Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 cze 2010, 23:34

witajcie dziewczyny
jestem pol grudniowka pol styczniowka
bo termin mam na 31 grudnia z usg a z OM na 6 stycznia, ale niby potwiersozny jest ten sylwestrowy. wiec rodzimy z szampanem jakby co hehe
smiechawa u nas
bo moj synek nazywany jest Sylwestrem bo b towarzyski i imprezowy i bawi do pozna wiec teraz szykuje sie drugie i to w takim terminie. zwariuje hehe
no wlasnie, bo mam juz prawie 3 letniego synka Leona

w ciazy czuje sie tak samo jak i w pierwszej. po prostu zupelnie nieciazowo i lajtowo, zadnych mdlosci, zmeczenia, smakow. itd
(pewnie drugi synek bedzie bo tak mame oszczedza hihi)

mialam juz dwa razy usg
widzialam zdrowa kruszynke

obecna ciaza prowadze w Pl. ale pierwsza mieszkalam w uk i musze sie przestawic na system Polski co latwe nie jest
wiecej badan leki niepotrzebne i td usg i sprawdzanie szyjki co 3 tyg

ale ja mysle pozytywnie i trzyma mnie angielskie lajtowe podejscie
aczkolwiek tez jestem czujna hehe

jutro moje dziecko jedzie do dziadkow w gory
a ja lece na tydzien do Uk
takze bedzie chwilowe rozstanie
ale nie widzialam sie z Adasiem (mezem) juz 2,5 tyg i mi teskno
ale wracamy razem i jedziemy do leonka na urodzinki w gory jupi

sorki ze tak na pierwsze wejscie sie rozpisuje
ale tak mam hmmmm

ide jeszcze na grudniowkii sie przywitac

sorki ze nie zwracam sie do was z osobna ale musze ogarnac watek i wdrozyc sie w temat bo obecnie musze obkoczyc inne fora i watki... a mialam sie wyspac.. hmmm

Z zubelkiem sie znamy z emigrantek. pozostale ciezarowki poznam lepiej mam nadzieje

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

30 cze 2010, 09:42

Czesc dziewczyny. :ico_kawa: Stawiam kawe z rana w upalny i mdlący dzien....
Ja na szczęscie dzisiaj dobrze sie czuje prócz mdłosci, ale to standard wiec nie wliczam...
Witam nową :ico_ciezarowka: widze że gadułke mamy fajnie .... Gratuluje dzidzi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-06-30, 09:45 ]
Cześć, ja właśnie wróciłam z USG i naszczęście wszystko jest dobrze, dwie rączki dwie nóżki i pięć paluszków na każdej kończynce, no i oczywiście serduszko bije
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super gratuluje....

[ Dodano: 2010-06-30, 09:48 ]
Ja 13 lipca idę na usg genetyczne. Mam nadzieję, że trzynastka nie będzie pechowa :ico_sorki:
Gaga ja tez mam to usg jutro :ico_brawa_01: A 13 wcale nie jest pechowa ja dowiedziałam sie 13 że wygrałam z nowotworem wiec optymizm kochana napewno jest dobrze...

[ Dodano: 2010-06-30, 09:53 ]
13 uznawałam za normalną cyfre i normalny dzień to od zeszłego roku to już nie...
no własnie dziś mam 12t i 6d w poprzedniej ciązy w tym dniu dowiedziałam sie że maleństwo nie żyje a na drugi dzień równo 13t miałam zabieg.termin miałam na 13.03 :ico_noniewiem: no ale nie ma co się nakręcać,tylko wspomnienia wracają :ico_noniewiem:

Zubelek teraz nosisz wpaniałą zdrową dzidzie jest 13 tydz i będzie szczesliwy zobaczysz :ico_oczko: Obiecuje Ci ja :ico_nienie: Nie mysl o tym teraz wogóle. Podaj adres wysle Ci pierogi może dotrą i zdążysz je zjesc :ico_oczko: zanim cos na nich urosnie :ico_oczko: :-)

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

30 cze 2010, 15:30

Witam, ja dziś pół dnia spędziłam na budowie i padam na twarz, bo dziś upał niemiłosierny - 31 stopni w cieniu :ico_olaboga:

Ja również witam nową koleżankę :ico_brawa_01:
Gaga ja tez mam to usg jutro :ico_brawa_01: A 13 wcale nie jest pechowa ja dowiedziałam sie 13 że wygrałam z nowotworem wiec optymizm kochana napewno jest dobrze...
no czekamy jutro na wieści. A co do trzynastki nie uważam jej jak na razie za pechową

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

30 cze 2010, 19:18

cześć dziewczyny stawiam za skończony 13t i tym samym I trymestr! :ico_tort: :ico_brawa_01:

Madziorka widzę,że i tu się zameldowałaś, :ico_brawa_01: super! No Madziorka to gaduła nieziemska z bardzo pozytywnym nastawieniem zakręcona i szalona :ico_brawa_01:

Dziwi mnie tylko że na suwaczku masz już 2 tygodnie przede mną a OM tylko 7 dni no ale te suwczki różnie licza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

30 cze 2010, 20:52

cześć dziewczyny stawiam za skończony 13t i tym samym I trymestr! :ico_tort: :ico_brawa_01:
gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: najgorszy okres masz już za sobą

A mi dzisiaj młody dał popalić - nic nie chciał jeść (no oczywiście poza ciastkami, bo cały czas pokazywał na szafkę, w której je trzymam) i był niemożliwy - robił wszystko to czego mu nie wolno i jeszcze krzyczał jak się mu zabraniało :ico_zly:
dobrze chociaż, że kaszkę przed snem wypił

Ja po walce z nim całe popołudnie jestem padnięta i zaraz też idę spać, o ile dam radę zasnąć, bo u nas nadal około 30 stopni

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

30 cze 2010, 22:32

gaga22, wiek buntu?...ponoć jest wiek buntu 2 latka,3 latka ,6 latka i nastolatka :ico_haha_01: trochę dużo tych buntów :ico_haha_01: zwłaszcza,że każdy wiek jest dobry na bunt :ico_haha_01:
spokojnej nocy kochana,u mnie zimno :ico_noniewiem: ale w nocy to fajnie,bo można spać przy otwartym oknie i jest świeżo a nie duszno :ico_sorki:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

01 lip 2010, 10:33

Zubelek za 13 tydz :ico_brawa_01: Już masz najgorsze za sobą ja jeszcze tydzien :ico_haha_02:
Mam dzis usg 3d na 19:30 już się doczekac nie mogę :ico_szoking: wypatruje godzine po godzinie od 6 nie spie. Optymizmu pełna jestem a mimo to jakis strach we mnie....
:ico_kawa: :ico_kawa: macie kawy mamuski z rana (zbożowe) i ciacho upiekłam jabłecznik, pierwszy raz nie wyszedł mi zakalec :ico_brawa_01:
U mnie nadal duchota wczoraj trochę popadało i lepsze powietrze było a dzis zpowrotem skwar już na termometrze jest 29 stopni :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-07-01, 10:37 ]
A co do buntu dzieciecego mam siostre co ma 11-latke w domu to dopiero buntowniczka jest zawsze... :ico_olaboga: Ciągle ma siostra z nią jakies problemy, daleko mieszkamy od siebie wiec dawno jej nie widziałam, ale aparatka zawsze była. Ciekawe co mnie czeka??? :ico_oczko: Ale jeszcze troche...

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

01 lip 2010, 10:59

gaga22, a to USG genetyczne to kiedy się robi? to nie jest to samo co badania prenatalne? bo ja się tak właśnie zastanawiam bo moj mąż jest trochę starszy ode mnie i nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, wiem że kiedy matka jest "starsza" to wtedy są one zalecane, musze porozmawiać o tym z lekarzem ale jakoś tak do tej pory zapominałam wspomnieć o tym, cały czas tylko to ciśnienie mi wszystko przysłania.

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

01 lip 2010, 11:37

No witam Agata
To usg jest to tak zwane badanie papa i robi się je miedzy 11 a 14 tyg ciąży. Wykrywa wady chromosomowe. ja własnie na nie idę dzisiaj trzymaj kciuki....

[ Dodano: 2010-07-01, 11:39 ]
Jest też nazywanym prenatalnym, mi mój lekarz mówił że jest to 78% gwarancii wykrywalnosci wad...

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 lip 2010, 12:31

cześć. :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_haha_02:

Agnieszka26, powodzenia na usg,faktycznie długo czekania bo cały dzień ale i tak zleci :ico_oczko:

Agata86, a ile lat ma twój mąż jeśli mogę spytać,bo jak czytałam to dopiero gdy jest po 50 to powinno się zwrócić na to uwagę i to prawda,że większe prawdopodobieństwo jest gdy to kobieta jest starszna no ale i u kobiet i u mężczyzn jajeczka i plemniki z wiekiem się starzeją,są słabsze i więcej uszkodzonych więc jeśli jest ryzyko to warto zrobić takie usg niezależnie od tego który partner jest starszy.Jeśli twój mąż jest po 50 to powiedz o tym lekarzowi ,może zwróci na to uwagę.Ale żebyś miała się tym jakoś specjalnie zamartwiać to nie ,bo tylko szkoda nerwów a takie przypadki są bardzo żadko.Tyle dobrze,że jak takie usg można zrobić to czemu nie?

u mnie dziś pada z reszta od wczoraj 17stopni :ico_noniewiem: wstałam o 11 jak i wczoraj :-D tylko w nocy 2 godziny miałam wyrwane bo spać nie mogłam.Jej mam nadzieję że w tym miesiącu ciąży już przestanę w nocy wstawać na siusiu :ico_sorki: bo tak dwa razy wstaję :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Devinnut i 1 gość