Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 maja 2007, 00:28

Mnie tez przezywali Ula brzydula... :ico_oczko: Ale jakos na Jagodke nie moge nic znalesc... nawet jakbym bardzo chciala. kiedys nie lubilam tego imienia bo mojego bylego byla tak miala na imie, hihi ale teraz bardzo mi sie podoba. Jagoda, Jagódka... Sliczne imie!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

04 maja 2007, 10:23

madziorka hihi pisze:jagodko wg mnie kajetan bardzo ladnie... to byl moj faworyt od wielu lat.... i tez niewielu osobom sie podobalo..

mne tez juz nie przeszkadza bo sie przyzwycziłam ale uwierz że ludzie sa okrutni

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

04 maja 2007, 10:28

tak naprawdę to z każdego imienia można sie wyśmiewać i ukladać jakieś denne rymowanki ale uważam że nie powinno się na to zwracać uwagi

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 maja 2007, 01:07

wisienko jagodka naprawde slicznie...!!!!
moja siostra jest jadwiga ale zawsze wolalismy na nia jagodka jak byla mala.. a teraz jagoda... hihi
a druga siostra ma na imie aurelia.. rowniez bardzo ladnie i oryginalnie... hihi
tylko moje imie takie normalne.. hihi

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 maja 2007, 09:49

madziorka hihi pisze:moja siostra jest jadwiga ale zawsze wolalismy na nia jagodka jak byla mala.. a teraz jagoda...

no wlasnie i tu tkwi problem bo kazdy mi mówi że jagoda to jest zdrobnienie od jadwigi a to nieprawda jest osobno jagoda nawet ma imieniny w kalendarzu

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

05 maja 2007, 13:17

no co wy jagoda i Jadwiga :ico_szoking: to dwa inne imiona ależ ludzie to kombinują.
Ja miałam koleżanke Jagodę i jej mama mi opowiadala ze jak byla mala i przychodzily po nia koleżanki to nie zawsze pamiętaly jej imie wiec wymyślaly jakieś owocowe imienia typu wisienka brzoskwinka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 maja 2007, 13:43

maj2006 pisze:kiedys swojego dziadziusia pytałam jak on chciał żebym ja maiła na imię to powiedział że to rodzice decydują i

maj a ja przeczytalam dzidziusia zamiast dziadziusia.... i sie usmialam.. myslalam ze sobie jaja robisz....\

jasne ze jagoda i jadwoga to dwa rozne imiona
jagoda mi sie bardziej podoba i naprawde jest sliczne.. ja bym sie nie zastanawiala... hihi

maj ja podarzam za oryginalnoscia - olgierd ladnie...

kasiu dokladnie tam samo bylo u nas... ja mialam 5 lat jak urodzila sie moja najmlodsza siostra jadwiga (zwana przez nas jagoda) i nazywalismy ja jagodka i rowniez zawsze mylilam z innymi owocami... wisienki i te sprawy... hihihi

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 maja 2007, 13:59

madziorka hihi pisze:ja bym sie nie zastanawiala...

i ja np sie nie zastanawiam mimo iż moja mama chce julka i inne takie oklepane imionka
a mnie sie podoba kalina, jagoda, malina i takie jakies slodkie
dla mnie to jadzia jest zdrobnieniem od jadwigi ale ludzie sa rózni

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 maja 2007, 14:03

no tak.. dla mnie tez hihi ale co tam... jadzia czasem tez ktos wola na nia... hihi

masz racje julka oklepane na maxa

jagodka24 pisze:moja mama chce julka


moja mama sie nie wtraca..., wiec problem z glowy hihi
a tesciowie to nawet nie wiem czy znaja nasze typy hihi
tesciowa zbyt zabobonna wiec nawet nie pyta... ciuszkow tez nie kazala juz kupowac.... tzn powiedziala tak adasiowi... ale nie naciska i nie wypytuje wiec ok hihi

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 maja 2007, 14:11

madziorka hihi pisze:moja mama sie nie wtraca...,

moja tez nie wyraziła swoje zdanie ale skutecznie ja od tego odwiodłam
wiesz z moja mama to ja nie mam zadnego problemu bo jak mi zajdzie za skóre to poprostu ja prostuje (czasem za ostro) ale i tak sie dogadujemy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość