gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 mar 2012, 10:37

Aniula, Kasiala śliczne brzuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 mar 2012, 11:20

Madleine smaruj sie najzwyklejsza oliwka ,ja po poprzedniej ciazy mam przy pepku troche rozstepow ale bez tragedi ,z mlodym przytylam 25 kg :-) wiec bylo nieuniknione .Teraz ani jednego a na plusie 7 .
Smaruje sie od początku ciązy i oliwka i kremami.A narazie przytylam tylko 2 kg,ale mam tendencje do rozstepow po mamie wiec to raczej nieuniknione...
Niby wiedzialam o tym od poczatku,ale jak juz sie widzi te pojawiające to smutno...

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

10 mar 2012, 11:55

no to ja tez się pochwale brzuchalem:) tym razem w ubraniu
ja puki co to to przytyłam tylko 1kg:( z tym że na początku schudłam 3...

Obrazek

ja sobie dzisiaj zrobiłam koktajl z kiwi :ico_haha_01: mniammmmmm..... tak już kilka dni za mną chodziło to kiwi :ico_haha_01:

Qanchita, trzymam kciuki w poniedziałek :ico_brawa_01:
ja dopiero mam 19 marca wizytę... :ico_placzek:

Madleine, ja smaruje oliwką dla dzieci i jak narazię nic sie nei pojawia chociaż też mam tendencję do rozstępów bo jeszcze z czasu dojrzewania mam na pośladkach dość sporo i na piersiach, na szczęście od spodu :-D

ktosiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lut 2012, 09:59

10 mar 2012, 12:28

To i ja sie pochwale moim domkiem w 27 tyg.


Obrazek

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

10 mar 2012, 15:32

Witam :ico_ciezarowka:

O prosze jakie sliczne brzuszki ja widze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja mam wizyte dopiero 30 marca :ico_placzek: i jak nic sie nie zmieni to 11 kwietnia USG :-D
U nas dzis szaro i deszczowo :ico_placzek: az depresja mnie lapie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 mar 2012, 23:03

U nas dzis szaro i deszczowo :ico_placzek: az depresja mnie lapie :ico_placzek:
\
Dokładnie Aniula! Ja dziś wstałam wcześnie żeby na badanie krwi jechać i rzeczywiście szaro,buro i ponuro... nastrój miałam taki że tylko usiąść pod oknem i płakać :ico_olaboga:
Zajęłam się generalnymi porządkami a później przyjechali znajomi z 14miesięczną córeczką i zrobiło się wesoło :ico_sorki:
Pytałam w labo jak wygląda badanie glukozy bo mnie czeka za 2 tyg. i dowiedziałam się że muszę kupić glukozę w aptece i mogę przynieść pół cytryny :ico_sorki:

ktosiek, Malinowa super brzucholki :ico_brawa_01:

Malinowa jeszcze raz napiszesz że szczupła nie jesteś to Cię pogryzę :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 mar 2012, 23:32

ktosiek, już spory brzuszek tak jak u Aniuli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a malinowa taki malutki że aż zazdroszczę. Ja mam na boki rozlany. Teraz nie jest taki olbrzymi jak na początku się zdawał. Zrobię zdjęcie może jutro to wkleję. A wizytę mam dopiero 16 kwietnia a przed wizytą muszę glukozę wypić.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 mar 2012, 23:55

Madleine chyba Ty pisałaś na fb że źle się czujesz?...
Jakiś kolega Ci poradził leki na ibuprofenie. Nawet nie próbuj :ico_nienie:
W skrajnych przypadkach tylko paracetamol jest bezpieczny więc apap jak najbardziej.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

11 mar 2012, 02:01

Hej dziewczyęta wróciłam właśnie ze spotkania u bratowej posiedziała i pojadłam plusem tego było jeszcze to że dostałam kilka fajowych ciuszkó dla córeczki to że wszystko w kolorze rózowymto zrozumiałe bo moja bratowa tylko takie dla dziewczynek ale są śliczne jutro moze zrobię zdjęcia to pokaze :-) ale było by zdziwienie jak by powiedział teraz ze chłopak :ico_szoking: :ico_nienie: :ico_olaboga: jak ja dostałam wszystko dla dziewczynki :ico_haha_01: coś mi się spać nie chce :ico_noniewiem:

Dziewczyny ale fajowe brzucholki macie Ktosiek Ty to już naprawe pokaźny i okrąglutki a Malinowa to chudinka a wkręca Nam tutaj ze kulka się toczy :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Madleine zadnego ibuprofemu :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: jak coś to paracetamol!!!

Gosia koniecznie pochwal się bebzolkiem a Ty Qanchita moze też byś pokazała :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 mar 2012, 13:38

hej dziewczyny,ja ani apapu ani ibuprofenu nie biore tylko rutinoskorbin :) jest lepiej tylko maz ma zapalenie oskrzeli i wysoka gorączke. :ico_olaboga:

Marta26 pisała - kazała
Was pozdrowić. U niej wszystko ok,leży i odpoczywa :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość