Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

24 wrz 2010, 21:20

Witam NOWA kolezanke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

mama Izuni, u mnie tak samo, kiedys sie robiło co chciało a teraz wiecej jest obowiazkow, no a jak bedzie drugie to juz w ogole nie wiem jak bedzie.
Widzisz moj M pracuje w soboty niedziele i swieta jak mu wypadnie tak musi isc, robi po 4 dni i jeden ma wolny takze zadne swieta go nie obowiazuja. Juz sie do tego przyzwyczaiłam ale ciezko było.
Czasem tak przykro jak jest np wigilia a on do pracy na południe musi isc :ico_placzek:
No ale taki maja system praca musi isc ciagle.

patrycja_g, ja tez chciałam pracowac do konca roku ale zobaczymy jak bedzie.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 wrz 2010, 06:46

Ja też nie mówiłam w pracy o ciąży-nie wiem jak zareagują. Chcę pracować jak najdłużej ale zobaczymy.
Dwa lata temu jak koleżanka była w ciąży (poszła od razu na zwolnienie ale musiała) to z jednej strony szefowe gratulowały, a z drugiej pod nosem i do osób trzecich mówiły jak ona mogła bo tyle roboty.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

25 wrz 2010, 08:12

czesc dziewczynki !!! jestem majówką 2009 ! dzis zrobiłam test i znowu jestem w dwupaku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: watepny termin na 3 czerwc a ale skrycie mysle o maju :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 wrz 2010, 08:15

czesc dziewczyny, dzis postaram sie zajrzec na dluzej i zrobie te 1 stronke
milego dnia

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

25 wrz 2010, 11:40

zoola27, Ogromne Gratulacje :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 wrz 2010, 13:18

witam nowe majowki, super jest nas juz wiecej :ico_brawa_01:

mam prosbe, podajcie jeszcze raz swoje terminy porodu do tej pierwszej strony :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-09-25, 13:33 ]
wiola85, chyba gdzies przeoczylam Twoja date :ico_oczko: moglabys podac??

[ Dodano: 2010-09-25, 13:34 ]
dodalam nas na ta pierwsza strone, bardzo skromnie, ale mysle, ze mze byc :ico_wstydzioch:
zobaczcie jak nam sie pokrywaja daty hehehhe

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 wrz 2010, 14:04

zoola27 gratulacje!
emilia7895 ciekawe jak wyjdzie w rzeczywistości, kiedy nasze maleństwa będą chciały opuścić nasze brzuszki g;)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

25 wrz 2010, 14:22

hej

zoola27, gratulacje :ico_brawa_01:
watepny termin na 3 czerwc a ale skrycie mysle o maju
Moja Pola urodziła się 3 czerwca-fajna data :ico_oczko:

Ja właśnie zajadam sie lodami bakaliowymi :-D , Pola śpi, dzis jestesmy z małą same, mąz pojechał na szkolenie wraca jutro.

Na obiad robię rosół, ten zapach mam nadzieję, bedzie dla mnie znośny, jak pomyslę o czymś smazonym to :587: , najchętniej bym w ogóle nic nie robiła, ale dla malej nic nie mam, a ona rosoł uwielbia :ico_oczko:

Ładna dziś pogoda, troche na polku posiedzialysmy, zaliczyłyśmy plac zabaw i zakupy.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 wrz 2010, 14:29

estesmy z małą same, mąz pojechał na szkolenie wraca jutro.
my tez, maz w pracy, wroci kolo 20 :ico_noniewiem:
najchętniej bym w ogóle nic nie robiła, ale dla malej nic nie mam
czyli tak jak ja
a ona rosoł uwielbia
jedyna zupa, ktora moj synek lubi

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 wrz 2010, 14:40

Witam sobotnio
Moja panienka wczoraj temp miała,a dzisiaj już nic :ico_noniewiem: na razie na nic nie narzeka,zobaczymy co będzie jutro…
Wczoraj poszłam do lasku z sunią i nazbierałam sobie na obiadek 45 dag kurek i zrobiłam pyszny sosik do ziemniaczków :-D a dzisiaj placuszki ziemniaczane :-D
Hania sobie jeszcze śpi od 13.15 i ciekawe o której się obudzi :ico_noniewiem: bo rano zrobiła nam pobudkę już o 6.50 :ico_szoking:
aniawlkp86, a nie pisalas czy rodzinke juz poinformowalas, powiedzialas mamie na urodzinach czy nie wytrzymalas? :ico_oczko:
A faktycznie zapomniałam,powiedziałam mamie przed jej urodzinami bo przypomniało jej się jak mówiłam coś o teście i spytała czy zrobiłam,to odp że tak i że wynik 2 kreski,pisałyśmy na gg i napisała że się cieszy :-) parę dni temu powiedziała tacie,ale nie wiem jaka reakcja była bo nie pytałam i powiedziałam kuzynce co jest Hani chrzestną,reszta w ogóle nic nie wie i nie wiem kiedy powiemy :ico_noniewiem:
A idziecie do szkoły rodzenia może?
Ja nie idę,w pierwszej ciąży nie chodziłam i teraz też nie zamierzam :-)
Juz myslalam zeby na chorobowe isc ale moj lekarz nie daje tak bez powodu i kaze robic az do 30 tygodnia, paranoja jakas. :ico_olaboga:
U nas też tak nie daje za szybko ale jak się dobrze zagada i poda konkretne powody to da bez problemu :-)
NOWA, gratulacje, ania sie ucieszy ze wreszcie odpowiedzialas :ico_oczko:
No pewnie że się cieszę :-D witaj na majówkach i jeszcze raz gratuluję :-D
Dwa lata temu jak koleżanka była w ciąży (poszła od razu na zwolnienie ale musiała) to z jednej strony szefowe gratulowały, a z drugiej pod nosem i do osób trzecich mówiły jak ona mogła bo tyle roboty.
dla mnie takie głupie obgadywanie, "jak ona mogła bo tyle roboty" przecież jak musi iść na zwolnienie to musi,to po co tak fałszywie gratulują :ico_zly:
może kochana zrobisz suwaczek ciążowy? :-D
watepny termin na 3 czerwc a ale skrycie mysle o maju :ico_oczko:
witaj i gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mam prosbe, podajcie jeszcze raz swoje terminy porodu do tej pierwszej strony :ico_sorki:
ja mam 5 maja :-)

ale się rozpisałam :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość