kwiatami.

Maritko, dobrze, że Twój Bartek przynajmniej męski honor dziś uratował.

A mój Daniel jeszcze w pracy siedzi, nie wiem o której wróci :ico_noniewiem:

Riterko, a Twój Krzyś skończył już pisać pracę?

Edi, zdrówka dla Tymusia!

MAziu poprzyzywajmy razem zęby :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-11-29, 19:45 ]
czemu Anetka się nie pokazuje, martwię się że siedzi sama i się smuci :(

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

29 lis 2007, 20:49

Asiu trzeba było wziąć Wikusię pod pachę i pojechać do pracy i oddać ją tam mężusiowi!!! siłą!!! nie denerwuj się po prostu jutro wstań i wyjdź z domu przed nim, a swoją drogą nienawidzę niesłownych ludzi... Bartek też potrafi nagiąć okoliczności by czasem się wymigać od wielu spraw :-/ dlatego ja staram sie na głowie stawać by jednak dotrzymywać słowa...

Anetko - cio tam kochanie??

Edi- tak to już jest z katarem... eeehhh wiem jak dzieciaki potrafią się męczyć :(

Maziu - moja Lila póki co trzyma łapki w buzi i gmera, wiem po tym, że coś tam idzie, ale ona ma dopiero 3 ząbale i trzeci to świeżo wykluty, o ile już sie wykluł na amen, bo nie da sobie zajrzeć na dłużej w buziaka ;-)

Iwciu - podzieliłabyś sie tymi Bartusiowymi zębolkami :-D jeden jemu jeden Lilce :-D

albo Elusia... bo Jaś też nieźle wyposażony :ico_oczko: :ico_haha_01:

Mordek mój kąpie pierworodną więc czas na mnie przygotować jej kaszkę-kolację :-)

Maleńka śpi, na nią czas przyjdzie za jakieś pół godzinki :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 lis 2007, 21:02

Generalnie mój mąz dziś do domu nie wejdzie, nie obchodzi mnie gdzie będzie spał,kurcze wystarczyło napisac durnego smsa - kochanie przepraszam mam dużo roboty. Zrozumiałabym. Moja mam też mądra, że z dzieckiem tak fajnie siedzieć. No super, jak wszystko zalezy od kogoś,w ciąży było to samo, od 5m-ca mieszkałam u nich,męża widziałam raz na tydzień, od nich tez musiałam się o wsystko wypraszać, nie raz usłyszłam "św krowa" a teraz gdy chce byc w końcu niezależna iśc do pracy, to ni ch.. Mówię wam siedze od rana do nocy sama z dzieckiem, na tym osiedlu nie ma praktycznie nic prócz bloków, zero sklepów itp. Generalnie nie mam do kogo się odezwać i nawet moja matka nie rozumie, ze mam tego dość! !! Tego zamknięcia. Nawet płakać już nie mam siły. Wyszłam za mąż a czuje się chyba najbardziej teraz samotna. Przepraszam was, nie lubię nikomu stękać, jestem po prostu wykończona psychicznie tym siedzeniem w domu. Wiki tez chyba wyczuwa mój nastrój i jest niemożliwie marudna,albo ja już tak wszystko negatywnie odbieram...

Ide sprzatać moze szybciej mi czas zleci

[ Dodano: 2007-11-29, 20:10 ]
Agatko kochana sto lat

Anetko wiem że Ci ciężko,chciałąbym pomóc jakolwiek, wpieram Cię duchowo i wierzę że jeszcze każda minuta smutku będzie nagrodzona godzinami radości

Martula jak ja nie znoszę tego obiecywania, niezorganizowania które prowadzi do tego że wszystko robi się w ostatniej chwili i nic dziwnego że czasu brak :ico_zly:

Edi spokojnie minie katarek,nasza miała 6 dni potempo 3 dniach znów i tez ją trzymał chyba tydzień, dużo zdrówka dla Tymcia

Elu my to razem takie słomiane wdowy, może zamieszkamy razem :-D

[ Dodano: 2007-11-29, 20:11 ]
Maritko super bloog :D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość