Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 paź 2007, 18:30

agnies witaj... dawno cie nie bylo... maly super hihi

karla no niezle sobie zyjesz hihi ja nie mam ani Pani ani Mamy do pomocy a i tak niewiele robie hihi :ico_wstydzioch:
ale dzis juz obiadek przygotowalam hihi

ale au pair przydalaby mi sie baardzo.. zwlaszcza jak pojde do pracy,,,, lubie porzadek... i szlak mnie trafia jak widze ze tego nie ogarniam hihi
ale spanie i brak organizacji mnie powala
zbieramy sie na zakupki do tesco
papa

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

12 paź 2007, 20:06

karla napisz cos wiecej o tej stajni i pani do sprzatania - zazdroszcze.. zmykam na debate

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

12 paź 2007, 21:26

Witajcie...
Ale mam zaległości...jakieś 10 stron i nawet nie probuje ich nadrobić... Coś mi się w komputerku spaliło i mialam nieczynny :ico_szoking: Ale juz jest dobrze...

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

12 paź 2007, 21:39

Mój maluch też już ululany,a powiedzcie ile razy wstajecie w nocy?Bo mój Tomek pare razy wytrzymał około 8 godzin, to była prawie cała noc, bo jak się budzi o 5:30 to już jest rano...tylko mama wtedy najmocniej i najsmaczniej śpi... A jakoś do tej pory było wszystko ok!, a teraz jakoś bardzo zaczynam odczuwać te zarwane noce! Ja rano komplrtnie nie umiem otworzyć oczu, :ico_olaboga: dziś mój Artur się śmiał że mam przyspawane... :ico_haha_02:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

12 paź 2007, 21:42

witam wieczorową porą, ehh dzien do tylka chodze niewyspana Arek marudzi calymi dniami o co chodzi?? Zepsulo mi sie dziecko.
Kłótnia z mezem ale taka ze az huczalo glupek jeden przperaszal i co z tego ja juz nie wierze ze sie zmieni (nie chodzi o opieke nad dzieckiem tylko o podejscie do obecnego zycia)
Mial byc z pracy o 19 jest prawie 22 a w lodowce pustki nic nie ma do jedzenia :ico_zly:

Ja poza TT jestem na e-mama i ginekologi-super sprawa z tym drugim bo tam laczone samajowki z czerwcowkami wiec mozna sie duzo dowiedziec, tam rowniez garstka nas fajnie a no i ja mam czas chodz zaniedbuje troche wlasnie jak maly spi wieczorami w dzien nie bardzo czasem czytam i pisze caly dzien.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 paź 2007, 21:44

Agniecha moja niunia od 2 miesiaca przesypia cale noce,budzi sie o 6 zje, cos tam pogada i dalej spi :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 paź 2007, 22:02

Ja na chwilkę bo nie mam weny.
Mały dopiero zasnał, stękał od 19-tej. Mam nadzieję, ze sie już nie obudzi za prędko.
Agniecha mój Tomek niestety budziś się tak co 3 godz. Ale to i tak postęp bo do niedawna budził sie co dwie hehe... marne pocieszenie.

Izus ja tez od razu przystawiam małego no i może faktycznie sie przyzwyczajają te dzieciaczki, ale... Ja próbowałam go potulić to strasznie marudził, a jak ja mam mu dac na śpiąco cycka i po 5 minutkach znów mogę spać to wybieram taką opcję. No cóż...

Karla wszystkiego naj dla Bułeczki, uściskaj go. A co do twoich obowiązków to zazdroszczę takiej beztroski. Taka to pożyje... Tylko prawdziwego związku Ci brakuje a to jednak wiele prawda?? Bo widziec się tak rzadko z mężem to nie bardzo... Chociaż powiem ci, że ja ze swoim tez już coraz mniej się widzimy. Taka pogoń za pieniędzmi, bez sensu.

Frydza trzymaj się dzielnie jak my wszystkie. Widzis jak ja się namęczyłam dzisiaj z zasypianiem. Nic mu nie pasowało. No ale tak jak piszesz... uśmiech wyspanego dziecka rekompensuje wszystko.

Dziekuję wszystkim za słowa otuchy dla siostry, ale nic z tego. To juz koniec konców. Właśnie jest u mnie i tak postanowiła. Przykro mi, że muszą cierpieć, ale cieszę się drugiej strony bo on na nią nie zasługuje. Nie ten charakter. I wierzę, że będzie dobrze. I ona tez juz w to wierzy.

PS: Właśnie powiedziałam siostrze, że o niej piszę i o waszych słowach otuchy. A ona na to, że mam się zapytac, czy nie znacie jakiegoś wolnego, przystojnego, bogatego, o cudnym charakterze faceta hehe??? Znaczy chodzi o ideał... marzycielka.

Zmykam papa.

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

12 paź 2007, 22:19

Karla masz w domu Panią od sprzątania?

Kamila uściskaj siostrę , znajdzie sobie fajniejszego faceta

Asiula brawa dla Emi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agniecha , no nareszcie wpadłaś do nas poklikać

Frydza moja mała do 14 spała jak zaklęta , póżniej poszliśmy do teściowej na kawę i dała taaaaki koncert że hoho.Jak tylko wróciliśmy do domu znów spokojna , uśmiechnięta.Nie wiem może atmosfera u babci jej nie odpowiadała :-D .Albo już wiem......... zna się dziecko na ludziach i od razu wyczuje dobry charakter :-D :-D :-D

Madziorka udanych zakupów, wróć przed północą :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 paź 2007, 02:02

aciu wrocilam sporo przed polnoca z zakupkow hihi
bo tuz po 20-tej
i od razu leosia myk do wanienki, cycuc i malenstwo lezalo sobie szybciutko i porbowalo usnac//
ale dopiero przed 22 zasnal, kiedy wpadla banda kumpli i narobili halasu.. moje dzieciatko takie klimaty uwielbia.. hihi
a chlopaki grali w fife z adaskiem, piwkowali, halasowali smiali hihi
nawet poplotkowac z nimi mozna..
w koncu lider druzyny to moj przyjaciel, z ktorym pracowalam i ja go poznalam z adasiem
i tak sie polubili, ze teraz jestesmy wspolna paczka hihi
tylko po co ta fifa??? nudzi mi sie. wiec zagadywalam non stop i chlopakom gole strzelali przeze mnie hihi

a teraz adas juz przysypia od tych piwek na kanapie.. wiec musze go zbudzic i do sypialni sie przenosimy hihi
nie wiem czy jutro wpadne bo ok 14-tej jedziemy do przyjaciol do innego miasta oddalonego 100mil takze bedziemy w niedziele z powrostem
co oznacza ze leos spedzi swa pierwsza noc poza domem. hihi
dopiero
ale tutaj w uk nie mamy takich mozliwosci... hihi
w polsce nadrobi. hihi
powloczymy go tu i tam hihi

dobrej nocki dla wszystkich
i udanego weekendowania...

astrid przykro mi z powodu klopotow malzenskich. trzymam kciuki aby sie poprawilo..

karla kamila ma racje.. ja nie wyobrazam sobie calego dnia bez adama..
ale niestety kiedy pracuje jedna osoba to czesto tak sie zdarza...

kamila ach ta pogon za kasa. adam ma juz dosyc.. marzy mu sie zycie z dala od pieniedzy.. i mysli .. o rachunkach, zakupach i pragnieniu wiecej..

u nas nie jest tak zle. adas wraca i 17-tej. ale zdarzalo sie kiedy pracowal w londynie ze docieral dopiero ok 19-20.. masakra... 3 tyg//!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 paź 2007, 09:35

-indigo- pisze:PS: Właśnie powiedziałam siostrze, że o niej piszę i o waszych słowach otuchy. A ona na to, że mam się zapytac, czy nie znacie jakiegoś wolnego, przystojnego, bogatego, o cudnym charakterze faceta hehe??? Znaczy chodzi o ideał... marzycielka.

ja znam, ale nieosiagalny, bo wlasnie spi w moim lozku :-D :-D

[ Dodano: 2007-10-13, 09:36 ]
acia pisze:Karla masz w domu Panią od sprzątania?


fajnie, nie?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość