Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

05 mar 2008, 07:52

A my dzisiaj cała 3 idziemy do fryzjera,kazdemy wlos z głowy spadnie :ico_haha_01: :ico_haha_01: W koncu bedziemy wygladac poprawnie,mam tylko nadzieje,ze mi fryza nie zepsuja :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

05 mar 2008, 07:55

oj jak dobrze, że fryzjer przychodzi do nas a raczej do mnie. Chłopaków sama strzygę. Alu czekamy na foteczki.

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

05 mar 2008, 07:58

bozenka74, nie ma sie tu czym chwalic idziemy tylko do podciecia,ale jak sie juz kiedys zdazylam przekonac i to fryzjer potrafi spartolic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

05 mar 2008, 08:35

Fakt, dlatego ja mam swoją sprawdzoną fryzjerkę, która na dodatek przychodzi do mnie do domku. Jest to wygodne, szczególnie przy małym dziecku.

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

05 mar 2008, 08:39

Tia ,tylko ,ze moja jest w Rawiczu.Nie mam wyjscia i musze tutaj isc do fryzjera bo juz na ludzi nie wygladam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

05 mar 2008, 08:50

Ja tez jakoś tak dziwnie ale włosy mi się już prawie wszystkie mieszczą w kuca wiec je spinam spinką i jakoś da się przeżyć. Fryzurkę sobie zrobię dopiero na chrzciny w kwietniu i może wtedy jeszcze jakieś pazurki bym sobie zrobiła.

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

05 mar 2008, 19:47

A mi teraz super rosna naturalne :ico_haha_01: Wiec wszystkie tipsy odpadaja :ico_haha_01: :ico_haha_01:
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Co to za pustki na tt :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

06 mar 2008, 01:39

bozenka74, masz przesliczne zdjecie w podpisie Obrazek od razu widac ze to bracia Franus coraz bardziej jest podobny do Antosia Obrazek
matikasia pisze:mati od 2 dni ma złożone łóżeczko i spi na normalnym dużym. mimo to się budzi i płacze.ide go tam uspać ale jest tak czuły, ze jak wychodze to się budzi i z żalem woła TAM że chce spać z nami....

Dawid od miesiaca tez spi na duzym luzku z Olem za nic nie chce do kojca a juz sie cieszylam bo wchodzil do niego sam i zasypial no ale cos mu sie odmienilo :ico_placzek: zdarza sie ze sie budzi w nocy i mnie poszukuje wiec musze sie z nim polozyc i ...zasypiamy oboje :ico_olaboga: i tak to u mnie jest zasypiam z mezem a budze sie z chlopcami Obrazek
bozenka74 pisze:Fakt, dlatego ja mam swoją sprawdzoną fryzjerkę, która na dodatek przychodzi do mnie do domku. Jest to wygodne, szczególnie przy małym dziecku.

zgadzam sie do mnie tez przychodzila fryzjerka do domu jak mieszkalismy jeszcze w Pl i nie musialam martwic sie o dzieci tylko pamietam ze jak Olus mial ok 2 lat to strasznie plakal jak fryzjerka "majstrowala" mi przy wlosach tak jakby sie bal ze mi krzywde zrobi :-)
Agnes pisze: mam prośbę do mam kóre już oduczyły od pampersa jak wy to zrobiliście wiem to dopiero początek ale wskazówki się przydadzą co jaki czas mam go sadzać na nocnik??

[ Dodano: 2008-03-04, 17:33 ]
długo to trwało zanim wasze maluchy zaczeły wołać??

oj z tym nocnikiem to nie takie proste Dawid niby siada jak mu powiem zeby usiadl ale widze ze dluga jeszcze droga przed nami zanim naprawde zacznie kontrolawac i wolac,ale puszczam go z gola pupka i co jakis czas mowie zeby usiadl zeby utrwalic w nim nawyk ze musi sie zalatwic i czasem poleca mu kropelki i staje tak smiesznie na jednej nozce a druga podkula jakby wlasnie chcial zachamowac :-D
U mojego starszego synka np.podzialam sposob na nagradzanie :-) mial rok i 10 mies kiedy blyskawicznie skonczylismy z pampersami w dzien.Mowilam mu ze jak zrobi siku to dostanie naklejke (akurat mialam takie male kwiatki na paznokcie hihih) i bardzo mu sie ten pomysl spodobal i co chwila prowadzil mnie do lazienki,bo on akurat wolal sedes,i mowil ze chce naklejke :-) po 3 dniach intensywnych treningow za nic nie chcial zalatwiac sie w papmersa :-) szkoda ze braciszek nie idzie w jego slady :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

06 mar 2008, 08:06

Dzień doberek moje piękne Panie :-) :-) :-)
Magda Sz.-Ty bardzo ładna kobietka jesteś :-) :-) :-) :-)
Jezeli chodzi o nocnikowanie ,to tak jak piszą wyżej dziewczyny wcale nie jest to takie proste.Bartosz tez woła w domu juz i siku i kupkę ,gorzej jak jest na polku ,to niestety ma to ''gdzieś''Bo juz parę razy mi się zsikał przed domem w majteczki ,więc chcąc czy nie chcąc zakładam mu jeszcze pampersa na pupe jak wychodzimy :-) Czekam na ciepełko wtedy zaczne z nim ''walczyć'' :ico_oczko: :ico_oczko: Agnes tu trzeba bardzo duzo cierpliwości ,samozaparcia ,a napewno powoli się uda i Adrianek tez bedzie sikał do nocniczka.Ja na poczatku pokazywał mu ,mówiłam ,że tu robi się siku i kupke ,sadzałam nawet jak mu sie nie chciało i starałam sie ,że by ten nocniczek cały czas miał przed oczami -bedzie dobrze :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Aluniu ,czekam tez na zdjęcia w nowych fryzurkach ??A dlaczego obcinasz Gabi włoski ,ma takie superanckie ,nie szkoda Ci :-) :-)
Bożenka ,podpisuje sie pod dziewczynkami-ładnych masz tych chłopców :-) :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

06 mar 2008, 08:15

Doruś tylko grzywke podciełam bo nie widziała na oczka :ico_haha_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość