doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

10 wrz 2007, 09:31

witajcie :) dawno mnie tu nie bylo...

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

10 wrz 2007, 09:38

witajcie kochane! natalko ciesze sie ze z nozka juz ok... wiesz... my tez kiedys planowalismy kupic samochod w polsce... ogladalismy kilka modeli...przejechalismy kraj w zdluz i w szerz... i co... okazalo sie ze wiekszosc sprzedawcow to kanciarze...jedziesz pol polski za samochodem ktory wyglada super na zdjeciu a jak dojedziesz na miejsce to okazuje sie strasznym gruchotem! do tego ci super sprzedawcy... kupuja auta za granica,takie powypadkowe, troche je podpicuja ...COFAJA LICZNIKI!!! i sprzedaja jako "prawie nowe" za niemale pieniadze!ale gdy przez telzefon rozmawiasz z takim panem, to kazdy chwali...kazdy ci probuje wcisnac swoje dziadostwo...
uwazaj natalciu abyscie sie nie nacieli na takich cwaniakach... :ico_nienie: :ico_oczko: zycze powodzenia w szukaniu autka

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 wrz 2007, 10:36

no wlasnie dlatego Moniczko na razie poszukiwania ograniczylismy do naszego wojewodztwa :ico_haha_01: no sie zobaczy..wiadomo kolejnego rzecha nie kupimy a po za tym terax T sie zrobil wymagajacy i dlategoi ja teraz taka sceptycznie nastawiona ze cokolwiek nam sie uda znalesc w tak krotkim czasie

byl;am, wlasnie po swieze buleczki na sniadanko-trzeba troszke mego "spiacego krolewicza: porozpieszczac jak przyjechal :ico_haha_01:
jak go nie bylo 9 tygodni to teraz na nowo rozkwit milosci przezywamy hehe :ico_haha_01:

wlasnie usypiam Oskiego
kupilam mu kakao w kartoniku i leciutko podgrzxalam, ciagnie przez slomke i juz xzasypia, teraz pewnie pospi z 1.5-2 godziny ta moja marudkA :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 wrz 2007, 11:04

Czesc kochane
My dzis spalismy do 10 :ico_brawa_01: a maly usnol o 20 :ico_haha_01:
wiec wieczorny luzik totalny
Monik masakra grzyby nie bardzo :ico_wstydzioch:
( bylismy z Monika wczoraj na grzybobraniu , pierwszy raz je robilam i zmascilam :ico_noniewiem: )

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

10 wrz 2007, 14:12

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: co tam u was?u ans pochmurno nici ze spaceru fiola dostane w domu:)

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

10 wrz 2007, 15:30

U nas też zimno i nic się nie chce. Mały mrudny. Trochę zasnął, ale juz tam stęka.

Natalka my też w zeszłym tygodniu autko kupiliśmy. No i teraz czekam na rejestrację i takie tam... wreszcie będę śmigać bo tak to ograniczona z małym byłam.

[ Dodano: 2007-09-10, 15:32 ]
Matko jak ja marzę, żeby ktoś mi pyszny ciepły obiadek pod nos postawił i zajął sie małym w trakcie mojego jedzenia.... Ale juz wkrótce moje marzenie się spełni... w ostatni tydzień września do mamuśki jadę i tam sie wyśpię wreszcie i najem do syta... A mały będzie sprzedany jak nic babci i dziadkowi. :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

10 wrz 2007, 17:40

-indigo-, ja Julcie sprzedaje zawsze tesciowce hihihihihihi bo w weekendy zawsze u tesciowki przebywamy

nooo a ja dzis w szkole bylam pierwszy dzien bo zeszly tydzien chorobsko bylo, A. zapalenie plucek mial a ja oskrzeli no ale juz dobrze, wrzeramy penicylinke i dziala, no a Julcia byla u opiekunki i takaaaaaa grzeczna byla ze szok podobno! a tam tak sie nameczy tyle wrazen ze ladnie je no i spiii tez ladnie wiec same brawa dzis moge jej klaskac hihihi

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

10 wrz 2007, 19:30

mamci ale juz wracacie do zdrowka? buziaki
indigo to sie wyspij i na moje konto...ja chyba sprzedam malego dopeiro za 2 tyg na caly dzien tesciowej...bo inaczej sie nie da bo pracuje w weekendy..

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 wrz 2007, 19:49

Mamciu duzo zdroweczka i juz nie chorujcie :ico_buziaczki_big:
Aguś Wam to dobrze z tym spaniem, tez bym chiala aby Oskar tak lubil duzo spac :ico_haha_01:
ale wam dobrze laseczki ze macie czasem komu sprzedac dzieci , ja ew tylko na godzinke lub dwie jak jakies spraawy mam zalatwiac

dzis mam dobry humorek juz bo kupilismy autko i to takie jak sobie upatrzylismy i to w szczecinie w dodatku :-D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

10 wrz 2007, 21:13

Witam
Natashka, gratuluje zakupu :ico_brawa_01:
moj byly wlasnie dzis wyjechal po auto, ale az do nieniec czy do belgii, niewiem dokladnie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość