Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

02 kwie 2007, 18:16

justyna25, papa
wracaj do nas szybko!! i miłej pracy

maggie trzymam za ciebie mocno kciuki!!!!! Dasz rade...ale wiem ze ci cięzko bardzo
najwazniejsze ze twój B. cie wspiera i ci pomaga......i rozumie...przejmuje opiekę nad Antosiem..nie kazdy facet zdaje sobie sprawe jakie to ciezki dla kobiety
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla B.

[ Dodano: 2007-04-02 ]
kaolka biedna Nicolka.......juz od dziecka takie akrobacje ćwiczy..co bedzie pozniej

a my dzis caly dzionek prawie na dwórku......pewnie wy tez bo cos tu cicho sie zrobilo

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

02 kwie 2007, 18:55

cicho ... my tez sie wietrzymy ... i tylko na jedzonko do domu, a przy okazji przegladam takze strony o tym jaki co wsadzac :ico_haha_01:
dla ogrodnikow ma sie rozumiec :ico_oczko:

Maggie coz, ja rowniez nie zachwycilam sie tym miastem ...
to dobre miejsce do ''robienia kasy'' , ale zupelnie nie nadaje sie do zycia rodzinnego ...
jest ostatnim miastem europ. , w ktorym dobrze zyje sie dzieciom ( bezpieczenstwo, miejsca zabaw, szkolnictwo, mozliwosci, itp) ... wg najnowszych badan europejskiej komisji ...
Maggie
mam nadzieje,ze juz lepiej u Ciebie, ze jednak nie zalamka i ze Antos bez cyca sobie radzi ... jesli juz dzis nie zajrze to zycze Tobie byscie sie wszyscy wyspali !
Dasz rade !

iza oj , chyba tylko my dzis na forum ...justyna wybyla do pracy , kaola tylko z rana na kawusie ... oby juz czula sie lepiej ... iwony wcale nie bylo dzis :ico_noniewiem: ?
ale najwazniejsze , ze dziewczyny maja pogode ( bo to prawdopodobnie przyczyna jest) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

02 kwie 2007, 19:46

Hej baboski
Diem - to fakt pogoda dopisuje wysmienicie - ale ponoć już niedługo ma znów padać :ico_oczko:
dzięki że mnie telepatycznie podniosłaś - ja taka upadła kobieta byłam - ale dzisiaj zdecydowanie lepiej :ico_haha_01:
Na jak z ogródeczkiem idzie wyrwałaś coś .... :ico_smiechbig:
ale jeśli serio masz ochotkę sie we wsadzanie pobawić to zajrzyj na wątek działkowiczów - tam piszemy co wsadzać :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01: i gdzie :ico_smiechbig:
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 9119#59119

Maggie, dasz radę - początki zawsze są najtrudniejsze - trzymam kciuki :-)



Mój dzisiaj znów na bzykanie pojechał - i ja korzystając z okazji kazałam się do "miasta" wywieźć z małą to ok 5-6 km i sobie piechotką przydreptałyśmy taki fajny godzinny spacerek - ale co ważniejsze mała wogóle nie spała :ico_brawa_01:
i zaraz jej kąpiel urządzę, flacha i spanko :ico_haha_01:

Co do wywrotki Nicoli - to i wasze dzieciaczki to czeka prędzej czy później
- tego się nie uniknie - tylko, że zawsze ten pierwszy siniak czy guz najbardziej boli - i to do tego nas obie :ico_oczko:
a niestety podłogi u nas twarde są bo kafelki mamy :(

[ Dodano: 02-04-2007 ]
no i jeszcze mojego żarłacza pochwalę - dzisiaj dwa obiady zezarła jeden robiony własnoręcznie rączkami mamusi i o dziwo jeszcze jeden przed spacerkiem ze słoiczka :ico_szoking:
byłam doprawdy mile zaskoczona - bo zazwyczaj strasznie nosm kręciła na kupne - czyżby jej apetycik wrócił ??? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

02 kwie 2007, 20:22

hej babosy
diem bylam ale rano wiesz ja tak sobie przy kawce czytam a jak maly pozwoli to i poklikam troszke
maggie wspolczuej ale rozumiem antoska .....wie co dobre skubany....ale wiem ze wam wszystkim jest ciezko ....no coz trzumam kciuki ze bedzie dobrze musicie to przetrzymac :ico_noniewiem:
justynka ty nasza kobieto pracujaca ..........milej nocki zycze ....i podziwiam :ico_olaboga: buziaki dla aduski:)
paulinka wlasnie wszystkiego naj naj naj naj z okazji rocznicy :ico_wstydzioch: pseprasam ze dopiero teraz zauwazylam :)
diem jak tam remontos?
ale wam zazdroszcze tego wsadzania ..........
...........................do ogrodkow :ico_smiechbig: a ja tylko kwiatki na balkonie ....jak urosna bo marcin dopiero zasial..........................albo wsadzil :ico_smiechbig:
lece pozniej jeszcze zerkne:)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 kwie 2007, 20:37

Cześć kochane moje baboski
Dzisiaj popłakałam sie razem z Antosiem...DLACZEGO TO JEST TAKIE TRUDNE??!!
Antoś dzisiaj nie spał ani chwili w dzień co Go chciałam położyć to od razu sie przebudzał i wpadał w płacz, teraz Mąz Go usypia, no i juz tak 40 minut :ico_sorki:
Dzisiaj kolejna noc a ja się juz tak boje , jestem taka zestresowana ze wszystkiego mi sie odehciewa, nie wiem jak My to przetrwamy to chyba na niebie to wypiszę.

[ Dodano: 2007-04-02 ]
Wiadamosc z ostatniej chwili...Antoś spi juz dawno tylko B z Nim zasnął :ico_brawa_01:
Jestem padnięta, dzisiaj było cały dzień noszenie i noszenie.
kaola pisze:Co do wywrotki Nicoli - to i wasze dzieciaczki to czeka prędzej czy później
- tego się nie uniknie - tylko, że zawsze ten pierwszy siniak czy guz najbardziej boli - i to do tego nas obie :ico_oczko:
a niestety podłogi u nas twarde są bo kafelki mamy :(

apropo Antek dzisiaj nabił sobie pierwszego guza....a tak wogóle to dzisiaj trzy razy w łepetynkę sie uderzył :ico_olaboga:

diem pisze:Maggie coz, ja rowniez nie zachwycilam sie tym miastem ...
to dobre miejsce do ''robienia kasy'' , ale zupelnie nie nadaje sie do zycia rodzinnego ...
jest ostatnim miastem europ. , w ktorym dobrze zyje sie dzieciom ( bezpieczenstwo, miejsca zabaw, szkolnictwo, mozliwosci, itp) ... wg najnowszych badan europejskiej komisji ..

no własnie .... :/ A Wy planujecie jakieś przewrodzki...czy chcecie tam zostać?

[ Dodano: 2007-04-02 ]
Dziewczynki dzięki za wsparcie .... koffaniutkie jesteście :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-04-02 ]
diem, a tak wogóle to poprosze Cię chyba żebyś mi napisała, jakie miejsca w Londynie warto zwiedzić, TY napewno juz tam troche pozwiedzałaś...ja to jak tam jestem to albo na Victorii, albo w Hammersmith...albo Fulham tam w szpitalu leżał mój ślubny jak się połamał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

02 kwie 2007, 21:33

czesc dziewczyny!!!
nie mam czasu do Was wpadac, bo Oskarek od czwartku jest chory :ico_placzek:
Mam do Was prosbe, poradzccie!!!!
Oskarek mial kaszel i katar i troche goraczkowal. Walczylismy ostro, ale chorobsko tez latwo sie nie poddawalo i nie wiem czy sie jeszcze poddala. Goraczki nie ma juz od wczoraj, pozostal katar u kaszel, ale chodzi mi mianowicie o to: od wczoraj Oskarek jest aki hmmmm jak to okreslic bez swojej werwy, slabszy, jakby opadl z sil. Wiem, ze to chorobsko go tak wykonczylo, ale powiedzcie dziewczyny czy takie objawy sa w pelni naturalne czy kryje sie pod tym cos wiecej. Oskarek je jak wrobelek, albo wcale, wszystko stoi mu w gardelku, czasami zwymiotuje jedzonko, jest troche marudny, spiacy. Jego dzisiejsza temperatura to 36.4 miezona w pupci wiec trzeba odliczyc jeszcze 5 kresek czyli wychodzi 35.9 - czy to normalne, dodam jeszcze ze maly sie poci, ale takim zimnym potem, najbardziej poci mu sie glowka. Ma chlodne czolko, kark, raczki i stopki. Dziewczyny radzcie, co robic??? jak go wzmacniac? staram sie robic co w moje mocy, karmie go podstepami. Czy nic mu nie bedzie? czy dojdzie do siebie? jestem zrozpaczona, nie perzespalam 4 nocki, ale dzisiejsza nocke Oskarek przespal mozliwie dobrze, chyba wraca do zdrowia ale jest slaby.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 kwie 2007, 21:46

edyta82, ja myślę ze to że jest słabszy to normalne, mój tak opadł z sił ze wogóle nic mu sie nie chciało robić, na moje oko to , to jest norma ale ja bym poszła do lekarza jeszcze tak dla pewności, jeśli Ci Twoi lekarze są nie za bardzo toja sie moge mojej zapytać bo jutro sie tam wybieram ...ja mam super lekarkę :ico_oczko:
EDYTKA oklepuj GO dużo, jeżeli ma katarek taki mokry to przemywaj pod noskiem wodą, i smaruj albo wazelinką, albo maścią majerankowa ( marjeran cream)
Zrób mu syropku z cebuli, podawaj syropek na kaszel ...myśle ze to wszzytsko co możesz zrobić....a pić staraj się podawać z cyca, albo łyżeczką, no chyba ze nie ma problemu z piciem.

Trzymam mocno kciuki bo wiem co to choroba dziecka :-)

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

02 kwie 2007, 23:22

maggie dzieki, podtrzymalas mnie troche na duchu. Mam nadzieje, ze teraz bedzie juz tylko lepiej. Jesli bys mogla to popytaj swojej lekarki o stan mojego synka, bo ja bylam u mojego ale powiedzial, ze to normalne, ale nawet go nie dotknal :ico_placzek: Bede szukala innego lekarza. Maggie ja podawalam malemu ten syrop ktory mi polecilas Tixylix i syrop z cebuli. Z piciem na szczescie nie mamy problemu, pije z niekapka i troche z cycusia ale zauwazam, ze powolutku sie odstawia z czego bardzo sie ciesze bo tyle co zdazylam przeczytac to Ty Maggie jestes na tym trudnym etapie. Bardzo Ci wspolczuje i mnostwo sil i wiary w postepy zycze!!!!!!
Czekam na wiesci od Ciebie i innych dziewczyn, ktore mialy podobny problem.
Pozdrawiam Wszystkie Mamusie i dzieciaczki !!!!!!!

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

03 kwie 2007, 07:36

witam wszystkie baboski i dzieciaczki :ico_haha_01:

[center] [size=200][scroll]100 lat i jeszcze więcej dla dzisiejszych solenizantów:
:ico_tort: Moniki , :ico_tort: Piotrusia i :ico_tort: Dominika
Obrazek od nas wszystkich BABOS DESPERADOS [/scroll][/size][/center]


[center]Obrazek[/center]

[size=150] BABOS DESPERADOS TABELOS [/size][/center]
NICK--------- SKARBEK------- URODZONY--- WAGA--- WZROST--- ZĄBKI
Edyta82.............Oskarek............22.04.2006........????.............??...........5
Boranna.............Wojtuś..............20.05.2006........7,20...........73............2
Maggie...............Antonio.............24.05.2006........9,58............................4

Delfina................Maya................31.05.2006.......9,00...........83............brak
.
Paulina446..........Kacper..............09.06.2006........????...........??...........??
Paulina83............Kacperek..........07.06.2006........9,40............74...........8
Reniia1501..........Wojtuś..............07.06.2006........9,89...........75,5..........3
Missdee...............Maciuś..............17.06.2006........9,00...........??...........2

Zubelek...............Gabrysia..........21.06.2006.........9,00...........76..........brak
Elwira22..............Zuzia...............28.06.2006.........10,00...........86..........2
Kaola..................Nicola...............25.06.2006.........7,90...........71..........1

Iwona.................Piotruś..............03.07.2006..........9,80...........??...........5
Paulaa ...............Dominik............03.07.2006.........12,00........74...........3

Abyss.................Monika..............03.07.2006..........8,50...........76...........2

Wisniowamama....Igorek.............04.07.2006...........8,70...........82............2

Madzisko.............Ania.................7.07.2006..............??........??.............2

Diem..................Kourosh............08.07.2006............8,96........??...........4
Iza ....................Mateuszek........14.07.2006............ 9,30......79............4

Kristi..................Nicole................25.07.2006...........10,50......70............2
Aginka................Malwinka..........27.07.2006............9,00......74............2
Mama Emilki........Emilka..............07.08.2006...........7,70..........69..........6
Justyna25...........Adrianna ..........12.08.2006...........7,26...........66...........brak
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2007, 18:44 przez kaola, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

03 kwie 2007, 08:28

czesc BD
edyta82, dużo zdróweczka dla Oskarka!!!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
ja ci niestety nie pomoge..kompletnie nie znam sie na chorobach...ale mnie tez sie wydaje ze to takie chwilowe osłabienie i miejmy nadzieje ze wszystko wróci do normy
maggie czekamy na wiesci z nocki!!!!


:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
dla naszych 9- miesięczniaków:
Moniki
Piotrusia
Dominiczka!!!!!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości