Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

20 cze 2008, 08:20

martwia mnie prawo jazdty bo facet nie dzwoni a mial mnie zapisac:( chyba ich juz nie zrobie:( :ico_placzek:
a Ty nie masz do niego numeru, żeby się przypomnieć?

ja też siedzę z cappuccino i się zastanawiam, co zjeść na śniadanko, ale moje kubki smakowe nic dziś nie podpowiadają... więc zaczekam jeszcze, bo nie ma co na siłęw wmuszać w siebie....

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

20 cze 2008, 11:52

Mam numer ale tata juz dzownil i kazal czekac....


dzis mnie rodzice wkur**li dokladnie bo .... normalnie ja powinnam isc do pracy a nie bawic sie w pieluchy i najlepiej to chybA bylo by usunac no gupie!!!!!

zla jestem b0o nie wiem co robic strasznie mii sie nudzi w domu:( chyba pojade potem do biblioteki i wypozycze cos typu Harry haha bo nigdy nie czytalam

[ Dodano: 2008-06-20, 11:53 ]
na dodatek wczoraj moj bokser rozciał łape dozylnie i trzeba bylo jechac do weterynarza oczywiscie lapa zszywana..... dobrze ze Paweł był! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-06-20, 15:51 ]
odebralam wyniki martwi mnie morfologia o wiele mi spadlo z poprzendich wynikow hematokryt ponizej normy czy to anemia?';/ malenstwu moze szkodzic ejju

jak ja jem same owoce i warzywa wrrr od jutra barszcz czerwoony

Awatar użytkownika
perelka25
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 252
Rejestracja: 08 cze 2008, 18:31

20 cze 2008, 17:17

dzis mnie rodzice wkur**li dokladnie bo .... normalnie ja powinnam isc do pracy a nie bawic sie w pieluchy i najlepiej to chybA bylo by usunac no gupie!!!!!
rodzice mowia tak do ciebie? :ico_olaboga:

a ja pojechalam do McDonaldsa :ico_wstydzioch:

dziewczyny czy wy tez czasem macie uczcucie napompowanego podbrzusza? ja sie dzisiaj czuje jak balon i wogole ryczec mi sie chce :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-20, 17:19 ]
odebralam wyniki martwi mnie morfologia o wiele mi spadlo z poprzendich wynikow hematokryt ponizej normy czy to anemia?';/ malenstwu moze szkodzic ejju
a kiedy do gina idziesz? musisz koniecznie z wynikami do lekarza chodzic ...ja Ci kochana nie pomoge bo ja jeszcze nie mialam zadnych badan pierwsze w piatek .........

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

20 cze 2008, 18:09

a ja pojechalam do McDonaldsa :ico_wstydzioch:
to mnie zainspirowałaś :-D zamarzyłam o sheiku czekoladowym :-D
dziewczyny czy wy tez czasem macie uczcucie napompowanego podbrzusza? ja sie dzisiaj czuje jak balon i wogole ryczec mi sie chce :ico_noniewiem:
to norma... wczoraj wyłam cały dzień, a jak przyjechał mój Chłop z pracy to jeszcze jemu posmarkałam w rękaw... a brzuszek rośnie :ico_haha_01: :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-20, 18:09 ]
rodzice mowia tak do ciebie? :ico_olaboga:
noo? też się zszokowałam....

Awatar użytkownika
perelka25
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 252
Rejestracja: 08 cze 2008, 18:31

20 cze 2008, 19:35

to mnie zainspirowałaś :-D zamarzyłam o sheiku czekoladowym :-D
hehe dzisiaj chyba wszyscy maja chetke na McD :-D
to norma... wczoraj wyłam cały dzień,
to dobrze ze nie tylko ja tak mam przestraszylam sie troche .....zawsze jak mnie cos tam boli klade sie do lozka zawsze to bezpieczniej

[ Dodano: 2008-06-20, 19:46 ]
hmm..nie wiem dlaczego ale nie moge w profilu wkleic suwaczka :(

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

20 cze 2008, 20:26

no tak niby mi zasugerowali....ale mama juz sie martwi ze mam anemie i mi jutro barszcz czerowny gotuje


wizyte u lekarza mam dopiero 30 czerwca wczesniej nie pojde bo wtedy mi wyznaczyl usg....i mam sie z nim pokazac...

ale mnie zgaga pali...a sadzenie mam po bobrze ze hoho uwielbiam gio...ale nie wiem jak moj chlop ze mna dzis wytrzyma...

ogolnie to wiecie co mam straszny nios na zapachy!!!! no mojemu M ma nieswiezy oddech,...musi miec cos z zoladkiem on tego nie rozumie powiedzialam ze nie bede go calowac ooo!!1

perelka 25 ja wlasnie mam brzuch jak balon roozpina mnie na wszystkie boki.... nie cierpie tego uczucia a...ale puchne... i tzn ze chyba tyjemy :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
perelka25
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 252
Rejestracja: 08 cze 2008, 18:31

20 cze 2008, 22:08

milutka204, a ty mieszkasz z rodzicami? obiadki mama robi fajnie masz :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

21 cze 2008, 07:23

jeszcze z nimi mieszkam do 5 lipca:( za dobrze mi tam...i psa mego zostawiam;(


a potem spadam do meza;/ tu tez źle niemam ale wiecie w domu najlepiej....i tesciowa

a ja wlasnie wstalam wczoraj mezowi zebralo sie na czułosci..... :ico_wstydzioch: balam sie ze moze cos malenstwu bbyc ...ale bylo wspaniale i wszystko jest ok

jak samopoczucie z rana?:D ja sama w lozku ale zaraz wstaje i czekam na buleczki:D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

21 cze 2008, 09:48

cześć Wam :-)

u mnie poprawa, rano wstałam i chodzę normalnie, prawie mnie nie boli :-D został mi ostatni tydzień pracy i będę już odpoczywała :-) także mam nadzieję, że do poniedziałku już będę jak nowa i pochodzę te ostatnie dni do pracki :-)

milutka204, noo, trzeba przy Chłopie :-) a Ty cos wcześniej nie pisałaś o ślubie? czy mi się pomerdało, bo wiesz..tyle tu osób :-)
.zawsze jak mnie cos tam boli klade sie do lozka zawsze to bezpieczniej
i suprr, leżenie pomaga :-)
hmm..nie wiem dlaczego ale nie moge w profilu wkleic suwaczka :(
spróbuj jeszcze raz, może coś tt nie działało najlepiej... mi czasami ginie suwaczek na kilka dni i potem się pojawia :ico_noniewiem:

dziś jestem sama w domku do popołudnia, bo Chłopcy moi wybyli z domku, więc się pobyczę i poprzeglądam stronki z dziecięcymi akcesoriami :-)

miłej sobotki :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

21 cze 2008, 19:41

a no nie pisalam o slubie bo mam go dopiero 5 lipca:) ale biore cywilny.... koscielny i chrzest w tym samym czasie zrobimy...


no kurcze mam ochote straszna na seks ale sie boje o malenstwo....bo w 6 tyg przez to mialam plamienie;/

a i nadal biore luteine

sobota nudna a co u was? naszczescie podlaczyli mmi kablowke weekendy spedzam u M.... ale tesknie mii sie za moim boxiem :( czyli psem rasy bokser :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość