Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

05 kwie 2007, 21:08

plastelinka śliczna ta malutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


TERAZ UWAGA BęDę MIAłA SYNKA NA 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

LEKARZ POWIEDZIAł,żE MA SIUSIAKA JAK CHOLERA NO I MAM TO NAZDJęCIU,NAPRAWDę!
NIE MOGłAM SIE NAPATRZEć,RANY JAKIE PIęKNE UCZUCIE,BYłAM RAZEM Z W.,DZIDZIUś ZDROWY ,WYNIKI SUPER,PRZYTYłAM 2 KG PRZEZ MIESIąC,A W SUMIE Z 5 JUż RAZEM,SYNEK MA 12 CM NO I PLUS NóżKI,SUPER :ico_brawa_01:

JA JUZ NIE MAM MDłOśCI,ALE WRóCIłA MI SENNOść

AHA KOCHANE NO TO BęDZIE DARIUSZ :ico_haha_01:

Betti
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 18 mar 2007, 22:54

05 kwie 2007, 23:03

Witam dziewczynki ponownie. Gratuluję wszystkim. Ja jeszcze nie wiem kogo noszę pod serduszkiem. Tak jak juz pisałam mam już i syncia i córcię. Mała chce oczywiście siostrzyczkę, a synek braciszka. Zobaczymy usg mam teraz dopiero w następny piątek, może dzidzia da się podejrzeć. Ja też już dzisiaj miałam wolne, ale kompletnie nic mi się nie chce. zwłaszcza że pogoda się u nas zepsuła. Jest zimno, a moja mała jest porządnie przeziębiona. Byłyśmy nawet u lekarza. Na szczęście to nic poważnego, ale musimy posiedzieć troszkę w domciu. Dlatego też nie ruszałam okien. Ciągle mi się chce spać i nie mam na nic siły. Mam bardzo niskie ciśnienie i pewnie to dlatego. Teraz też już muszę się położyć , bo ledwo siedzę. :ico_spanko: Pozdrawiam. Buziaczki dla wszystkich. :-)

Obrazek

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

06 kwie 2007, 08:35

Gratuluje agnieszka, super wiadomość masz na święta, pozdrawiam i zaraz wyruszam w podróż do kielc. WESOŁYCH ŚWIĄT WRZEŚNIÓWECZKI. :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

06 kwie 2007, 08:50

trzymaj się cieplutko ewasiek i Wesołych Świąt :516:

a jeśli o mnie chodzi to czsem też mi się jeszcze zdaży że mnie coś naciągnie ale ogólnie jest ok więc nie narzekam. rzeczywiście tylko bardziej jakaś taka zmęczona jestem i najchętniej to bym sobie wyjechała gdzieś daleko na urlop ale chyba w tym roku poza długim weekendem majowym to brzusio :ico_ciezarowka: mi nie pozwoli nigdzie jechac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Plastelinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 11 mar 2007, 16:20

06 kwie 2007, 09:02

Dziekuje Wam dziewczyny za cieplutkie slowka o mojej fasolce :-D

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

06 kwie 2007, 09:49

Dzien dobry Słodziutkie, ja dziś zaczęłam dzionek dosyć wcześnie bo o 7.00. Mąż zrobił śniadanko i pojechaliśmy do Katedry się wyspowiadać, jestem teraz w domku i popijam kawusie a o 12.00 mam jazdy:) ciekawe co dziś znów wymyślę co nie spodoba się mojemu instruktorowi.
AGNIECHA gratuluje synka, no no Ci mężczyźni, coraz ich więcej ale to dobrze bo z tego co wiem to kobiet jest więcej na kuli ziemskiej, to teraz się wyrówna:))
Wczoraj piekłam babkę:) wyszła wyśmienita, dwukolorowa:) dodałam do niej olejek migdałowy i amaretto. Mniam mniam, zawieźliśmy ją wczoraj do teściowej bo od czasu śmierci teścia nie piecze tylko wszystko kupuje, więc zawiozłam jej babkę pieczoną przeze mnie po raz pierwszy:) Dziś piekę drugą, bo jedziemy do moich rodziców na święta więc też zawiozę babkę. Bardzo dużą przyjemność mi sprawiło patrzenie jak się wszystim uszy trzęsą od jedzenia i jak chwalili mój wyrób :ico_brawa_01:
Jeśli chodzi o latka to ja mam 26:) jest tu ktoś młodszy, czy jestem najmłodszą wrześniową mamusią?
EWASIEK miłej, bezpiecznej podróży. Ja też już znikam, zobaczymy się po świętach, co prawda wyjeżdżam z mężem o 20.00 ale mam dużo rzeczy do zrobienia
Również życzę WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

06 kwie 2007, 10:43

I ja witam :-) U nas pogoda cudowna i zaraz wybieramy sie na jeszcze jedne zakupki.
agnieszka, ale super wiadomosc!!!! Bardzo Ci gratuluje synusia do pary :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moja mamusia jest w odwiedziny u mnie i wczoraj upiekla serniczek, a dzis orzechowca... Indyczek juz zamarynowany, pozniej machne salatke jakas no i jutro z rana zureczek i jajeczka....
Jak ja doczekam tego mojego USG 2 maja to ja nie wiem.... :ico_puknij:
Milego dnia laseczki, poglaszczcie brzusie od e-cioci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

06 kwie 2007, 18:07

Cześć Mamuśki g:) Agnieszko- Gratuluję Synka!
Ja byłam dziś u gin, słyszałam tylko bicie serduszka mojego maluszka- cudowne...
A na usg za 3 tygodnie. Zaczynam odliczanie.
Wesołych Świąt, Dziewczyny!
Ja skoro nie tyję (waga bez zmian od 3 tygodni), zamierzam sobie pofolgować z pysznościami :-D

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

06 kwie 2007, 20:56

CZEść KOCHANE WRZEśNIóWECZKI!!
DZIęKUJę WSZYSTKIM,JA TEż SIę CIESZę,żE JUż WIEM CO TAM ROśNIE,A MAM PYTANIE CZY CZUJECIE JUż RUCHY? BO JA NIE CZUJę KOPANIA,ALE CZUJę JAK MI SIę WYPYCHA NA BRZUSZEK,OSTATNIO NAWET MNIE OBUDZIł W NOCY,A JAK SIę WYPCHA TO WYRAZNIE GO CZUJę ,NO TAKIE GóRKI ,WIECIE,CIEKAWA JESTEM JAK JEST U WAS :ico_haha_02:

A TU CIę GOSIU ZASKOCZę I WAS WSZYSTKIE CHYBA.JA Z TEGO CO WIDAC JESTEM NAJMłODSZA,MAM...........24 LATA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
NIE SPODZIEWAłYśCIE SIę,CO?JA KIEDYś TEż NIE,ALE NAJWAZNIEJSZE żE JESTEM SZCZęśLIWA,BARDZO :-D
NO KOńCZE ,AHA PóZNIEJ WAM NAPISZę BARDZO FAJNą STRONKę :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

06 kwie 2007, 21:53

Agnieszka, no to mloda nonono jestes :-D Fajnie dzieciakom z taka mamusia :ico_brawa_01:

Kocura Bura, no ja tez Usg za 3 tygodnie...... Mam nadzieje ze wszystko oki.

A jesli chodzi o ruchy to jeszcze nic nie czuje, ale to dopiero koncowka 15 tygodnia wiec mam jeszcze 2-3 tygodnie wzglednego spokoju zanim sie zacznie budzonko w nocy :ico_oczko:

Do jutra kobietki, jutro napisze jakie male zakupki dla dzidzi dzis zrobilam bo dzis juz padam.....
papa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość