buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

24 lut 2011, 11:51

Aga ja też dolewam oilatum do wody, tak całe ciałko się wymoczy w tym cudnym płynie :ico_haha_02: .
musiałam przegapić jak to pisałaś na forum!
pewnie tak, faktycznie początek był trudny, i może dlatego jestem taka przeczulaona na punkcie małego ale teraz mam nadzieje, że musi już być tylko lepiej.
Umówiłam się na jutro do lekarza z tymi krosteczkami wolę się skonsultować
i bardzo dobrze :ico_sorki: uważam, że lepiej skonsultować jak się jest niepewnym , niż potem żalować, że się coś przegapiło.
My mamy szczepienie 2.03, czyli w przyszłą środe, i od razu szczepimy dodatkowo na rotawirusa, a pneumokoki potem

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

24 lut 2011, 17:21

A my po lekarzu i po spacerku!

Doktor pow. ze to nic poważnego i że powinno zejść do niedzieli, cieszę się że to nie wysypka ani uczulenie! On nazwał jakoś te krosteczki ale niestety nie wiem co to znaczy po polsku! Tak że pewnie to są te nieszczęsne potówki - po co ja jej zakładałam tą czapeczkę :ico_zly: :ico_zly: teraz jest cała w kropki!

A i doktor dał mi dla niej kropelki do noska bo ma straszne "kozy" aż oddychać nie może jak się rano budzi- odciągam jej te gilonki gruszką ale ona tego nie lubi drze się wniebogłosy jak to robię! Mam nadzieje że te kropelki pomogą! Nie wiem od czego te kozy jej się robią czy może powietrze za suche w domu czy co? Bo chora nie jest! Wasze dzieciaczki też mają takie kozy w nosku?

Po lekarzu zabrałam ją na spacerek po mieście i przy okazji zrobiłam małe zakupy! Spała grzecznie dopóki nie zgłodniała i jak się nie rozedrze w sklepie to aż ludzie się na mnie zaczęli gapić czemu ona tak krzyczy! :ico_olaboga: Siadłam na ławeczce dałam jej butle wydoiła prawie 120ml i spokój! I śpi aż do teraz!

A ja w międzyczasie zdążyłam cały dom ogarnąć obiad zrobić i jeszcze na neta mam chwilę! Ale pewnie zaraz się obudzi bo to już pora na jedzonko :)

Buziaki :)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 lut 2011, 19:26

czesc

Aga olafowi codziennie czyszcze nosek, bo ma to samo
najpierw traktuje go woda morska w sprayu a jak to nie pomoze (bo czesto wykicha zaleglosci) to wtedy frida idzie w uzycie i po sprawie
pediatra mowila ze to normalne
pozostalosci po wodach plodowych

potrafia sie dzieciaki odpominac o jedzenie hehe niezly koncert mialas
ja tez nieraz

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

25 lut 2011, 12:16

Witajcie, ja dziś wogóle nie mam humoru, bo wczoraj dostałam wiadomość, że córcia mojej przyjaciółki z liceum zmarła i w sobote ma pogrzeb :ico_placzek: . Kiedyś pisałam o tym malutki szkrabku, była bardzo chora, i dopiero co we wrześniu 3 latka skończyła :ico_placzek: .
Niech aniolki się nią opiekują :ico_sorki: :ico_placzek:

A do tego wszystkiego moja córa całą noc nie spała, bo ucho ją bolało. Moja mama ją teraz wzięła do laryngologa, no i ma antybiotyk bo zapalenie ucha już jest :ico_sorki:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

25 lut 2011, 14:58

Czesc dziewczyny nie zaglądam nie mam czasu poprostu, kurcze latam ze sobą potem z małym trochę zabawy itd. U nas super kolki przeszły kupy normalnie co dziec :ico_oczko: Maly się smieje gaworzy i dużo je :ico_szoking: . Same przyjemnosci oprócz mojego zdrowia. Włosy wypadają brwi i rzesy ale jeszcze tydzien i po chemii :ico_olaboga: Ogółem czuje się się dobrze. Co do noska to ja podobnie jak Madziorka codziennie robie toalete nosa rano i wieczorem po kąpaniu wodą morską psikne potem frida i po sprawie.
buzok14, Współczuje przejsc z maluchem ważne że już po wszystkim życzę zdrówka.
Aga_86, Gdzies tam wyczytałam że Twoja pociecha zjada z dwóch cyców a pózniej 90 tak? Może się przyzwyczaiła do butli i nie chce jej się cyyca ciągnąc tak ma moja koleżanka, mały jej z dwóch cyców ciągnie a tam ciągnie memła i nic nie zjada dlatego pózniej głodny i musi flache dac. Zaobserwój czy po karmieniu masz opróżnione piersi albo laktatorem sprawdz czy napewno i może konsekwentnie przy cycku przemęczyc i zacznie pożądnie ciągnąc.
Przepraszam was że tak rzadko wpadam czytam czesto ale nie zawsze mam czas żeby jeszcze odpisac lub cos opisac.
OOOOOOO kupa jest fuuu na cały pokój :ico_olaboga: czuc uciekam . Tesknie za wami baby :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-25, 15:08 ]
No Wiktor zasnął :ico_sorki: To moge cos popisac jeszcze. :-D
Od dwóch tygodni masujemy się przed kąpaniem rewelacja dzieki temu spi. Po wizycie u neurologa okazało się że mamy delikatną asymetrie i piąstki za czesto zaciska, a no i nóżki na baletnice wyciąga, wiec doktor skierowała na rehabilitacje, poszliśmy prywatnie bo terminy masakra :ico_szoking: Pokazała nam super sposoby na wymęczenie zabawą malucha a przy okazjii leczymy asymetrie. Możecie babeczki spróbowac dziecko spi jak suseł piec godzin :-D Jest w tym miesiącu w ,,mamo to ja" sposób masowania na dobry sen. Także tym co dzieciaczki ciężko zasypiają to polecam. Czasami nawet w nocy jak się rozbudzi to machne trzy triki i pełen luz spi jak aniołek :ico_brawa_01: Wstawiła bym zdjęcia ale nie moge znależć kabla od aparatu :ico_noniewiem: Djabeł ogonem nakrył :ico_zly:

[ Dodano: 2011-02-25, 16:46 ]
Obrazek

[ Dodano: 2011-02-25, 16:47 ]
Obrazek

[ Dodano: 2011-02-25, 16:47 ]
Obrazek

[ Dodano: 2011-02-25, 16:48 ]
Oto mój jojczek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 lut 2011, 23:45

czesc

witam weekendowo prawie
Agnieszka czyli jednak bez chemii sie nie obeszlo? ale super ze dobrze sie czujesz.twarda jestes!!!
a wiktorek jaaki fajny. te usteczka. wloski. oczka!!!

a slyszalam o masazach niemowlat
nigdy nie stosowalam ale moze zaczne
choc jesli chodzi o spanie to u nas na noc i w nocy niee ma problemu
w dzien gorzej z zasypianiem

a u nas dzisiaj bylo szybko
spalam do 11 wiec musialam w biegu
w poludnie pojechalaam na baseen sama poplywac i pocwiczyc,
adam na spacer z olafem w tym czasie
potem szybko cmentarz , zakupy
i powrot
adam do PKola po leona i z nim na sanki od razu
bo sniegu mamy sporo.
a ja w domu pedem obiad
karmienie olafa,
i przygotowywanie kolacji dla gosci
salatka. pieczywo czosnkowe
pizza szybkaa na ciescie franc
galaretki z owocami dla dzieci

i o 17 juz byla kumpela z 6 letnim synkiem
chlopcy sie wyszaleli na maxaa
my nagadlysmy
ale o 21 juz sie zwineli
teraz ciszaaaaa

dzieci spia

luzik
!!!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

26 lut 2011, 01:12

Oj madziorka ale Ty aktywna kobitaka jesteś :ico_brawa_01: , fajnie przynajmniej się nie nudzisz :-) . Ja nie moge coś zasnąć myślę jak tu podejść i jak pocieszyć moją psiapsiłę po pogrzebie :ico_placzek: , co można powiedzieć matce po stracie dziecka? Normalnie szok, nie wiem jak to wszystko będzie :ico_placzek: .
Agnieszka kope lat :ico_haha_01: , fajnie, że do nas zaglądasz, a synusia masz ślicznego :ico_brawa_01: , usta ba boskie :ico_brawa_01: . Trzymam kciuki za Twoje zdrówko , i koniecznie muszę kupić Mamo to ja :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 lut 2011, 12:10

Buzok doczytalam o tragedii... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: najgorsze chyba co moze byc to strata dziecka!!!!
powiedz a dziewczynka chorowala dlugo? to byla nieuleczalna choroba?
spodzieewali sie smierci dziecka?
nie no nawet nie chce sobie wyobrazac co ona czuje
zadne pocieszenie nie jest w stanie jej chyba teraz pomoc
ale wsparcie napewno jest wazne... mozesz z nia poplakac. przytulic..to jest teraz chyba naajwazniejsze...
bardzo jej wspolczuje!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

26 lut 2011, 18:32

Ojej ja też dopiero doczytałam o tragedii :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Nawet nie wiem co napisac masakra :ico_olaboga:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

26 lut 2011, 20:06

Hej Laleczki :)

Widzę że nasz wąteczek powoli wraca do życia - fajnie bo można coś poczytać i popisać!
Jeszcze tylko Alinka do nas nie wpadła aby napisać co tam u niej!

Buzok straszne jest to co piszesz o tej koleżance - tak strasznie jej współczuje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Jeju ja jawet nie chcę myśleć co ona musi czuć to jest najgorsze co może być dla kobiety stracić dziecko! Nawet nie chcę myśleć co by było gdyby coś z Klaudią się stało chyba bym w wariatkowie wylądowała brrrrrr........ :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
A powiedz co było tej dziewczynce na co chorowała? I czy spodziewali się tego że może to nastąpić czy nie?

Agnieszka miło że do nas wpadłaś! Wiktorek to mały przystojniak jaki słodki a jakie ma usteczka śliczne? Oj mamo pilnuj go bo się nie obejrzysz jak dziewczyny będą go podrywać! A jaki już duży w ogóle nie widać że urodził się wcześniej!
Kochana trzymam kciuki za ciebie - poradzisz sobie z chemią i z tym świństwem!

A u nas dziś była super nocka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: - Klaudia przespała prawie całą noc :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: zasnęła jak zawsze ok 23 i obudziła się dopiero o 5 rano - normalnie byłam w szoku jak spojrzałam na zegarek!
Ale za to w dzień nie chce spać prawie cały dzień wariuje i tylko na rękach by chciała być aby z nią chodzić i gadać do niej mały terrorysta :-D :-D :-D :-D :-D A jak zaśnie to na pół godziny i zaraz znów się budzi! Nic mi nie dała dziś zrobić w domu jedynie co pranie rano poskładałam i to na tyle!
Spacerek też dziś zaliczony bo tak ślicznie słoneczko świeciło że nie mogłam się powstrzymać i poszłam z nią na dwór!

Dziewczyny a może macie jakieś wieści od Alinki -ciekawe jak tam Tomuś?

Buziole

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość