Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

19 kwie 2008, 21:37

gozdzik jakie śliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale Julka ma piękne włoski. A jak u Was ciepło, że Juleczka w rozpiętej kurtce. :ico_szoking:
U nas taka zimnica, że dziś byliśmy na spacerze w zimowych kurtkach i czapkach. Nawet rękawiczki mieliśmy. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

19 kwie 2008, 22:23

u nas tez dzis była beznadziejna pogoda deszcz już od samego rana padał i było zimno byr...
powiem Ci ze sama nie wiem po kim jej sie te włoski tak krecą ani ja ani Wojtek nie mamy kreconych co prawda ja mam bardzo podatne włosy ale proste jak druty :-D
no nic ja zmykam do mojego aniołka zycze wam spokojnej nocki
DOBRANOC

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

20 kwie 2008, 07:52

Dzieńdoberek :ico_haha_02:
Wczoraj byłam w pracy,ale dostaliśmy w tyłek...że później jak wróciliśmy do domu mazyłam tylko o kąpieli relaksującej :-D A jak już ją sobie zrobiłam to myślałam że zasnę!Kurczę,wczoraj przyjezdzamy do mojej mamci po dzieciaki,a one śpią :ico_noniewiem: więc już było mi coś podejrzane u Maksia,no i się niemyliłam!Mamcia mi mówi,że on kaszle!Także Maks mi się przeziębił :ico_olaboga: Cholera kaszle,ma katar,ach....szkoda słów :ico_placzek:

Sensibel-dzięki że mnie podziwiasz :ico_sorki: :ico_sorki: Wiesz,to wszystko zależy od człowieka i jego organizacji :ico_oczko:

Gozdzik-jakie fajowe zdjęcia,a Julka jaka duża(wygląda na starszą), a włoski ma nonono :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiula i Karola-super,ze wpadłyście i prosimy częściej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja z okazji,ze jestem pierwsza to stawiam pyszną kawusię :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: (jak to woli) :ico_haha_01:
A my mieliśmy jechać dziś do znajomych i kurna nic nie wyjdzie-siedzimy w domu z Maksiem a on dziś ma leżankę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

20 kwie 2008, 08:04

Witajcie z rana u nas nocka przespana pogoda pod psem pada i jest zimno
Zrobiłam Wam kawusie :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: wiec prosze częstujcie sie
a ja lece do mojej sroczki wpadne potem

[ Dodano: 2008-04-20, 08:07 ]
nana, hihi no prosze ubiegłas mnie :-D :-D
Szkoda ze maksiu sie rozchorował ale z drugiej strony nie ma sie co dziwic ta pogoda normalne osłabia raz zimno raz ciepło jednym słowem o chorobe nie trudno

[ Dodano: 2008-04-20, 08:24 ]
Obrazek
hihi a tu zdjecie z roczku niestety sa tylko trzy
Obrazek

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

20 kwie 2008, 09:38

witajcie.


nana, gozdzik kawki przepyszne skusiłam się na dwie, bo miałam dziś koszmarną noc.


Majka ok, co prawda cały czas ma katar, już było lepiej ,a potem znów się rozszalał. Już nie wiem co robić :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Gorzej z Mikołajem , obudził się dziś o 2:30 z płaczem i zapchanym gardłem oraz bardzo wysoką temp i bolącym uchem. Prawie w ogóle nie słyszy na jedno ucho, bo ma zapchane. Nie mogłam mu zbić tej temp. Dopiero ok 5 nad ranem troszkę odpuściła. Co za pech, że akurat mamy niedzielę, bo tylko szpital nam zostaje. Na razie nie jest najgorzej, więc chyba poczekamy do jutra i od razu do laryngologa. Nawet mam jeszcze jakieś skierowanie, a jak będzie duża kolejka to chyba pójdziemy prywatnie, bo normalnie nie mogę patrzeć jak on cierpi.

To na razie tyle. Wpadnę może później.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

20 kwie 2008, 12:33

urmajo, to fatalnie szkoda faktycznie Mikołaja zeby sie tak meczył zapalenie ucha jest bardzo bolesne tak mi go szkoda biedactwo
a o katarze to sama przerabiałam z Jula totalne paskudztwo juz wydaje sie lepiej a tu znow cieknie i wszystko od nowa u nas sie poprawiło i to duzo mam nadzieje ze przejdzie daje jej oscilolococinium wapno i widze poprawe
Jula teraz spi a ja zmykam ogladac filmik z m
akcja kino część dalsza

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

20 kwie 2008, 12:39

A ja skorzystam okazji,ze mężuś pojechał po zakupki,bo sie juz pampersy skończyły,kaszki i takie tam...Mały śpi,Maksiu sie bawi,a ja posprzątałam,umyłam podłogę,obiad uszykowany tylko muszę wstawić pyrki,ale póki co piję sobie kawusię bo lekko mi globus poboluje!

Gozdzik-moja kawusia,jak za starych dobrych czasów :ico_placzek: Fajne zdjęcia i Julki loki po prostu the best :ico_brawa_01:

Urmajo-jeju u ciebie tez chorubska :ico_olaboga: masakra co nie?A Mikołaj nabawił się zapewne zapalenia uszka i dla tego ta temperatura :ico_olaboga: i będzie miał przekówane,no nie?Tak tez miał synek mojej przyjaciółki i później tak też się stało z drugim :ico_placzek: A może lepiej jakbyś już dziś pojechała na pomoc doraźną???

Oki ja narazinek sobie idę,bo muszę wywiesić pranie i wstawić pyrki-MIłEGO POPOłUDNIA MARCóWECZKI :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

20 kwie 2008, 21:43

Jula juz wykapana M ja usypia a ja tez ide sie myc bo cos głowa mnie boli i jestem do d...
Wiec dobranoc spokojnej nocki
urmajo, oby ta noc przyniosła ulgr Maksowi 9i Majeczce

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

21 kwie 2008, 10:21

jzuuuuuuuu napisałam 2 razy długiego posta i zawsze na koncu mi go wsysnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: gdy wtawiam emote :ico_zly:

a tak wogóle to [size=200]WITAJCIE[/size] :-) :ico_buziaczki_big:

strasznie sie steskniłam za wami :ico_placzek:

u nas wszystko ok,wczesniej pisząc zapeszyłam troche ,ze mela ładnie śpi -spała teraz znowu coś ja napadło raczej zębole :ico_zly:


ogromne brwusie dla wszystkich tupiących dzieciaszków ,które przełamały lody i zaczeły same chodzic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[size=150]gozdzik[/size] łołłłłł ale z[size=150] julki[/size] kawał baby jest :ico_szoking: ona wygląda conajmiej na 2 lata ,a włoski ma sliczne ,a jakie długie mmmmmmmmm :-)


mela to biegiem zasuwa ,az łepek podskakuje :-) ,włązi wszedzie na fotele ,na kanapy ,na stoły ,a gdzie nie moze bo jest za wysoko to se podstawia taką klape od skrzyni na zabawki i włazi na nia i juz chyc na górze :ico_olaboga: ,bardzo duzo mówi pojedynczych słów .najnowszym hitem od kliku dni to jest OKO i Beata _woła (ataaaaa) no i wogóle po swojemu to ciagle sie paszcza nie zamyka ,kłóci sie równo :ico_oczko:

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a co sie dzieje z[size=150] agą[/size] juz ponad tydzien sie nie zjawia na gg tez jej nie widac :ico_placzek:

cioteczko [size=150]gosiu [/size]zycze spokoju i cierpliwosci na tym kursie ,badz pojetna uczennnica nie daj sie poniesc nerwom ,przewiez tego instruktora tak az mu włosy dęba staną ,az sie wbije w fotel :ico_smiechbig:

ok to ja zmykam powiesic pranie do nastepnego :516:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

21 kwie 2008, 10:40

beatris75, jak fajnie Cie widzieć :-D :-D :-D :-D my tez STRASZNIE sie za Toba i Amelka steskniłysmy
prosimy o jakies nowe fotencje :-)
To prawda ze Jula jest duzą dziewczynka na szczepieniu zrobiła furrore ze jeszcze takiego rocznego dziecka nie widzieli hihi dla niej siatka centylkowa nie istnieje
hihi Mela to ze wszystkim Beciu idzie do przodu strasznie z niej pojetne dzieciatko
rozwija sie rewelacyjnie
urmajo, jak dzieciaczki mam nadzieje ze nocka była spokojna

[ Dodano: 2008-04-21, 10:52 ]
dobra ja lece tak jak becia :ico_pranko: :ico_pranko: :ico_pranko:
i bedziemy szykowac na spacerek bo słoneczko wychodzi a ponoc jutro ma byc zimno i padac deszcz wiec trzeba kozystać
Becik a jak mama sie czuje

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość