Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

07 wrz 2013, 15:06

szkieletorek strachu się najadłaś w nocy :ico_olaboga:
spinka wczoraj odebrałam z poczty przekaz z kasą z ZUSU , ale jakoś dziwnie policzone bo od 18 do 25 sierpnia ciekawe dlaczego nie do końca sierpnia. Nie wiesz jak oni to liczą
Kurcze ostatnio strasznie męczy mnie zgaga , wcześniej miałam tylko gdy kolacje póżno zjadłam a teraz męczyła mnie i w dzień i w nocy.Dziś w miare spokój mam, ale w nocy to była masakra .Macie jakieś sposoby .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

07 wrz 2013, 19:13

Lala z zgagą nie pomogę bo nigdy chyba nie miałam więc nawet nie wiem jak to wygląda.
Lilcia goni się z tatą na podwórku.Ja już wykąpana . Za chwilkę ma dać nam znać znajoma czy wpadnie na mała imprezkę. Jeśli tak to będę zmykać coś przygotować do jedzenia .

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Jesień mamy wita 2013

07 wrz 2013, 21:51

Na zgagę Rennie, zalecany w ciązy nawet na opakowaniu napisane. Mnie bardzo pomagał, bo na końcówce zgaga mą udręką była.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

08 wrz 2013, 10:39

Lala ja na zgagę Maalox w mleczku piję i mi pomaga natychmiastowo. CO do naliczęń ZUS to nie bardzo pomogę, bo dopiero jutro zamierzam się wybrać. Ale u nas np zanim naliczą to zazwyczaj miesiąc bez kasy się siedzi a potem podwójną się dostaje. Bez sensu to ale cóż, chyba wszystko zależy od pracujących tam ludzi.

Szkieletorku ja bym jechała sprawdzić, ale ja bardziej panikująca jestem. Jak impreza? Była? Udana?

Leona gdzie jesteś?

Betina może Ty już się rozpakowujesz?

Ja dzisiaj usłyszałam, że wczorajsze mycie okien (4 w tym drzwi balkonowe i 2 dachowe) było bez sensu. Zabiję A. w końcu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Popsuł mi głupek humor na całą niedzielę, więc się mszczę i palcem nie kiwnę - niech Baran zobaczy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Skurcze wczoraj i dzisiaj mam dość często, ale nie bolesne, tylko takie zatykające(trudno oddychać jak mam skurcz). Zobaczymy jutro na KTG czy coś się pisze, czy nadal nic się nie dzieje.
Miłej niedzieli życzę Dziewczynki.

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

08 wrz 2013, 16:36

[quote="spinka"]Lala ja na zgagę Maalox w mleczku piję i mi pomaga natychmiastowo. /quote]
a gdzie to się kupuje
Mój Mateusz obódził się dziś zatkanym nosem.Kurcze oby mi się nie rozchorował.
Mężusia nie ma załatwił sobie dodatkową pracę , za tydzień idziemy na chrzciny więc kasa się przyda.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

08 wrz 2013, 20:57

Ja dzisiaj usłyszałam, że wczorajsze mycie okien było bez sensu
Ojj nie denerwuj się ,oni tak czasem mają.
Mnie dziś mój wkurza. Jest w domu więc mówię ty Lilę nakarm (kolacja) załóż piżamkę umyj itp by położył spać. Za chwilę leci do mnie bo nie umie ściągnąć jej sweterka by nie płakała, wchodzę po chwili na górę a tam widok po tsunami . Ciuchów do cholery wywalonych z szafy bo nie mógł znaleźć piżamki, pieluchę założył taka jak na basen się zakłada. Bajzel na całego i do mnie pretensje bo nic nie może znaleźć. Ma w nonono to by się tym zainteresować i zapytać bo ten syf on oczywiście nie będzie sprzatać.
Nerwy mam straszne na niego.
Skurcze wczoraj i dzisiaj mam dość często
No to ciekawie . Daj znać jak najszybciej po badaniu .

U nas wczoraj jednak była ta imprezka.Początkowo znajoma mówiła że tylko na godz wpadną a skończyło się na tym że o 2 ich odwiozłam hehe . Potańcowałam bardzo , pośpiewaliśmy i wiele innych ale na forum nie powinnam takich rzeczy pisać .
Teraz zmykam sie szybko myc i do łóżka bo ledwo sie trzymam z zmęczenia

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

09 wrz 2013, 06:57

Jesteśmy już w domu. Coś więcej napiszę jak znajdę chwilę.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

09 wrz 2013, 09:00

Jenny witaj :ico_brawa_01: Czekamy cierpliwie na relację :ico_sorki:

Lala w każdej aptece kupisz :-)

Szkieletorku ja wczoraj 4 godziny ryczałam, chyba hormony :ico_olaboga: Co Ty takiego wyprawiałaś, ,że lepiej nie pisać :ico_oczko: ?

Leona co słychać?

Kamilka jak u Ciebie?

Ja wczoraj zasnęłam koło 00.00 wstałam dziś przed 5 no i na dodatek okazało się, że KTG mam jutro :ico_zly: A wszystko zorganizowałam jeżeli chodzi o Polę, kurka a jutro jeszcze angielski, no więc znowu trzeba kombinować :ico_zly: I to ja oczywiście, bo kto inny??????? czasami czuję się jak samotna matka :ico_zly:
Teraz się kładę z książką i mam wszystko w d.....

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

09 wrz 2013, 09:06

Hej dziewczyny

Jenny witaj!!!!!!! Wrzuc jakies zdjecie malego :ico_sorki: :ico_brawa_01:

spinka - ja tez juz odpuszczam porzadki do porodu!!


A my po wizycie nie pisalam bo w domu jak weekend przychodzi to jest sajgon :ico_noniewiem:
U nas wszystko ok. Ja mam bakterie wiec mam zurawinke narazie serowowac sobie.. do tego szyjka zaczyna sie skracac i otwierac :ico_nienie: i za 2 tygodnie mam znow wizyte :ico_sorki: Mala dobrze wszystkie pomiary idealne wazy 1880g jest 100% dziewczynka.. i lekarz twierdzi ze do 5 listopada nie dociagne :ico_noniewiem: oby jeszcze wytrzymala te 4-5 tygodni :ico_sorki:
Mam troche zwolnic i odpoczywac.. Tylko zastanawiam sie jak jestem sama nikt mi nie ugotuje nie posprzata i nie zaprowadzi Adama.. A maz jak ma weekend to ostatnio gorzej mi dziala na nerwy niz pomaga :ico_zly:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

09 wrz 2013, 09:55

Hejka

Jenny fajnie ze juz w domu jestescie, jak bedziesz miala chwile to napisz jak tak porod, jak pierwsze dni z synusiem :ico_sorki: :ico_oczko: no i jakas fotke poprosimy :-) :ico_sorki:


Wdze ze wiekszosc mezow ostatnio ma jakies wachania nastrojow :ico_zly: bo u mnie podobnie, tak mnie pan maz przez weekend wkurzal ze szok :ico_zly: :ico_placzek: prawie nie gadalismy, dzisiaj juz lepiej, tzn raczy sie odzywac ale pewnie dlatego ze ma sprawe(zebym do lekarza go zarejestrowala) :ico_zly:
Ale obiadu dzisiaj nie robie, niech spada :ico_zly: ja sobie zjem warzywka z patelni :ico_oczko:


Kamilka wlasnie jak tu zwolnic tempo jak wszystko trzeba zrobic :ico_noniewiem:

Ja tak nawet nie wiem jak moja szyjka, ale wczoraj i dzisiaj nad ranem mialam mega @owe bole w podbrzuszu, juz myslalam ze sie cos rozkreci ale na razie spokoj :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość