Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

09 cze 2008, 14:20

aga0406, bardzo mi przykro z powodu Twojej babci, szczegolnie ze dwie musialy tak nagle odejsc w Waszej rodzinie, mam tylko nadzieje ze szybko podniesie Ci sie glowa do gory ale rzeczywiscie po takiej stracie czlowiek chodzi zagubiony i smutny przez wiele dni, duzo pozytwynych fluidkow Ci przesylam!!! :ico_oczko:
ellepati o kurcze co za historia :ico_szoking: i pomysl kurcze kobieto ze Ty akurat wiedzialas co zrobic w takiej sytuacji z tym mlekiem a ja to siano nawet bym niewiedziala co zrobic :ico_noniewiem: i pewnie duzo tak kobietek, kurcze rzeczywiscie trzeba uwarzac na te nasze malce! Ja z Julka mialam tylko jeden przeboj, gdy ona lubi sie bawic na naszym lozku i zlapala za sznurek od zaluzji i w czasie kiedy ja bylam w drugim pokoju obwiazala sie jakos nim wokol szyji ale tak ciezko ze juz oddychac nie mogla, uslyszalam jej placz i kwilenie i szybko pobieglam i ja wyplatalam ale tak ciezko to bylo wyplatac szczegolnie ze ja w stresie bylam a balam sie ze jesli pojde po nozki to mala bedzie chciala isc za mna i jeszcze bardziej sie zacisnie,w iec teraz sznurki sa zaczepione o gwozdzik nad oknem i koniec z tym problemem, za to oczy musze miec wszedzie bo kto wie na jakie inne pomysly mala w padnie :ico_szoking: pocieszam sie tylko ze przy nastepnym maluszku to Julka tak czy siak w ciagu dnia bedzie u opiekunki a po poludniu juz bedzie A. wiec napewno latwiej mi bedzie niz wielu kobietom z dwojka dzieci.

Dziewczyny a ja stres mam okropny, piszemy znow projekt, dzis bylismy na interview hihi z pania pedagog - super babka swoja droga i jakos to leci, ale 17 mam egzamin i do tego czasu praca musi byc skonczona, wiec malo czasu mamy ....a 18 juz do Polski jedziemy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Co do domku to w niedziele zaczynamy przewozic pierwsze graty, jak juz sie przeprowadzimy to wkleje wam fotki domku ale dla przypomnienia daje linka oto nasz domek :-D
http://www.nybolig.dk/maegler/index.jsp ... boligsiden

[ Dodano: 2008-06-09, 14:55 ]
zobaczcie kobietki co dzis zlowilam na zakupkach, w jednym sklepie byla przecena 30 procent i tam kupilam 5 ciuszkow, a reszta rzeczy jest z H&M, kupilam tez butki, jedne sa ze skory a te drugie rozowe nie. Tylko cena za wszystko ponad 600 zl :ico_szoking: , no ale w koncu dostalam sandalki.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

09 cze 2008, 15:06

Witajcie!!!
My juz po szalonym weekendzie. Krótko mówiąc było super!!
Dawno tak nie poszalałam!! Jak cudownie było pobawić się i nie myślec o niczym!!
Nie dzwoniłam do mamy bo wiedziałąm ze wszystko ok, tylko w poprawiny, czyli wczoraj, jak juz mama byłam u nas w domu, żeby bartuś zasnął już u nas to mama dzwoniła bo nie mogła sobie momentami poradzić. Tylko jedna rzecz była taka sobie. Mama sie wkurzyła ze z poprawin wróciliśmy za późno, o 23:45, ups.... A mama na 7 do roboty. Ale jechało się z sali ok.25 min. A poza tym nie chcieli nas wypuścić!!
Zapodam wam kilka fotek,
Ja z Łukaszem
Obrazek
Obrazek
z siostrą i teściową
Obrazek
Obrazek
maja sukienka z tyłu
Obrazek
Obrazek


poprawiny oczywiście uplynęły pod hasłem meczu!!!
a oto barwy polskie
Obrazek
Obrazek
mój mąż ze swoim bratem (panem młodym)
Obrazek
Obrazek
kibiców część dalsza
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ze szwagrem
Obrazek
Obrazek
z mężem
Obrazek
Obrazek
No i to by było na tyle!
Potem poodpisuję, bo teraz musze bartusia nakarmić!

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

09 cze 2008, 16:17

MamciaKochana, Piękne te ciuszki!!! Ach jakbym chciała miec córę i jej takie piękne rzeczy kupować, naszczęście niedługo będę mamą chrzestną córeczki mojej przyjaciółki i choć troszkę pokupuję sukienusiek :)
katelajdka, Ale ślicznie wyglądałaś na tym weselisku. Nóżki nie bolały?
aga0406, nie ma co przepraszać i wcale nie nasmęciłaś, tak to jest że w życiu mamy chwile radosne i smutne i na pewno każda z nas to rozumie.
anilewe77, Niestety oczy trzeba mieć dookoła głowy ale idzie przeżyć :D:D:D
karolas, No ja też zapraszam do mnie. Podobno od czwartku ma padać :(

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

09 cze 2008, 21:41

KATELAJDKA zdjecia super i wiadac ze zabawa byla ekstra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,wyglładałas szałowo super!!!!!!
Ogolnie to z siostrą jestescie podobne do siebie jak nie wiem hi hi hi
No to mialam przedsmaczek baletow bo nas czekaja w sierpniu i juz sie doczekac ich nie moge.
MAMCIA super ciuszki mi sie bardzo te spodenki kolorowe podobaja ale słodkie są :))) w ogole wszystko piekne ale te spodenki urocze
A wiesz co 17 czerwca mam urodzinki wiec pewnie ten dzien bedzie dla Ciebie szczęsliwy i zdasz napewno egzaminek hi hi hi bo 17 to szczesliwa jest;)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

10 cze 2008, 08:57

anilewe77, ja myślę, że to początek i ten spadek nastroju to hormony no i nowa sytuacja, z którą musisz sie zmierzyć,, ale pewnie będzie już tylko lepiej!
Iwona77, fajne foteczki! A wypadki ja też mam na koncie wiele głupich zachowań czy niedopatrzeń - dobrze że żadne nie skończyło się tragedią . A miałabym do Ciebie pytanko natury zawodowej :) Ty wykonujesz tłumaczenia? No i jaki język - bo wydaje mi się, że angielski ale może się mylę?
aga0406, wcale nie smuciłaś - w tej sytuacji i tak trzymasz się dobrze - Ty silna kobietka jesteś!
MamciaKochana, podobają mi się te ciuszki ale kasa rzeczywiście spora Ci poszła!
a ten domek to mi trochę przypomina domy w naszej okolicy ! Podobna architektura i z cegły.
katelajdka, no nareszcie zdjęcia w sukience! Widać, że się super bawiliście! Ach aż Ci zazdroszczę! Mnie się szykuje tylko ewentualnie spotkanie klasowe a i to nie na pewno...

Dostałam propozycję od szefowej na grudzień wyjazdu na 3-dniowe zawody do Spodka - już zapowiedziałam rodzince, że mnie nie będzie choć to za pół roku dopiero - na co Jurek: "To sobie weźmiesz jedno dziecko" :ico_puknij: się zdziwi!

No a pan od konia miał dzwonić wczoraj żeby się umówić na nast. jazdę i nie zadzwonił :ico_noniewiem: hmmm

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

10 cze 2008, 09:37

Witajcie!
heh qunick, Ja jak zapowiedziałam że idę do karolas na mecz , to mój mąż na to: " ale z dziećmi?"

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

10 cze 2008, 09:39

heh qunick, Ja jak zapowiedziałam że idę do karolas na mecz , to mój mąż na to: " ale z dziećmi?"
:ico_haha_01: :-D :ico_haha_01: skąd my to znamy ???

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

10 cze 2008, 09:58

Ja już dzisiaj w pracy ale wolałabym żeby mnie tutaj nie było :ico_placzek:
nie chce mi się tutaj siedzieć, wszyscy tylko na około zadają pytania jakby to coś przyjemnego było i gapią się :ico_zly: zero taktu, babska jedne :ico_zly:

po południu jadę po moją mamę tam do babci więc czas mi prędko zleci.
Do tej pracy pójdę jeszcze tylko 3 dni bez dzisiejszego i super!!
A potem chyba mały urlopik i do nowej pracy :-)

Mamcia śliczne te ubranka zakupiłaś :-)

Katelajdka po fotkach widać że wesele się udało i że się wyhasałaś na całego :ico_brawa_01:

qunick dzięki za dobre słowo :ico_sorki:

karolas ja na urodziny miałam wielkie plany ale niestety.... W twoje urodzinki za to na pewno walnęło sobie porządnego browara za Twoje zdrówko!!

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

10 cze 2008, 10:38

karolas Trzymam kciuki, żeby ten rzeczoznawca jak najtaniej wycenił :)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

10 cze 2008, 11:10

Hej

U nas nocka okropna :ico_placzek: Wojtuś już tak ładnie przesypiał całą noc a wczopraj i dziś w nocy jakby w niego cos wstapiło, jestem wykończona, niewyspana .. . Od 2 w nocy marudził, popłakiwał ... Dobrze, że mała chociaż jak na razie łądnie śpi .. Dziś czopka mu dam ..

Ząbki Wojtuś ma teraz wysyp zębów na raz: idą mu te wielkie z tyłu 5 i z jednej i z drugiej- może przez to taki niespokony :ico_noniewiem: i widze, że jeszcze jedne mu wychodzą... Eh ..

Łobuz :ico_placzek: No ja już nie wiem .. czy to przez przyjście do domu nowego dzidziusia czy co, ale przez te dwa dni ostatnie mały napuczył się jak się mu czegoś odmawiam albo zabrania piszczeć potwornie i szczypać .. Oj kurcze ..
Mamcia śliczne te ubranka zakupiłaś
Mi też się podobają.. bardzo niektóre odważne wzory mają!
Katelajdka po fotkach widać że wesele się udało i że się wyhasałaś na całego
I bardzoi ładnie się prozentowałaś .. I faktycznie zabawa musiała być udana ..cieszę się, że się dobrze bawiłaś!

[ Dodano: 2008-06-10, 11:15 ]
Ellepati :ico_szoking: O jacie! No to faktycznie bardzo ciężka sprawa.. Dobrze, że miałaś głowę na karku w takim momencie :ico_sorki: Masz racje, musimu o takich rzeczach pisać dla prezestrogi dla innych rodziców! Chwała Bogu, że nic powaznego się nie stało .. Z tymi dzieciami nie trudno i wypadek..oczy na około głowy!

Ide zrobic przegląd ciuszków dla Martusi i Wojtusia tez musze przesegregować bo powyrastał .A tak wogóle to bardzo mi urosło moje strasze dziecko i przytyło :-D

Szczepienie Kiedy idzieci na sczepienie? Ja w lipcu mam już ostatnie i odpłatne ... ale jedno kończę a drugie zaczynam!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości