Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

06 sty 2011, 17:38

Witam
Gratuluję chłopca
Ja dziś widziałam u mojej niuni wyraźne wargi sromowe więc bez 2 zdań mam 4 jajniki. Niestety muszę iść na zwolnienie. Moje nogi odmawiają posłuszeństwa i mimo iż przytyłam od początku 6 kg strasznie mi żyły powychodziły, teraz zaczynają pękać. Lekarz jak zobaczył moje nogi to powiedział, że muszę iść na zwolnienie, zaczynamy je wzmacniać, mam chodzić 3 km dzienni minimum, oby nie doszło do zatorów bo potem to tylko szpital. Poprosiłam go że jeszcze do końca przyszłego tygodnia załatwię w pracy co mam do załatwienia i pójdę, ale i tak w domu mam Izę i nie da rady z nią tak chodzić, więc mam kupić ten taki chodzik i Izą godzinę na dworze a potem w domu. Do tego maść i rajstopy na żylaki. Ot tak mi się porobiło, a tak z małą wszystko ok. Co do piersi to to normalne że już u niektórych kobiet już w 20 tygodniu pojawia się siara. Mąż nie powinien stymulować piersi, więc M nieszczęśliwy bo takie balony a dotknąć nie dają :-D
Teraz robię ciastka owsiane, bo to jedyne słodkie po czym nie mam zgagi.
Miłego wieczoru dziewczyny. Wiecie trochę się boję powiedzieć w pracy, teraz dużo pracy mamy, wygrałam przetarg i budowę trzeba szykować a tak zwalę to na koleżankę, która też jest w ciąży. Mówię do M że może jeszcze miesiąc dam radę, ale na mnie krzyczy i pewnie ma racje.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 sty 2011, 17:47

mama Izuni lepiej idź na to zwolnienie jak karze lekarz i twój też niech na ciebie warczy żebyś słuchała zaleceń lekarza :ico_sorki: trudno,że zwalisz robotę na kogoś innego ale nie masz wyjścia :ico_sorki: musisz teraz dbać o siebie bo nie sądzę żebyś chciała wylądować w szpitalu :ico_noniewiem: no i na 100% córka będzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 sty 2011, 18:47

mama Izuni na zwolnienie i słuchaj lekarza, i męża. Lepiej teraz zadbaj o siebie niż później miałabyś z zatorami w szpitalu wylądować :ico_nienie:

Aniu film miał być łatwy i przyjemny więc była Narnia. Całkiem fajnie się oglądało ale ledwo wysiedziałam, a właściwie wyleżałam bo Mateusz tak się ułożył i uciska na nerw że plecy bolą :ico_placzek: że nie wiem jak się nazywam.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 sty 2011, 18:52

Aniu film miał być łatwy i przyjemny więc była Narnia. Całkiem fajnie się oglądało ale ledwo wysiedziałam, a właściwie wyleżałam bo Mateusz tak się ułożył i uciska na nerw że plecy bolą :ico_placzek: że nie wiem jak się nazywam.
biedactwo :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-01-06, 18:37 ]
moja sobie od 17 pospała :ico_szoking: ale po 18 już ją obudziłam i mam nadzieję że chociaż do 22 już będzie spała :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

06 sty 2011, 19:41

witam wieczornie :-D

wpadam na chwilkę, bo muszę się zaraz zabrać za obiado-kolację :ico_oczko: mąż sobie filety w cieście naleśnikowym zażyczył :ico_oczko:

ale dużo dobrych wieści po wizytach :ico_brawa_01: super, że wszystkie maluszki tak pięknie rosną :ico_brawa_01:

jutro ja idę na wizytę :ico_brawa_01:

też chcemy iść na usg 3d, podobno sporo kosztuje, ale to jednak super pamiątka :-D płacimy za wszystkie wizyty po 80zł i za badania też, ale jakoś przeżyjemy.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 sty 2011, 19:43

jutro ja idę na wizytę :ico_brawa_01:
to czekamy też na wieści od ciebie jak twój maluszek :-D
mąż sobie filety w cieście naleśnikowym zażyczył :ico_oczko:
jakaś zachcianka męża :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 sty 2011, 19:54

mama Izuni, idź kochana na zwolnienie bez dwóch zdań! Żylaki to paskudna sprawa, więc musisz się oszczędzać, a najgorsza pozycja siedząca i długotrwałe stanie. Ćwicz sobie jak Ci się przypomni, żeby wspomóc krążenie i pompę żylną- wystarczą zwykłe krążenia stopami w różne strony i wspinanie się na palce :-) chodzenie to też bardzo dobry pomysł, jakbyś kiedyś wyjść nie mogła warto się pogimnastykować :-)
Trzymam kciuki by było oki!

Murchinson, super, że film się udał, szkoda tylko , że te plecy tak bolą!
Mnie nadal te żebra męczą i chyba mi już tak zostanie:-( podobno u niektórych tak bywa!

My właśnie po kolacyjce, teraz odpoczywamy sobie przed tv :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 sty 2011, 20:00

Koroneczka hej :-) z tymi żebrami to lepiej jakby cie tak nie męczyło do końca :ico_sorki: a co oglądasz?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 sty 2011, 20:09

W sumie nic ciekawego nie ma! W tle- jaka to melodia leci :-)
Potem fajne filmy lecą..... Filadelfia i Aleksander- nie wiem który wybrać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 sty 2011, 20:11

u mnie też jaka to melodia a wieczorem na pewno będę oglądać filadelfię,już się na niego nastawiłam :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość