Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

10 wrz 2013, 14:38

Hej! Ja po KTG, no i zapis bez skurczów, tylko, że rano około 9, a teraz musiałam się położyć bo aż boli, no chyba żeby teraz pochodzić - sama nie wiem. Dowiedziałam się w ZUS, że jednak należy mi się macierzyński roczny, tylko trzeba złożyć u pracodawcy podanie na 14 dni przed planowanym terminem porodu, więc i to dziś już załatwiłam. Teraz już mogę spokojnie rodzić :ico_oczko:

Betina no to do dzieła - powiększajcie rozwarcie, oby skutecznie :ico_sorki:

Szkieletorku okna myj na raty :ico_sorki: za 30 tc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Lala jak u szefowej, wyrwałaś kasę?

Kamilka a nie możesz wcześniej zajść do gina, żeby sprawdzić, czy wszystko ok?

Leona co słychać? Dekoder już działa?

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

10 wrz 2013, 17:11

Hejka

U mnie nudy i na dodatek brak weny do pisania :ico_noniewiem:

Moze jutro bedzie lepiej

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

10 wrz 2013, 17:18

Ja po KTG, no i zapis bez skurczów, tylko, że rano około 9, a teraz musiałam się położyć bo aż boli
Ooo no to jednak coś pomalutku zaczyna się dziać.Nawet jeśli to przepowiadające to już coś.
W takim razie melduj się jak najczęściej jak u ciebie sytuacja .
Szkieletorku okna myj na raty
Tak robię ,dlatego dziś umyję tylko ramy okienne w sypialni a szyby jutro .

Aktualnie kończę pic kawkę i zajadam sernika.Umyłam 2 okna czyli normalne 4 i musiałam odsapnąć bo ręce mnie bolą.
Jeśli umyję wszystkie i będę mieć chęci to omiotę ściany i wypoleruję drzwi szafy.A jutro bym sypialnie skończyła .

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

11 wrz 2013, 07:49

Witam!

U mnie koniec remontu, ale ile sprzątania :ico_olaboga: A sił mam coraz mniej... Wczoraj dostaliśmy 3 duże kosze grzybów i do 23 je obierałam i robiłam, aż mnie mdliło, a jak się kąpałam to myślałam tylko, żeby chociaż nic się w nocy nie zaczęło, bo taka byłam padnięta :ico_wstydzioch:
Nie wiem ile będę w stanie sama zrobić, ale czuję w kościach, że to już pora na odpoczynek a nie takie gimnastyki.

Leonka chyba brak humoru u Ciebie :ico_pocieszyciel: Coś się dzieje, czy zwykły spadek formy?

Szkieletorku może by tak do mnie na małe sprzątanko :ico_oczko:

Dziewczyny odzywać się, bo wątek pada :ico_placzek:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

11 wrz 2013, 08:02

Dziewczyny odzywać się, bo wątek pada :ico_placzek:
Oj tak .Cisza tu straszna ostatnio. Co zaglądam to brak postów ,czasem są jeden czy dwa.
czuję w kościach, że to już pora na odpoczynek a nie takie gimnastyki
A nie masz kogoś kogo można by poprosić o pomoc w porządkach ? Sprzątanie p remontach to nie jest takie szybkie przelecenie z szmatką po domu.
Mąż skoro skończył remontować to może ci pomoże.

Witam z rana
Noc taka sobie.Lilcia budziła chyba 3 razy że ona już wyspana i wstaje do zabawy Na szczęście nie marudziła gdy ja zostawiałam w łóżku by dalej spała. Miałam sen że byłam na porodówce i mimo braku skurczy jakaś babka niemiła kładła się na mój brzuch by wykurzyć małą.
Pogoda bardzo pochmurna ,może jak dla mnie nawet lekko kropić bo wtedy będę zmuszona w domu siedzieć i sprzątać.
Wczoraj zrobiłam jednak tylko te ramy okienne. Dziś jak zjemy śniadanie to będę chciała się bardzo zmobilizować i skończyć sprzątać generalnie sypialnię. W końcu mam jeszcze kilka pomieszczeń więc troszku pracy przede mną jest .

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

11 wrz 2013, 08:10

Szkieletorku A. teraz do pracy jeździ, bo jak urodzę to przerwę będzie miał, więc korzysta teraz ile może. No właśnie nie bardzo kto ma mi pomóc w tym cały problem. A Ty nie szalej za bardzo :ico_nienie:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

11 wrz 2013, 08:23

A długo pracuje mąż ?
Mój też miał mi pomóc przy porządkach ale na razie ma tyle pracy w polu że nie ma mowy by tu robił, ostatnio wraca z jednej pracy zje szybko obiad i idzie do drugiej i kończy bardzo późno że nawet córki nie widuje. Widzę że jest zmęczony i tez mu się to nie podoba ale no nikt tego za niego nie zrobi. Dlatego stwierdziłam że nie będę go nudzić i czekać aż będzie mieć więcej czasu tylko po troszku zacznę sama sprzątać.
Moja panna jeszcze śpi .Chyba czas ja obudzić bo potem nie będzie chciała iść spać na drzemkę.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

11 wrz 2013, 09:20

Hej dziewczyny

Spinka ty uwazaj bo za duze przemeczenie moze grozic odklejeniem lozyska wiec spasuj kobieto :ico_sorki: :ico_sorki:

A ja mam chwile wolnego moj maly w przedszkolu wczoraj nie poszedl zaczal plakac ja nie wiem zly dzien czy co.. pierwszy raz mu sie to przydazyło.. no nic zgodzilam sie a dzis sam mnie obudzil bo mowi ze przeciez do przedszkola trzeba sie szykowac :-D

Mala daje mi popalic jak nie wiem kopie jak szalona .. najbardziej mnie smieszy jak unosi pupe pomalu wypycha a potem bombardowanie pod zebra z prawej strony ohhh.. a w nocy to az mnie moja nonono bolala bo gdzies zaczepiala az bolalo :ico_chory: :ico_noniewiem:

Chyba sie ubiore i przespaceruje po sklepach :P Dzis mi sie lepiej chodzi wiec trzeba skorzystac:)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

11 wrz 2013, 09:38

Hejka

Spinka, nic sie nie dzieje, po prostu nudy i nie ma o czym pisac :ico_haha_01:
Czuje sie ok :ico_oczko:

Ale wy szalejecie z tymi porzadkami :ico_olaboga: spinka ty po remoncie to rozumiem, ale sie nie przemeczaj
A ty Szkieletorek sprzatasz i sprzatasz, nie przesadzasz?? Pomysl o sobie, odpocznij troche :ico_sorki: przeciez nie wszystko musi blyszczec :ico_oczko:


Marcek w przedszkolu, ja wstawilam zupe a na reszte dnia planow brak, wczoraj ogarnelam chate takze jest w miare czystko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

11 wrz 2013, 10:08

lalajak Mateusz zasmarkany??szefowa kase wypłaciła??

szkieletorek fajnie ze poszalałaś należy Ci sie relaks i zabawy trochę -jak Ty jesteś szczęśliwa brzdąc w brzuszku tym bardziej
jednak zapominasz o tym ze w :ico_ciezarowka: jestes :ico_nienie: nie przesadzaj z tymi porzadkami ,naprawdę może to się różnie skończyć,a okna nie są najważniejsze a Wasze zdrowie

kamilkauważaj bardziej na siebie niech maleństwo siedzi w :ico_ciezarowka: jak najdłużej

spinka to super z tym macieżyńskim,ja też idę na roczny z racji tego że umowa mi się kończy i jest to dla mnie najkorzystniejsze rozwiązanie finansowe
i Ty też nie przesadzaj z tymi porządkami ,a grzybów możesz mi podrzucić bo nie mam wcale a uwielbiam :-D :ico_oczko:

leonaodpoczywaj leniuchuj nie wiele ci zostało wolnego :-)


u mnie ok choc brzuch mnie od rana boli dziwnie jak na @
jestem spokojniejsza po wczorajszej wizycie psychicznie bo wiem ze jest z Madzią dobrze i niebawem będzie z nami :-)
zalecenia położnej nie realizowane bo padnieta wczoraj byłam i marzyłam tylko o łóżku a spacery odpadają od wczoraj non stop u nas pada :ico_noniewiem:

Tomus w przedszkolu szczęśliwy chodzi tam chętnie , konkurs mają na ramkę ze zdjęciem ze swoim zwierzakiem lub rysunek więc będziemy pracować nad tym dzisiaj :-)

jutro rano zaś ide do znajomej wiażystki.Konkurs na fb był na makijażową metamorfozę trzeba było wysłać zdjęcie bez makijażu i napisać kilka słów o sobie no i wybrali mnie.Będę malowana potem będzie sesja a całośc w e magazynie dla wizażystek się znajdzie.Przygoda fajna myślę,nie boję się bo znam tą dziewczynę bo malowała mnie do ślubu i na sesje i wiem że potrafi działać cuda i nie będę musiała się wstydzić ,a fajnie będzie poczuć się piękną tym bardziej że nie maluję się praktycznie wcale bo tylko rzęsy i tyle,więc nauczę się czegoś nowego przy okazji

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość