Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

18 paź 2008, 12:42

Mój syn oszalał. Spał ponad 2,5 godziny :ico_szoking: Już mnie wszystko bolało i nie wdziałam jak się ułożyć :-D fajnie/ teraz coś zjemy i pójdziemy na spacerek choć wiatr trochę wieje.

magda83, zazdroszczę takich chwil. Ile ja bym dała za jeden taki dzień :ico_olaboga:

Karolina2411, udanej imprezki kochana no i fajnie że prezencik wskoczył w nocy do wyrka :ico_brawa_01: korzystaj póki jest :ico_oczko:

A co do moich problemów tonie będę o nich pisać. Nie ma się czym chwalić a wypisywanie tutaj wszystkiego niczego nie zmieni. Ja jestem spokojna a to najważniejsze. Jak coś się zmieni to napiszę.
Buziaki

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

18 paź 2008, 13:08

Evik mam nadzieje ze jakos wszystko Ci sie ułozy:),Ja tez czasami wszystko mam pod górke,ze az wszystkiego sie odechciewa...Zawsze probuje sobie jakos to wszystko tłumaczyc ze inni ludzie maja jeszcze gorzej i daja sobie rade:).Trzymaj sie jakos:)))

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

18 paź 2008, 13:15

magda83, dzięki na razie staram się nie myśleć o problemach.

A gdzie jest Orzeszkowa?? Już długo się nie odzywa. Mam nadzieję ze u niej ok no i przeprowadzka jest już za nią :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

18 paź 2008, 13:25

Melduje się tylko na chwilkę. Własnie wróciłam z miasta i jestem padnoęta, a dziś obiecałam sobie porobić trochę porządku w szafach, pochoać letnie lumpy, powyjmować cieplejsze. Ale taka cośsłaba dziś jestem, ale może to wina samopoczucia- doła mam dziś niewiadomego pocodzenia.... Aniu co do Bazylio to jest taki likier kokosowy, podróbaMalibu jeśli znasz. Pijam go z niesłodzonym mlekiem skondensowanym, albo czasem i zwykłym w proporcjach 1/3 likieru i 2/3 mleka (na butelce podają odwrotne ale ja wolętaki delikatniejszy). Można też pić go z sokiem pomarańczowym albo ananasowym ,ale ja jestm fanką wersji z mlekiem. Oki uciekam. Odezwę się później pa pa

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

18 paź 2008, 16:13

Tosia-moze kiedys wypróbuje ten sposob drinka:)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

18 paź 2008, 18:20

czesc, ledwo was doczytalam...
dzieki za pochwale ziecia :ico_haha_01: :ico_oczko: moze jakies swiezsze fotki za tydzien beda :ico_oczko:
dziewczyny, wiecie, ja kiedys tez nie chcialam "prac brudow" na forum... ale... dla mnie forum stalo sie swoista psychoterapia, maz o tym wie i chyba tylko dlatego je toleruje :ico_oczko: do tego poznal tez moje "wirtualne" znajomosci i zauwazyl, ze to nie jest ot tak. zreszta... mysmy poznali sie dzieki netowi, wiec musi byc b. ostrozny w wypowiadaniu sie na temat zagrozen wynikajacych z sieci :ico_haha_01: :ico_oczko:
Karolcia, no to mezu sie spisal :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oj, cudowne sa takie niespodzianki!!!

dziewczyny, napisalam, ze ledwo was doczytalam... a to z powodu klopotow ze wzrokiem, ktore mnie dzis dopadly. wlasnie probuje czegos sie dowiedzec na ten temat, ale kiepsko mi idzie, bo zamazuja mi sie literki. cale szczescie, ze klawiature obsluguje bezwzrokowo i nie bardzo musze patrzec na bledy literowe :ico_oczko: jesli do jutra sie nie poprawi, bede musiala sie przejsc do lekarza :ico_zly: co za diabel???

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

18 paź 2008, 18:27

Osita-no kurcze ładny psikus z tym zwrokiem,oby przeszło:)
A ja nie wiem czy to normalne ze tak boli mnie te podbrzusze?Drugi dzien nie wychodze z domu i cały czas leze a jak chodze to boli.Do lekarza mam umówiona wizyte za tydzien a nie wiem czy czasami nie pojechac w pon?

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

18 paź 2008, 19:10

magda, jak boli to lepiej jechać w pon ... pewnie to nic groźnego, ale lepiej na zimne dmuchać...

osita, ja dziś też ledwo patrzę na oczy; ale sama sobie diagnozę postawiłam - zapalenie spojówek, bo wyglądam jak zombi i do tego oczy swędzą a jak trę to pieką :ico_zly: Na razie samowolnie stosuję kropelki - mam nadzieję, że pomogą.
p.s. jeśli to nie tajemnica to napisz w jaki sposó poznałaś męża?? Klikaliście do siebie ze swoich krajów??

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

18 paź 2008, 22:09

osita nie ukrywam faktu ze rownie ciekawa jestem...a tak nawiasem ty tez masz niezle halo w tej ciazy..:(

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

19 paź 2008, 00:55

A ja nie mogę spać, więc nadrobie zaległości z dnia w czytaniu i pisaniu. Dzisiaj ponownie zamarynowałam kilka słoiczków papryki bo idzie u nas jak woda, trochę sprzątania i zakupów i tak dzionek zleciał.
Madzia, leć do ginka w poniedziałek, niech Cię zbada, pisałaś wcześniej, że coś się juz dzieje z szyjką więc nia bagatelizuj tych bóli. I odpoczywaj jak najwięcej.
Osita, dzięki za cynk z tą hurtownia w Iganiach, przy okzaji zaczepię o McDonalda :ico_oczko: Gratuluję przyszłego zięcia :ico_oczko: świetna parka :ico_brawa_01:
Kasiulek, chwała Bogu, że te skurcze już nie wróciły i oby tak do końca.
Karolinka, to Ci mąż niespodziankę zrobił :ico_brawa_01:
Tosia, bylismy dziś z mężem u znajomych i własnie zaserwowali mi drinka mlecznego z bazylio w wersji light oczywiście-rewelacja :ico_brawa_01: szkoda tylko, że tak mało mozna wypić :ico_placzek: nie dziwię się teraz dlaczego tak czatowałaś przy barku, idzie się od tego uzaleznić :ico_oczko: :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość