Awatar użytkownika
Reniia1501
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:30

03 kwie 2007, 14:35

moj własnie sie rozbudził dam mniam i tez idziemy,najpierw po Oluske a potem na spacero... :ico_haha_02:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

03 kwie 2007, 14:57

dziekuje :ico_respekt: :ico_respekt: :ico_respekt:

[ Dodano: 2007-04-03 ]
alez sie przed chwila objadlam halwa :ico_wstydzioch:
wypilismy sobie kawunie razem z moim D. , w przerwie od pracy ( kuchnia zaczyna powoli przypominac kuchnie :ico_brawa_01: ) ... pozniej on pojechal do sklepu, a ja sie doslownie rzucilam na slodkosci i polowe zezarlam :ico_wstydzioch: :ico_smiechbig:

a my dzis tylko na chwile do ogrodu ... strasznie wieje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

03 kwie 2007, 15:17

Hej kobietki to chyba wszędzie dzisiaj tak wietrznie - u nas też
niestety musiałam z małą pospacerować dzisiaj - bo spać nie chciała za bardzo - znowu z cegłówkami w wózku jeździłam - żeby nas wiatr nie porwał :ico_smiechbig:

A ja na dodatek coś nie bardzi się dzisiaj czuję - wczoraj wydawało się, że już lepiej - a dzisiaj z rana znów mnie dopadło :ico_chory:
Diem podaj no przepis na tą specjalną miksturę :-D
fajne fotki :ico_brawa_01:

Maggie trzymaj się - dasz radę :ico_brawa_01:

paulaa, fajnie, że do nas zajrzałaś - po długiej nieobecności :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Reniia1501
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:30

03 kwie 2007, 15:27

diem pisze:alez sie przed chwila objadlam halwa
wypilismy sobie kawunie razem z moim D. , w przerwie od pracy ( kuchnia zaczyna powoli przypominac kuchnie ) ... pozniej on pojechal do sklepu, a ja sie doslownie rzucilam na slodkosci i polowe zezarlam

jejku,jejku to nie dobrze....... :ico_smiechbig: :512:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 kwie 2007, 15:39

mała znoeu coś marudna :ico_olaboga:
wzielam ją na kolana to troszke się uciszyła :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 kwie 2007, 15:39

cześć laski, racja chyba wszędzie wietrznie a w UK najwietrzniej, bo to Wysoa w końcu a mało mi łebka nie urwało, chyba w rezultacie z pół godzinki bylismy na spacerku...
diem dzieki z a info może się tam w końcu wybierzemy...a jaka to dzielnica...gdzieś niedaleko Hammersmith???
Dzisiaj stwierdziłam ze uwielbiam te moją wieś ludzie są przekochani, dzisiaj jeden facet przepraszam mnie ze tak zaparkował i bede miała ciezko przejsc, bo to wóz od przeprowadzek....ja mówie ze nie szkodzi ze jest wystarczajaco chodnika zebym przeszla, a on na to ze ja z wóżkiem wiec on mi pomoze przejsc przez ulice :-D
kaola pisze:A ja na dodatek coś nie bardzi się dzisiaj czuję - wczoraj wydawało się, że już lepiej - a dzisiaj z rana znów mnie dopadło :ico_chory:

Oj kaola, kuruj sie kobitko , czosneczek czeka i się uśmiecha
ZDRÓWECZKA :ico_oczko:

paulina83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:13

03 kwie 2007, 16:45

halo halo tu brzoza :526: :526: :526: :526: :526: :526: :526: :526: :526: :526: :526: :526: :526:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

03 kwie 2007, 17:03

kaola pisze:Diem podaj no przepis na tą specjalną miksturę

kaola a wiesz,ze podpytam D. i trzasne fotke :ico_haha_01: tych magicznych krysztalkow co to sie z herbata podgrzewa ... ale to na skret jelit :ico_noniewiem:
mam nadzieje,ze Ciebie to nie tyczy :ico_olaboga:
Zdrowka !!! a wlasnie : domagam sie aktualnych fotek przuroczej Nicoli
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i mamy takze, a co tam
:ico_smiechbig:
Maggie pisze:diem dzieki z a info może się tam w końcu wybierzemy...a jaka to dzielnica...gdzieś niedaleko Hammersmith???
Maggie nie jestem pewna , ale wiem, ze z Hamm. masz bardzo dobre polaczenia praktycznie w kazdym kierunku.
Maggie pisze:Dzisiaj stwierdziłam ze uwielbiam te moją wieś ludzie są przekochani
i chyba to jest do pozazdroszczenia, bo w tym wielkim i tlocznym miescie jakim jest L. ludzie jacys bezosobowi, zimini ... oj, moglabym tak w nieskonczonosc ...
ale moze to tylko moje marudzenie ... Myslimy z D. o Hiszpanii, ale na pewno nie teraz ... moze , gdy Kourosh do szkoly bedzie szedl ... :ico_noniewiem: ehh rozmazylam sie :ico_wstydzioch:

A co z Aginka sie dzieje?

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

03 kwie 2007, 18:11

kaolka kuruj sie kochana i zdrówka życze!!!

zabieraj sie do czosnku...przez ten wiatr to szybciej do mnie doleci...znowu będe musiała nos zatykać!!!! :-D :-D :-D
diem, fotki super!!!!
dziewczyny dawajcie jakies zdjecia.....dzieciaczków i wasze.....chwalcie się

aginka no wlasnie..a ty gdzie sie podziewasz???

[ Dodano: 2007-04-03 ]
Reniia1501 pisze:[

czesc iza no co ty zartujesz!!!!!!
a tak napisałam ,bo w koncu zblizają sie cała parą.....
u mnie juz porzadki sie zblizaja ku koncowi to i humorek jest bardziej swiąteczny :ico_oczko:
:ico_buziaczki_big:



ja jakos swiat nie czuję...nawet o porządkach nie myśle..nie chce mi się
cale szczescie świeta spędzamy u rodziców!!!!

Awatar użytkownika
paulaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

03 kwie 2007, 18:21

Kaola...no tez sie ciesze ze wreszcie zajzalam....
Diem tak Domino zaczal gadac...nawija po swojemu jak najety...a tak to mowi "tata","ja ide ide ide" i czasem "daj" a najlepiej to wychodzi mu "nie"
No i byliśmy dzisiaj u lekarza i Dominik waży 12 kg i ma 74cm!!!!! :ico_olaboga: Normalnie słoniątko...lekarz powiedział ze przeskoczył 2 centyle...
w ogole powiedzial zebysmy gho zaszczepili(dodatkowe szczepienie)na ospe wieczną i koszt 130 zl/...a na pneunokoki jak skończy dwa lata.....Robiliscie ta szczepionke na ospe?kiedys byla refundowana chyba co?

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości