buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

01 mar 2011, 14:42

więc wysłałam jej tylko smsa że myślę o niej i że jest mi b. przykro i że jeśli tylko będzie miała ochotę pogadać to zawsze może na mnie liczyć!
ja też wysłałam smsa jeszcze w dniu pogrzebu wieczorkiem i niestety nie dostałam odpowiedzi, w przyszłym tyg zadzwonie do niej i spróbuje pogadać :ico_noniewiem:
A u nas dziś dzionek miną nawet fajnie byłam z córcią na spacerku
ale Ci fajnie :ico_brawa_01: , my werandujemy małego, ale na spacerki jeszcze nie kazała nam doktorka, zobaczymy co jutro powie, bo jedziemy na szczepienie, to może nam coś doradzi. A jak tam krostki małej? Zniknęły? Pytam bo mój Adrian teraz jest wysypany, że hej :ico_noniewiem: , cały tydzień już tak ma, obmywam mu buzię krochmalem, ale to jakoś nie schodzi, no może też coś doradzi doktorka :ico_noniewiem:
Wiecie może czy możliwe jest aby 3 miesiecznemu dziecku zęby wychodziły?
pewnie, że tak :ico_sorki: , trzymam kciuki, żeby to nie było nic gorszego :ico_sorki:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

01 mar 2011, 15:14

Hej dziewczyny!

Buzok kropeczki z czółka zniknęły ale za to całe policzki ma w kropki czerwone jak muchomorek mały!

Proszę pomóżcie już nie wiem co mam robić moja córcia dziś cały dzień wymiotuje, płacze jest taka niespokojna jak nigdy w ogóle nie chce spać u nas jest 13 a ona od 6:45 nie śpi zasnęła tylko na chwilę może na 20 min. i się obudziła nie wiem czy brzuszek ją boli czy co?
Pewnie głodna jest bo wszystko zwymiotowała ale jak dałam jej cyca przed chwilą to troszkę popiła a potem wszystko ulała!

Za 15 min. ma być health visitor nie wiem czy to będzie doktor czy położna ale ma przyjść małą zbadać mam nadzieje że mi coś poradzi!
Ale na wasze opinie też czekam!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 mar 2011, 15:18

cześć dziewczyny ja wpadam was tylko przeprosić,że nie założyłam jeszcze tego prywatnego wątku i że nie zaglądam tu...nie mam czasu na neta niestety.W dzień mała dosyć śpi,jest grzeczna ale w nocy co godzinę,co dwie się budzi.jestem przemęczona i niewyspana.W dzień nie ma kiedy odespać bo obowiązki,szkoła dziewczyn pranie sprzątanie gotowanie wiadomo...do tego spacery bo przecież mała nie będzie siedzieć w domu bo ja śpie.Nie wiem kiedy odeśpię ale w końcu muszę bo już za często jest mi słabo,ciemno w oczach i mam podkrążone oczy.Poza nocami mała grzeczna słodka no i rośnie jak na drożdżach.
pozdrawiam was bardzo i oczywiście zakładajcie wątek prywatny nie paczcie na mnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

buziaki :*

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

01 mar 2011, 19:05

Ale na wasze opinie też czekam!
o kurde nie mam pojecia co Ci kochana napisać :ico_sorki: , może faktycznie się coś zaczyna :ico_noniewiem: , dobrze, że skonsultujesz to z kimś co się na tym zna :ico_sorki: .

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

01 mar 2011, 19:42

Była babka mała cały czas była marudna i co chwilę płakała, ta babka pow. że rzeczywiście może ją brzuszek boleć lub może ma zły dzień -ponoć niemowlaczki tak mają że płaczą i chcą być cały czas na rękach! A co do wymiotów to pow. że może za dużo zjadła i dlatego wymiotowała, i pow że jeśli wciąż będzie tak samo i się nie poprawi to jutro do lekarza bo takie maleństwo szybko może się odwodnić! Na szczęście przed 4 zjadła cyca i wypiła 90ml butli i zasnęła jak na razie śpi ale i tak śpi b. nie spokojnie co róż się rusza i kwęka ale śpi!

Zobaczymy jak długo! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

01 mar 2011, 19:53

Zobaczymy jak długo!
oby Klaudunia wypoczęła :ico_sorki: . Zdrówka dla malutkiej

[ Dodano: 2011-03-02, 14:58 ]
Witam! wpadłam się pochwalić. Byliśmy dziś na szczepieniu i mały waży już 4920 , i jest zdrowiutki

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 mar 2011, 19:13

Witam :)
ja przywitm sie tylko, bo jestem bardzo zajęta,a dostałam smsa :) Buzok, to od Ciebie nie?
sorka, bo na domiar złego zepsuł mi się telefon razem z kartą i wszystkimi kontaktami fak :/ ale mam już duplikat karty... jakies same pechy nas przesladuja :( paaa

Buziaczki, trzymajcie sie .

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

02 mar 2011, 19:27

jakies same pechy nas przesladuja
no co Ty gadasz kobieto!!! A Tomuś to czysty dowód na szczęście :ico_haha_01: . Tak to sms ode mnie :ico_haha_01:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

02 mar 2011, 19:34

dziewczyny już urodziłyście i proszę załóżcie temat na wątku Niemowlę i noworodki
:ico_oczko:
http://www.naobcasach.pl/forum/viewforum.php?f=17

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

03 mar 2011, 17:56

No to ja założyłam temat na niemowlakach zapraszam :-D

[ Dodano: 2011-03-03, 17:05 ]
Prostuje noworodki i niemowlaki nie mogę linka wkleic :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość