Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 lut 2008, 16:05

hej dziewczyny !!!!
Mikusia naprawde tesknisz za Polską ????

u nas tez dziś słonecznie :ico_brawa_01: zaraz zmykam z miśkiem na spacerek :ico_brawa_01:
ja juz od 8 na nogach okna myłam :ico_puknij:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

09 lut 2008, 16:36

martuchafrost pisze:Mikusia naprawde tesknisz za Polską ????

tak naprawde bardzo zle sie tutaj czuje, a po drugie mamy tam mieszkanie i wszystkich znajomych i rodzine i wogle jest mu tutaj zle i chce jak najszybciej byc juz w PL
wiem ze niejest tam zafajnie ale my mamy plany i to zwiazane z PL :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Takze ja to bym teraz pakowala walizki i juz wracala :-D :-D :-D

emalia30 pisze:jaka u was pogoda??

unas pochmurnie jakby mialo zaraz padac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
ja chce slonce :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 lut 2008, 18:42

a u nas przepięknie prawdziwa wiosna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a mi sie nie spieszy do Polski, zreszta nic swojego tam nie mam, a do rodziny moge w kazdym momencie leciec, ale jak Wy macie i tesknicie to rzeczywiście ciężko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

11 lut 2008, 00:05

witam was
dzis pozno ,bo po calym dniu
tak jakos mi zlecialo szybciutko i jutro znow do pracy
w tym tyg mam wolna srode i czwartek a w srode ide na USG i badania do mojego szpitala-kontrolne
dzis dokonalam pierwszego zakupu dla malego - nie moglam sie powstrzymac-wrzuce wam ponizej foteczke jak i swojego brzycha olbrzyma :-D
po za tym dostalam od siostry mase ubranek po jej synku-nawet nie wiedzialam,ze wszystko trzymala i ze jest tego,az tyle-teraz czeka mnie pranko 2 poteznych worków i prasowanko rzeczy,dokupie tylko pare takich porzadniejszych,nowych rzeczy na wyjscia i inne okazje :ico_oczko:
a wam jak niedzielka minela??

buziaki na dobranoc

a oto moj brzuch
Obrazek

a to moj pierwszy osobisty zakup:
Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 lut 2008, 00:16

Emalia jaki Boski brzuszek :ico_brawa_01: a jaki zgrabny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

11 lut 2008, 01:15

emalia30, sliczny masz ten brzuszek i zgodze sie z Magda naprawde piekny jestem pelna podziwu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
taki zgrabniutki :-D :-D :-D :-D :-D

no i swietny ten zakup jakie to slodkie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

no i super ze masz wolne odpoczniesz sobie wkoncu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 lut 2008, 14:21

hej dziewczyny !!!!!
jaka pogoda dziś u Was???????????
bo u nas przepięknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zaraz lecę z miskiem na spacerek bo szkoda zmarnować słoneczka :ico_oczko:
do potem kochane :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

11 lut 2008, 16:32

witajcie
unas tez slonecznie wkoncu:)
wlasnie wrocilysmy z Wiki z dluuuuugiego spacerku i jestesmy bardzo zmeczone hihi
Wiki poszalala na zjezdzalni i poszlismy karmic kaczki i nad morze :)
och jak ja kocham taka pogode :-D :-D
ale jutro na bank bedzie deszcz :ico_zly: :ico_zly:
bo atk zawsze jest ale trza korzystac hihi poki slonce jest

pozdrawiam serdecznie papa

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

11 lut 2008, 19:07

hej laseczki

dziekuje za liczne komplementy :ico_wstydzioch: ,to takie mile-jestescie kochane :ico_buziaczki_big: :ico_haha_02:

U mnie dzis pogoda tez byla super,ale spedzilam i tak caly dzien w pracy :ico_zly:
w srode i czwartek w tym tyg mam wolne,wiec moze wtedy cos skorzystam :ico_sorki:
po za tym w srode mam badania kontrolne w szpitalu i usg

milego popoludnia
sciskam mocno

[ Dodano: 2008-02-11, 22:38 ]
Obrazek

dobranoc

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

13 lut 2008, 00:26

Witajcie!
U nas tez pieknie i wiosennie ostatnio tylko cos w nocy mrozi :ico_noniewiem:
Jutro mam ta druga rozmowe do restauracji i jestem bardzo ciekawa co mi powiedza tym bardziej ze sasiadka mi zalatwila prace w hotelu na pokojach juz od czwartku!!!Wiec oglaszam moje drogie ze IDE DO PRACY!!!
Ale tak czy inaczej chce jeszcze jutro isc bede miala porownanie :ico_haha_01: moze lepsze warunki nie wiem zobacze i zdecyduje :-) ciesze sie bardzo ze cos sie ruszylo :ico_brawa_01:
emalia30, masz przecudowny brzuszek zgrabniusi i ani grama tluszczyku :ico_szoking: pieknie wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i ubranka slodziuchne ja bym ciaagle ogladala i ogladala i zachwycala sie :ico_puknij:
mikusia1 pisze:maz mnie dzis pyta czy niechcialbym szybciej do Pl wracac
no a ja oczywiscie ze kiedy mam sie pakowac hihi

wiesz ja bym odpowiedziala tak samo mi tez sie nie chce tu siedziec traktuje ten pobyt jak dlugie wakacje i nie wyobrazam sobie zycia na zawsze tutaj :ico_olaboga: emalia30, daj znac jak tam po badaniach :-)
a teraz dobranoc moje drogie kolezanki :-D
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość