Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

15 kwie 2009, 10:22

mnie na szczescie nie obudzil bol brzucha i jak narazie nie mam objawow by mialo to nastapic ale zazwyczaj zaczyna sie mi to wszystko wieczorami -czekam teraz tylko na info od Marty kiedy mam wizyte i ide tam

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

15 kwie 2009, 10:24

po śniadanku:)

megii ty sie nie przejmuj ze nic nie robisz, ja jak nic nie robilam bylam wytykana palcami przez cala rodzine ze wykozystuje ciaze
teraz sie pofochalam na wszystkich o nic nie prosze wsdzystko sama sobie zalatwie to znow ze wariatka jestem
nie zwazaj na nich wacale a wcaleeeeeee
ja wczoraj jak z SR wracalam to tez przez pół drogi jak kaczka szlam nie moglam dogadac się z prawą nogą, tak jakos Groszek sie ulozyl skubaniatko ze jak paralityk wygladalam no i ten bół....ehhh

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

15 kwie 2009, 10:26

ok dziewczynki uciekam sie ubierac na spotkanie z Izunia wracam najpozniej o 14

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

15 kwie 2009, 10:28

betina, papa klachule :)

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

15 kwie 2009, 10:29

Beata_Tychy ale to wlasnie rodzina na mnie krzyczy ciagle, ze mam lezec i nic nie robic.
A ja juz przez to swiruje, bo ile mozna czytac!!! :ico_sorki:
Zawsze bylam aktywna, rower to moj mąż był. Cwiczylam joge i pilates i bylam pracoholiczka. A teraz to ja wariuje, a wczoraj jak zobaczylam rower w ogrodzie to tak ryknelam placzem, ze nawet moj M sie przejal :ico_sorki: i pozwolil mi zrobic porządek w szafie z jego ubraniami 8-) 8-)

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

15 kwie 2009, 10:37

megi5566, ok rtozumiem ale kochana jezeli lekaz kazal ci wypoczywac to wypoczywaj to w tym wypadku ich sie sluchaj
ja wczoraj bylam na cwiczeniach dla ciezarnych i mam ten sam problem jak ty bo mowilam poloznej
co teraz jak ja wczesniej aktywna bylam , a teraz sflaczalam co z celulitem i ze mna, ze patrzec na siebie nie moge i zadyszke mam odrazu
Polozna mnie uspokoila
kazala sie nie przejmowac
bo sflaczala nie jestem
miesnie beda mi flaczec dopiero po roku skoro wczesniej bylam aktywna
dobrze ze sie polawilam na zajeciach, mowi ze co do celulitu to ciezko powiedziec
jesli jest on wodny to zejdzie bez problemu jesli tluszczowy...trzeba bedzie pracy wlozyc mnostwo,
do cwiczen po porodzie moge wrocic nawet bedac karmiaca mama tylko nie wolno sie oschudzac wtedy bo pokarm strace
przede wszystkim mam sie nie przejmowac tym ze teraz jak babcia sie zachowuje moje cialo taka jest reakcja na ciaze ale to przejdzie po porodzie
nie nadwyrezac go na sileeee w mysl zasady ale kiedys bylo inaczej
bo teraz tez jes jeszcze inaczej teraz mamy byc silnymi zdrowymi mamami
a nie maniaczkami siedzenia w pracy po godzinach i uciekania na silownie
jeszcze przyjdzie pora ze dzieciaczki tak dadza nam w kosc ze chetnie w pracy posiedzimy dluzej, bo tam odpoczywac bedziemy
Lez Lez jak tak to ma cie wzmocnic nie załamuj się bo nakrecasz i siebie i dzidziusia, trzymam kciuki za lepsze samopoczucie
Twoje i moje.

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

15 kwie 2009, 10:42

Beata_Tychy wiem, ze masz racje tylko teraz wbij to do mojego upartego łba :wpale: :wpale: :wpale:
ale dzisiaj juz mi lepiej niz wczoraj. Wczoraj na wieczor zjadlam bombe kaloryczna w postaci ogromnego pucharka lodow z bita smietana i troche pomoglo :-D Ii nawet nie mialam wyrzutow sumienia, ze to wszystko w dupsko mi pojdzie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-04-15, 10:45 ]
a zmieniajac temat, to co ta nasza Rybcia ostatnio nic nie pisze?? Klawiatura jej sie popsula? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

15 kwie 2009, 10:47

g:D

Klawiatura jej sie popsula?
baterie wysiadły :)

[ Dodano: 2009-04-15, 10:52 ]
megi5566, ja mam dzis dentyste jeszcze oooszz kurdeee, zapomniałam całkiem :/ :ico_zly:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

15 kwie 2009, 10:53

witajcie gołąbeczki juz po swietach:)
normalnie netu nie mialm,ppare dni :ico_zly:
jak mnie przed swietami wywalilo to dopiero przed momentem sie polaczylam,a sprawdzalam co pare minut czy jest sygnal :ico_brawa_01:
...kurcze tak czytam wasze posty i nieciekawe macie objawy z tymi bolami twardnieniem brzusi i skracajacymi sie szyjkami-to naprawde nie sa zarty! :ico_olaboga:
moj brzus twardnial troche przez dwa wieczorki i tez bolal,ale po swiatecznym odpoczynku nic mi nie dolega-a tamto bylo sppowodowane porzadkami i tym myciem podlug,bo mam pare pokoi i 2 lazienki do ogarniecia :ico_wstydzioch: ,ale teraz nawet moj M powiedzial,ze mam nie myc zadnych podlug,ale jak to nie myc jak on zmeczony po tylu godzinach pracy przyjezdza i co?mam mu kazac myc podlogi ?
no łatwo sie mowi a smo nic sie nie zrobi,a siedzenie w kurzu mnie drazni i to bardzo....ale skoro cos jes nie tak po wiekszym wysilku to nie bede ryzykowac:)
a zakupy to dwa razy moge zrobic bo i kartofelkow mi zabraklo,awiec pojde dwa razy do sklepu i po trochu nakupuje tego co potrzeba
...oczywiscie mam pelno jedzonka ze swiat i pozamrazalam sporo to pare obiadkow mam z glowy,ale jakies jogurciki by sie przydaly i chlebek trzeba kupic no i wode smakowa
uwazajcie na siebie kochane,bo lepiej jest donosic dzidzie :ico_oczko:
...a ja jutro na usg3d-jaka plec wypada???
nie moge sie doczekac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

15 kwie 2009, 10:57

rybcia82, nasza zguba :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość