Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

09 wrz 2013, 10:08

jenny odeZwij się koniecznie jak znajdziesz chwile
spinka, szkiletorek[/b] leona ah ci męzowie , mój też czasem potrafi mnie tak wkużyć że szok .Spinka jeśli chodzi o lekarzy , szkołe i wszystko związane z dzieckiem to ja też wszystko załatwiam.
My dziś troche pospaliśmy bo Mati ma dopiero do szkoły na 10:40, chyba nie zabardzo chce mu się iść bo cały czas powtarza że jest chory.Niby troche katarek ma no ale z tego powodu nie zostawie go w domu .Miłego dnia życzę drogie Panie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

09 wrz 2013, 10:24

u nas dzisiaj zimno deszczowo i wietrznie..
Az nie chcialo mi sie dziecka zaprowadzac a i tak mam ochote sie walnac jeszcze spac no ale musze dokonczyc pranie i trzeba cos ugotowac :ico_sorki: tylko znow nie wiem co bo mlody strasznie marudzi na wszystko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

09 wrz 2013, 11:04

Leona kładź się i leż, za wcześnie trochę jeszcze na Ciebie. Odpocznij :ico_sorki:

Kamilka wrzuć rzeczy do pralki a na obiad coś błyskawicznego, jakieś spaghetti i też poleż. Koniecznie odpocznij.

Lala ja ogólnie to lubię zajmować sięę tym wszystkim, ale czasami chciałabym,żeby to ktoś docenił.

A ja leżę i czytam, mam super książkę :-) Tylko dzisiaj mi bardzo ciężko, brzuch taki wielki się wydaje i mega ciężki, Siły za grosz. Obiad mam, sosik grzybowy, tylko ziemniaki później obiorę i ugotuję :-)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

09 wrz 2013, 12:24

hej ja nadal w 2paku ,weekend spedzilismy plenerowo dzis od rana tez w biegu,codziennie mam skurcze ale mijaja jutro kontrola w szpitalu i zobaczymy co dalej

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

09 wrz 2013, 13:10

Co Ty takiego wyprawiałaś, ,że lepiej nie pisać :ico_oczko: ?
Oj mam jedną znajoma taka prawdziwą .Z nią jestem w stanie się upić u robić różne rzeczy .
Mamy mężów więc zabawa jest bardzo fajna.No nie napiszę co bo by wyszło że patologia u nas hehe
W każdym razie Aha jest i do tańca i do różańca, choć mało czasu ma bo pracująca jest a męża ma takiego dziada co nic by nie robił.Ona musi myśleć o rachunkach, o tym że samochód sie psuje, że trzeba go naprawić.Ostatnio kupiła samochód sama ,bez męża bo on ma w nosie to .

Lila śpi. Obiad ugotowany-dziś rosołek z makaronem oraz udka i piersi z kurczaka w miodzie do tego ziemniaczki oczywiście.
Położyłabym się spac ale nie mam jak bo mam dużo pracy jeszcze .

Jenny czekamy na relacje

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

09 wrz 2013, 13:11

No i stawiam za 30 tydzień.Ojj z trójką z przodu jakos bliżej mi sie to wydaje.

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

10 wrz 2013, 09:12

szkiletorku za 30 tydz. :ico_brawa_01: :ico_zdrowko:
Wczoraj byłam na zebraniu w szkole , które trwało 2 godziny :ico_olaboga:
Dziś Mati ma na 11;35 po południu jadę do szefowej po kase .Oby obyło się bez kłótni.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

10 wrz 2013, 13:17

hej
ja po wizycie szyjka na 0,5cm rozwarcie na 2 palce skurcze są ale nie regularne
jeśli do 19tego nie urodzę mam się zgłosić do szpitala i wywołujemy poród kroplówkami bo nie chcą czekać do końca 42tc
z racji moich @ nie regularnych chyli najpóżniej za 10 dni będę miała Madzie :-D
aa i zalecenie położnej-sex i spacery

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

10 wrz 2013, 13:23

Hej dziewczyny

Ja sie dzisija marnie czuje ... Leze i leze ogarnelam tylko co bardzo w oczy razilo i leze.. Synek w domu zostal pierwszy raz dzis nie chcial isc i plakac zaczal :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: nie wiem czy taki wymysl czy cos sie dzieje mowi ze jutro pojdzie ale dzis chce troche spokoju w domu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Do tego kuje mnie brzuch ciagle na dole co bym nie robila i juz nie wiem czy miesnie czy szyjka do 23 wariacji dostanme chyba :ico_zly:

betina maz sie ucieszy z takiego zalecenia :-D :-D moj marudzi ostatnio bo ma faktycznie teraz odwyk.. :ico_oczko: no ale ja znow sie boje o ta szyjke :ico_chory:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

10 wrz 2013, 13:36

zalecenie położnej-sex i spacery
No to do dzieła o ile ochota jest bo na siłę to taki pic na wodę.
Kurka kolejna z nas już niedługo będzie tulić swojego aniołka. Juz tuz tuz u ciebie .

Myśmy niedawno wróciły z zakupów. Ale nic z ciuszków tylko spożywcze i chemiczne rzeczy . Mała padła jak mucha i śpi a ja jem naleśniki i tez bym odleciała.
Wczoraj popołudnie całe sprzątałam szafy w sypialni.W środku jest błysk i perfekcyjna organizacja miejsca.
Dziś popołudniu mam w planach umyć okna ale na samą myśl mi nie dobrze bo mam w sypialni 4 okna w tym duże balkonowe i to są stare okna czyli podwójne, więc tak jak bym miała umyć 8 okien .No ale na spokojnie pomalutku muszę coś robić by mieć poczucie że będę gotowa.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość