Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

21 gru 2007, 16:32

W sumie to ja też nie mam jeszcze prezenciku dla Mileny...pełno w domu zabawek, że naprawdę nie wiem na co się zdecydować... :ico_noniewiem:

Mikołajowi kupilismy telefon na kartę... co prawda ja nie jestem za tym, ale wyobrażcie sobie, że już prawie cała jego klasa ma telefony komórkowe :ico_olaboga:
a prosił nas już od dawna....

a na gg to stukają, że szok :ico_szoking:
kiedyś tak nie było.... :ico_olaboga:

w maju mam komunię u chrześnicy i będę mieć problem...bo co tu dać dziecku jak już wszystko ma...
kiedyś się dostawało zegarki, rowery...a teraz ipody, MP 4,....

dla Miłosza mamy http://www.allegro.pl/item285544722_2w1 ... kazja.html
no a dla Marcela ma być taka straż... http://www.allegro.pl/item282216395_aut ... azja_.html o ile gdzies jeszcze kupię... :ico_olaboga:

aha i mąż kupił im jeszcze karabiny...bo lubią się bawić w wojne...a Czterej Pancerni to ostatnio ich ulubiony film...na okrągło go oglądają :-D

a dla męża kupiłam perfumki, co prawda na mikołaja też dostał ode mnie perfumy, ale ja lubię kupować...szczególnie jak mi się bardzo podoba zapach... :-D

[ Dodano: 2007-12-21, 15:34 ]
Kinga_łódź pisze:Pochwale sie wyczynami mojej laseczki. Sorki za to widoczne pranie
Coraz dłuzej sie na nogach utrzymuje


Kinga jestem w :ico_szoking: ...Eliza już tak pięknie stoi!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Milena jest silna, no ale takich wyczynów jeszcze nie robi....a Eliza jest od niej starsza tylko o 2 tygodnie!

[ Dodano: 2007-12-21, 15:48 ]
lecę się szykować bo już Wojtuś dzwonił ze wraca do domu z pracy....
po nocy to już mi się nie chce latać po sklepach...

napiszę wam pózniej czy kupiłam straż..

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

21 gru 2007, 17:02

Violu śliczne prezenciki dla dzieci, napewno będą zachwycone :ico_brawa_01:

Ja na komunie dostałam rower a za uzbierane pieniążki kupiliśmy komputerek oczywiście rodzice się dorzucili :ico_oczko:

Ja też jestem w szoku, że mam taką siłaczkę :ico_szoking: Obstawiam, że 8-9mcy i będzie dreptać :ico_oczko:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

21 gru 2007, 19:27

Violu prezenciki super beda sie podobac chlopaka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Eliza juz tak pieknie stoi :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
A ja zaraz postaram sie wkleic filmik obiecany ale czy mi sie uda :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-21, 18:51 ]
Matko jestem gula i nie umiem wkeic tego filmu :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Mam go na kompie a jak go wkleic do tego programu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

21 gru 2007, 21:25

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Eliza to dla Ciebie, za to ze jestes taka siłaczka :ico_prezent:

Viola bardzo mi sie podobaja prezenty, a ta tablica magnetyczna po prostu extra :ico_brawa_01:

My w tym roku robimy wspolny prezent
chcemy kupic maszynke do pieczenia chleba http://allegro.pl/item285304760_wypieka ... 20030.html
bo jak wroce do pracy to nie bede miala czasu tak ciagle piec chlebek :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

21 gru 2007, 21:33

no my juz powrotem...Milenka już po kąpanku...teraz śpi

a co do zakupów...to niestety nie kupiliśmy straży pożarnej
w carfourze(chyba żle napisałam nazwę :ico_wstydzioch: ) była ostatnia sztuka, ale niestety nie sprawna... :ico_zly:
kupiliśmy w końcu Marcelowi śmierciarkę, która gra, jeżdzi, świeci.... myślę, że napewno będzie zadowolony...
a dla Milenki kupiliśmy lalkę Zuzię... http://www.allegro.pl/item285889341_pie ... simba.html (piewsza skreślona lalaeczka w jasnych warkoczykach i różowej sukience...)
mielismy jej kupić taką lalę na Mikołaja, ale wtedy wybrałam Kubusia Puchatka... no a teraz jest Piewsza Lala :-D

poza tym kupiliśmy chyba "tonę" słodyczy, chłopcy przepadają za nimi no a w święta im nie odmówię :-D

aha i mój mąż stwerdził, że chyba kupimy żywą choineczkę, no zobaczymy...

Podczas tych zakupów Milenka była bardzo grzeczna... a w sklepie ludzi tłum, że :ico_szoking:


Joasiu z chęcią bym ci pomogła, ale nie wiem jak to się robi? nigdy nie wgrywałam filmiku...zapytaj Uli ona wgrywała film Pawełka...


[ Dodano: 2007-12-21, 20:35 ]
Sosim fajna sprawa....z tym pieczeniem chleba...
może i ja nad tym pomyślę... jednak chlebek "własnoręcznie upieczony" smakuje o niebo lepiej :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

21 gru 2007, 22:17

Ula pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Juz wkleilam i teraz kaze mi wkleic kod do czegos tam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Dla Milenki za pierwsza lale :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Czy wasze dzieciaszki tez wszystko tak pakuje do buzi?No masakra wszystko co w zasiegu raczki laduje do buzi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-21, 21:24 ]
Chyba mi sie udalo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale zdolniacha ze mnie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: http://pl.youtube.com/watch?v=5WHiRGMcHiQ

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

21 gru 2007, 23:55

witajcie
ale dużo piszecie, a ja nie mam kiedy doczytać i znów jestem do tyłu w wiadomościach
ojej, to już stanie i dreptanie się zaczyna dzieciaków :ico_szoking: tylko gratulować postępów

u mnie szał przedświąteczny i rzadko będę do was zaglądać
poza tym jak zwykle mnóstwo spraw i dzieciaki też dają popalić
Tadzio nie chce jeść zupek ani marchewkowych, ani marchewkowo-ziemniaczanych, no chyba że wymieszam z jabłuszkiem, no to mieszam, co mam zrobić i wtedy wcina aż się uszy trzęsą, po czym się drze o cyca, więc wcale się nie nasyca takim jedzeniem
poza tym moja genialna teściowa nie zamierza przyjść na urodziny swojej jedynej wnuczki, zrobiła mojemu mężowi 30 minutowe pranie mózgu z wpędzaniem w poczucie winy i denerwowaniem i na koniec stwierdziła, że ona może postawić grubą krechę i zacząć wszystko od początku, ale my ją mamy przeprosić za te 6 lat (naszego małżeństwa)
moja reakcja na to: :ico_haha_01: :ico_szoking: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
uciekam
może jeszcze wpadnę z życzeniami tuż przed Świętami, póki co miłego przygotowywania, pieczenia, gotowania...

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

22 gru 2007, 00:30

Basiu szkoda nerwów ......
nie ma co "super" babcia! :ico_szoking: i teściowa! nie zazdroszczę...
może to i lepiej, że nie przyjdzie nie będzie ci nerwów psuła...a z drugiej strony pewnie przykro będzie Wiktorii - dziecku trudno wytłumaczyć...
a tak na marginesie to Cię podziwiam za stalowe nerwy i jaką wytrzymałość ...ja bym, nie wytrzymała...z taka kobietą! :ico_zly:
najgorsze, że jeszcze "buntuje" twojego męża.... :ico_zly:

buziaki dla Tadzia i Wiki :ico_buziaczki_big: ,
Tadzio wie co dobre.... :-D

[ Dodano: 2007-12-21, 23:38 ]
ja od jutra zaczynam przygodę w kuchni :-D kapustka na bigosik już od dzis się gotuje...
mam zamiar upiec serniczek i szarlotkę...
a mąż będzie piekł mięska

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

22 gru 2007, 11:23

Asiu, a nie boisz się, że uszkodzisz kręgosłupik małej? Nie wiem czy słyszałaś, ale chodzik jest podobno niezdrowy właśnie na kręgosłup! :ico_nienie: Ale i tak gratuluję małej zdolniachy :-)

Kingusiu, Eliza też świetnie stoi! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

22 gru 2007, 11:37

Dziękujemy za pochwały :ico_sorki:

Asiu ślicznie Juli zasuwa w chodziku :ico_brawa_01: też słyszałam, że nie zdrowy ale ile w tym prawdy to nie mam pojęcia :ico_noniewiem:

Madziu super że wpadłaś do nas. A co do tego smsika co mi przysłałas to nie miałam czasu i kaski na telefonie, żeby odpisać. Przepraszam Cię bardzo, ale napewno nie zapomniałam o Tobie :ico_oczko:

A ja dziś na chwilkę bo nie wiem czy wpadnę później, ostatnie przygotowania przed świętami.
Zakupy itd. No i trzeba rodziców odwiedzić :ico_brawa_01:

Tak więc dziewczyny miłej soboty wam życzę. Buziaczki :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość