Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

22 mar 2007, 21:33

Aniu zęby są prześliczne u nas to nawet nie ma 1/4 z tego ale o łyżeczkę stukają :ico_brawa_01:
ja mam zawsze problem z mailami od Ani bo mi jakieś "riterki" wychodzą, ja wiem, że to przez wzgląd na mój nik pewnie, ale czy mogę prosić o ponowne podesłanie :ico_sorki:
zmykam na film dzisiaj oglądamy diabeł ubiera się u prady więc chyba do jutra

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

22 mar 2007, 21:34

Ja też zaraz spadam, tylko czekam aż mąż wróci :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

22 mar 2007, 21:56

cześć dziewczęta :)

dla Chloe :ico_prezent:

Joluś, jak dobrze, że Hubciowi już dużo lepiej :D

MEry, a układasz siurka do dołu? Pewnie tak, ale tak na wszelki wypadek zapytałam.
Jaś też się czasem podsikuje, ale rzadko, a pielucha po nocy jest baaardzo zasisiana, ale skoro on je co 2 godz to nie ma się co dziwić! No i my 4 używamy, i ostatnio huggisów, dla mnie wszytskie pieluchy które używałam były ok, i huggies, i pampers, i happy belli.

Aniu K - super zębolki :))))

Ja dziś miałam średnio udany dzień, a to głowa mnie bolała, a to jakaś rozdrażniona byłam :(

Puchy dziś na forum :(

Dobrej nocki!

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

22 mar 2007, 23:01

Riterko, :ico_smiechbig: :-D za ten tekst o stukających ząbkach...
Kocico, :ico_nienie: a kto mnie prowokuje to gadulstwa .... Ty i cała reszta :-D
Mery, :ico_olaboga: ... może u Kornelka po prostu ciśnienie się zwiększyło i takimi fontannami się wylewa :-D Biedaku z tym przebieraniem.
Elu, :ico_pocieszyciel: niech sie już takie średniaki dni nie zdarzają :) a z głową to pewnie przez pogodę....
idzie ktoś utopić marzannę? chyba muszę z Dominikiem, Emilem, Michałem i (Kasiula 77 wybacz nie pamiętam imienia starszego, ale pamiętam że masz :-D )pogadać ...

moje dziecko marudne na 1h przed kapaniem, ożywiła się jak wanienkę zobaczyła, chyba polubiła, ja podpatrzyłam jak Riterka kładzie Jasia na brzuchu(tylko muszę ją podtrzymywać, bo już raz po oczy nurkowała, chyba rzęsy myła :-D ), no to ja też, mała to b.lubi. potem zjadła, no i usypianie... męka każdego wieczora. Na odmianę położyłam się koło niej i ślicznie bez płaczów zasnęła, waliła ręką w kolano, ta ręka odbijała sie i plaskała w łóżko, po jakimś czasie dałam smoczka i po jakimś czasie zasnęła, fakt ze zajęło nam to z 20-30 min ale bez lamentów.... ale się cieszę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

22 mar 2007, 23:09

Sosna- :ico_brawa_01: dla Zuzi, Kornel często ręką wymachuje i o kolanko uderza a jak ma grzechotke to tak samo :-)
Ciekawe czy się przesika mój aniołek, starałam się dobrze tego pampersa załozyć, zobaczymy, teraz spadam bo mąż coś na kompie chce robić miłej nocki kochane pa

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

22 mar 2007, 23:18

I my uciekamy spaćku.Dziś był spacerek,potem deserek,zabawa i nie było jak na TT usiąść.Miłej nocki.Dobranoc :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-03-22 ]
Mery dziś normalnie z tym przesiuraniem mnie ubawiłaś :-D Co czytam, Twój post jakiś to znowu przesiurany Twój Kornel,albo przekupkany :-D Wesoły dzień.
Uciekam.Mąż mi dosłownie w monitor włazi.Zazdrosny,że mam takie koleżanki na forum :-D Najpierw sobie drzazgi spod paznokcia wyciągał,bo przy monitorze lepsze światło :-D,potem mi brodą nie ogoloną po plecach jeździł :ico_zly: A teraz leży i woła.Idę.Miłej nocki.

[ Dodano: 2007-03-22 ]
:ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-03-22 ]
:-D :-D :-D -Dobra idę. :517: :516:

[ Dodano: 2007-03-22 ]
jutro wam podam fajny przepis na fajny deser.Mam problemy z odejściem sprzed TT.

[ Dodano: 2007-03-22 ]
Nikogo nie ma.Monolog prowadzę.Pa zmykam :516: :516:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

22 mar 2007, 23:50

film rewelacyjny polecam :-D
Sosna to była łapka mojego męża on kąpie Jaśka, ale rzeczywiście uwielbia na brzuchu się myć a nurkowanie to u nas standard, a teraz wiem dlaczego, nie wpadłam, ze to taki czyścioch i rzęsy myje, a rosną mu jak nie wiem co po tych zabiegach wymaczania :ico_brawa_01:
Jaś też przesikuje pieluchy używamy tych z belli i są jak dla mnie super :ico_haha_01:
no to brykam do wyrka
kolorowych snów życzę :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

23 mar 2007, 09:56

Dzień dobry. :ico_kawa:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

23 mar 2007, 10:01

A dlaczego tu tak pusto??? :609:

Nie mówcie,że jeszcze śpicie??My już po mleczku i kaszce i chyba zaraz Joachimuś pójdzie lulu znowu, bo marudzi.Kolejna nocka przespana :ico_haha_01: Spał od 20 do 6 rano.Ra tylko przez sen o 2 jadł mleczko.Spadam usypiać i po :ico_kawa: skoczę i wracam. Macie może tabelkę??

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

23 mar 2007, 10:04

Witam


Wczoraj napisałam smski do Kasi i Gosi.
Kasia niewłącza kompa i sie wycisza :ico_brawa_01:

A u Gosi wszyscy chorzy na grypę żołądkową,tescia wcziraj jej zagrało pogotowie a Ona piszeze juz powoli z mężem i Juleczką dochodzą do siebie.

Kasiu--wyciszaj się szybciej bo Nam Ciebie brakuje a Gosi i rodzince dózo zdrówka. :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość