lilo

24 sie 2009, 15:24

pora kupować rzeczy do szkoły bo później dla niej zabraknie
My chyba tylko ciapków nowych potrzebujemy, poza tym nie ma żadnej wyprawki - jest składka i przedszkole kupuje to co potrzebuje.

Awatar użytkownika
haylin22
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 418
Rejestracja: 20 cze 2009, 12:55

24 sie 2009, 21:19

Lilo u nas jest lista co trzeba kupić, jakie stroje na gimnastykę i rytmikę jakie ciapki worek na buty ubranie na przebranie piżamka do spania różności takie.
A na różne przybory też jest składka

lilo

25 sie 2009, 08:38

U nas w tym roku ma nie być leżakowania więc piżamka odpada. Mam nadzieję że nie będzie bo Piotruś ledwo ten rok przetrzymał :ico_oczko: Skargi jakie na niego słyszałam zawsze dotyczyły tego że nie leży spokojnie, kręci się i zaczepia inne dzieci :ico_oczko:
Co do stroju na rytmikę to faktycznie może być ale powiedzą pewnie na pierwszym spotkaniu.
No zobaczymy - ciapki wczoraj zakupione :ico_oczko:

Awatar użytkownika
haylin22
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 418
Rejestracja: 20 cze 2009, 12:55

25 sie 2009, 21:07

My zakupy zrobiliśmy w niedziele i Nika wreszcie odetchneła z ulgą

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

14 wrz 2009, 14:45

czesc kobietki
u nas przygotowanie do przedszkola przebiegło spokojnie,wyprawka kupiona cala jeszcze trzeba tylko doplacic nauczycielce za ksiazki.A pytacie co u mnie-no ostatnio to nie zaciekawie-2 wrzesnia mialam zabieg(przepuklina z czesciowa plastyka brzucha) i porobily mi sie komplikacje-jutro jade do szpitala na odciaganie krwiaka ech....
A tak wogole to wszyscy jestesmy chorze masakra nie mam na nic sil
pozdrawiam

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

14 wrz 2009, 19:45

witam
daaaaaaaaawno tu nie zaglądałam :ico_olaboga: :ico_sorki:

Muszę się pochwalić :-D Iza też już jest przedszkolakiem :ico_brawa_01:
U nas nie robi sie wyprawki,jedyne co kupowałam,to pantofelki :ico_oczko:
I mały ręczniczek :ico_oczko:

Jola ale się porobiło, dużo zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

16 wrz 2009, 00:06

daaaaaaaaawno tu nie zaglądałam :ico_olaboga: :ico_sorki:
to tak jak ja :-D
widze, ze temat przedszkola... moja madrala niezle mnie kosztowala, bo same ksiazki to 105€ no i dzisiaj sie dowiedzialam, ze zabraklo czegostam w tej wyprawce i bede musiala jeszcze ksiazeczki do nauki czytania i pisania dokupic :ico_zly: no ale nie liczac oplaty za obiady (w tym roku 40€ miesiecznie) to szkola od 9 do 14 jest gratis, a mala wychodzi po obiedzie, o 15:30. wiec tanio mnie jej edukacja wychodzi (jak na polskie warunki) :ico_oczko:
no a wyprawka... skladamy sie 30€ i trojka klasowa oddaje kase nauczycielce za wszelkie zakupy. ze skladki z zeszlego roku zostala nadwyzka na ten rok, wiec cacy. a oprocz standartowych materialow (kredki, farby, papier, kolorowanki, jakies husteczki nawilzane czy woda) to jeszcze z tego finansuje sie "prezenty" dla rodzicow, np z okazji dnia matki czy ojca... wiec na koszty naprawde narzekac nie moge.
za to sergio nie dostal sie do przedszkola i teraz cuduje, jak i co z nim zrobic :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

16 wrz 2009, 07:28

hejeczka

widze ze tu temat ozyl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
haylin22, witam bo my sie nie znamy--ale masz sliczne dzieciaki :ico_brawa_01: a starszy syn to normalnie na modela powinien startowac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my tez przedszkole mamy z glowy,jedynie oplaty bo wyprawek nie trzeba :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

16 wrz 2009, 10:04

dzien dobry kochane
wpadam z taką mała prosbą

zaglosujcie :ico_sorki:
http://www.bobovita.com.pl/soczki-bobov ... /6988.html

lilo

16 wrz 2009, 10:12

my tez przedszkole mamy z glowy,jedynie oplaty bo wyprawek nie trzeba
Tak czy inaczej my odczuliśmy ten pierwszy miesiąc w przedszkolu - luźno na koncie się zrobiło :ico_oczko:
Iza też już jest przedszkolakiem
:ico_brawa_01: Fajna sprawa - ja mam nadzieję że przedszkole dużo dziecku jedna da :ico_sorki:

Jola_85, i jak zdrówko?????? Mam nadzieję że lepiej :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość