Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

13 mar 2008, 12:50

napisałam się i error wyskoczył :ico_zly:

Elu- Jaś po tatusiu będzie wysoki, a Kornel nie wiem do kogo się wrodził :-D może do pradziadka jeśli chodzi o wzrost bo charakterek ma tatusiny :-D a siły ma tyle, ze jak walnie to jak od dorosłego, juz nie raz dostałam, nie wiem jak go tego odłuczyć

Nell- moze dasz jakś radę jak ujarzmić mojego łobuza, zeby mamy nie bił i sie bardziej słuchał??

Edulitko- Ciebie ma tesciowa nawiedzić a ja własnie czekam na teścia ma wpaść zaraz, szkpda tylko bo mały spi i dziadzia nie zobaczy

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

13 mar 2008, 13:06

Witam dziś od rana mam problem z tt. U nas za oknem też wieje, musiałam iśc do ksiegowej to troche nas wywiało. Mała teraz śpi padła jak mucha po tym spacerku. A wstała dziś o 6.30 dałam jej mleczka i tak do 7.30 pokimała jeszcze. co do rozmiarów mojej małej to waży ok 10 kg. body jeszcze jej ubieram na 80 ale już 86 nosi i pomału wyrasta myśle że też dużo zależy od rozmiarówki... A nózke mam 21-22 te adidaski co wczoraj jej mieżyłam 22. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 mar 2008, 13:08

Witam
Tak zaglądam się przywitać i uciekam do sprzątania, jak to mój mąż robi, ledwo wrócił, a zdąrzył nabałaganić, kurde jak?!?! W nocy?!?! Idę bo mnie coś trafi zaraz. U nas też wiatr, deszcze, spacer możemy odpuścić...

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

13 mar 2008, 13:10

http://www.cwiczzmaluszkiem.pl/ myśle że niezapomniałyście :ico_haha_01: miałam go wkleić ale jakoś teraz taka zaganiana jestem robie wiele rzeczy naraz, wczoraj wieczorem to już miałam takiego doła że hej :ico_olaboga: Depresja wieczoru :-D po całym dniu bieganiny za dzieckiem potem uspakajania ich, oprócz tego prace domowe :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: koszmar byłam wczoraj wyjechana :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

13 mar 2008, 13:31

Mery ty się przejmujesz że teść nie zobaczy malego a ja to się dosłownie martwie żeby tylko Niki nie spała bo mamusia to idzie ją zawsze zbudzić żeby się z nią pobawić :ico_zly: a później jeszcze się dziwi że marudna jest :ico_olaboga: mazia***, - to widze że twoja też nie jest takim olbrzymem :ico_oczko: no ale i tak większa od Nikoli - ja już nie wiem ona tyle je a może za kołnież wrzuca nie mam pojęcia może musze jedzenie wysoko kłaść to wtedy się wyciągnie do gory :-D
Nic zmykam sprzątam w szafie w przedpokoju a jeszcze musze ją ładnie wyczyścić bo ona bialutka jest tzn. była :ico_oczko:
Pogoda typowo jesienna chlapie i wieje :ico_noniewiem:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

13 mar 2008, 13:48

A niemartw się Edulitko moja matyldzia faktycznie jest niziutka ale ma brzuszek, a martynka była w jej wieku wieksza ale jak byłam z nią na bilansie 2latków a potem 4latków to za każdym razem jej 2cm brakowało do mormy ale pani doktor powiedziała że mam się nie martwić bo my z mężem do wysokich nie należymy. a co do wagi to tez nie ma co się martwić, jeszcze to wszystko nadrobią. Albo wybiegaja, przyjdzie wiosna, lato to zobaczycie jak zaczną wcinać i rosnąc. Chodz moja z tym jedzeniem to :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-13, 12:52 ]
Ugotowałam dziś pomidorówke znajac życie sama se bede ją jadła :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

13 mar 2008, 14:13

Edulito, chyba bym zamordowała taką teściową co śpiące dziecko budzi :ico_zly:

Maziu, przypominaj codziennie bo ja nie pamiętam sama z siebie
A czy jak się wpisuje to hasło to spacje też trzeba uwzględniać?

Nie wiem czy iśc na spacer czy nie, taka dziwna ta pogoda, raz pada, raz słońce, to znowu wiatr...

[ Dodano: 2008-03-13, 13:14 ]
Wy idziecie dziś na spacer?

i gdzie ta Iwcia???

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

13 mar 2008, 14:30

Nie chyba nie trzeba wkońcu na końcu i tak ci pisze czy dobrze wpisałaś to głos poszedł a jak zle to jeszcze raz ci każą. Dzięki wielkie za głosy :ico_brawa_01: ja to jestem zmuszona jeszcze raz iść na ten wiatr ale to dopiero o 15 po martynke :-) A co do teściów to raczej do mnie nie chodzą ale jak nikiedy teść wpadnie to tylko chce zajżeć no ale mała mi się wtedy budzi :ico_zly: Ale co zrobic czym starsze tym głupsze :-)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

13 mar 2008, 14:52

...no i mi dopiero Joachim spać poszedł.Zwykle 11 góra 12 a dziś coś usnać nie mógł.

Rozmiarówka...pomyłka.Ubranka mamy na 86 i do 92 a nawet większe pasują.Joachim szczuplutki i wysoki chłopczyk.Mamy sąsiada-kolegę Joachimka z klatki obok, który jest starszy od niego o 3 miesiące.Joachimek przerasta go aż o głowę :ico_szoking: Ale ten chłopczyk ma niskiego tatę więc się nie dziwię,że i on malutki.
uciekam zmywać

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

13 mar 2008, 14:54

mazia***, - mmm.... zjadłabym pomidorówki a moja Niki to ze twa tależe by wciągneła :-) no taki brzuszek to śmiesznie wygląda :ico_haha_01: mój Marcin zawsze mówi że mała to jak wietnamczyk taki ma brzuszek wydęty :-)
Wiecie co ja tam się nie martwie ani wagą ani wzrostem poprosyu mnie dziwi że ona od jedzenia nie odchodzi dopuki ze wszystkich tależyków nie zniknie :ico_haha_01: do jedzenia pierwsza a żeby rosnąć to się nie śpieszy. Niektóre pisały ze ich dzieci z tym jedzeniem niebardzo a teraz wszyscy wyrośnięci jak na drożdżach :ico_haha_01: Ja sama mam zaledwie 157cm wzrostu mąż 182cm i podobno on całą podstawówke był malutki dopiero jak skończył 15 lat to strzelił w górę. Małe jest piękne czy jakoś tak :ico_haha_01:

A Iwcia to chyba się na nas obrazila a może gdzieś wyjechała no ale zazwyczaj to pisała jak się gdzieś wybierała :ico_noniewiem: .



Elu, - ja jak głosuje to pisze bez spacji ale trzeba z dużych liter.

[ Dodano: 2008-03-13, 13:56 ]
Moja też dopiero usneła i jakaś marudna dzisiaj chyba czuje że babcia ma przyjść :ico_oczko: nic zmykam dokończyć szafe bo jak mi Niki pomagała to właziła za mną na drabine i nie chciała schodzić - pomagier mały :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość