szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

15 mar 2008, 14:15

Zulcia, bardzo się cieszę, że u Juleczki wszystko w porządku.
Ala ma czasami czkawkę. Ostatnio nawet bardzo często. Czuję ją w dole brzucha. Takie rytmiczne ruchy. Jakby moje serce tam na dole biło. Dziwne porównanie, ale nie wiem, jak to inaczej napisać.

emalia30, udanej imprezki!!

Małgorzatka, super brzuchol.

Wszystkim życzę miłego weekendu. Ja mam dzisiaj baby shower :-D

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

15 mar 2008, 14:39

Witajcie :ico_haha_02:
emalia30, ja też życzę udanej imprezki urodzinowej :-D
szczako, ja już sama nie wiem,czy to czkawka czy nie.Niby byłam już w ciąży,ale to było prawie 7 lat temu i wstyd się przyznać,ale mało pamiętam z tamtego okresu.Człowiek jest na bieżąco wraz ze wzrostem dziecka,a większość z tamtego okresu sie po prostu zatarła.
A dziś wyciągnęłam moją córę na spacer i po małe zakupki i złapał nas deszcz.Nie chciało mi się czekać w sklepie,bo zapowiadało sie na dłuższe padanie i wyszłyśmy.Parasolki oczywiście nie miałyśmy.Dochodzimy do domu a deszcz przestał padać i wyszło słonko.Zła byłam jak osa,bo gdybyśmy poczekały z 10 min,to byłybyśmy suche :ico_oczko:
Zmykam gotować obiadek.Dziś zupa pomidorowa z bazylią(na udkach bez skórki :ico_oczko: ) i klopsy w warzywach z burakami.Chciałam mężowi usmażyć kotlety,ale nie chciał,aż się zdziwiłam,że dietetyczne będzie jadł.Na zdrowie mu tylko wyjdzie.

[ Dodano: 2008-03-15, 23:47 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

16 mar 2008, 15:40

witam w niedziele
impreza syna sie wczoraj udala ;-) ,on zadowolony biegal z kolegami do 12 w nocy a my siedzielismy sobie z grupa znajomych i prowadzilismy roznego rodzaju dyskusje.
Tort jak i cala reszra wszystkim smakowala
Wiecie cos dzis sie cos tak dziwnie czuje tzn we wnatrz tak jakbym miala dostac dzisiaj okres,taki bol wewnatrz,a wczoraj jak wszyscy poszli moj malzonek chcial sie kochac :ico_wstydzioch: i jak tylko zaczelismy to powiem wam,ze musialam przerwac,bolalo mnie tak dziwnie,bylo mi strasznie nieprzyjemnie a dzis ten bol,tak bardzo sie boje,zeby tylko wszystko bylo ok.Nawet nie mam mozliwosci sie przebadac u lekarza ginekologicznie :ico_noniewiem:

A co tam u was??
Jak mija Palmowa Niedziela??
my na 19 do kosciolka idziemy sie pomodlic o powodzenie w kazdej dziedzinie i oby Bog byl z nami :ico_sorki:

milego dnia kochane
sciskam mocno


Obrazek

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

16 mar 2008, 16:27

Obrazek

Witajcie
My byliśmy w Kościółku na 13,Zuzia wybrała palemkę i bazie.Obiadek zjedliśmy i mężu piecze ciacho drożdżowe :-D
emalia30, weź sobie nospe albo magnez,działa rozkurczowo.I połóż się,odpoczywaj.Na pewno będzie dobrze. :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

16 mar 2008, 20:39

witajcie
ja za niedlugo do kosciola ide,ale nie mam palemki ,bo tutaj nie maja i kupic nie mozna,a robic mi sie jakos nie chcialo,tzn szukac czegos by moc ja zrobic,moze przed kosciolem bedzie ktos kto bedzie mial i bedzie sprzedawal - oby

emalia30, weź sobie nospe albo magnez,działa rozkurczowo.I połóż się,odpoczywaj.Na pewno będzie dobrze
-wezme i oby pomoglo a raczej wazniejsze-by nie bylo to cos zlego ,ogolnie to magnez lykam codzienni rano 1 tabletke od miesiaca regularnie oprocz tego zelazo i zestaw wit dla kobiet w ciazy

milego konca dnia kochane
buziaki

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

16 mar 2008, 20:47

emalia30, trzymam kciuki,żeby pomogło.
A ja zmykam robić kisielek ananasowy,bo mam straszną ochotę(jedna z niewielu rzeczy słodkich,które mogę jeść).A jutro odbieram wyniki badań i mam tradycyjnie pietra,żeby się nie podniosły.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 mar 2008, 20:51

Zulcia pisze:A jutro odbieram wyniki badań i mam tradycyjnie pietra,żeby się nie podniosły.


zulcia trzymam kciuki za wyniki. Mnie cos od wczoraj znów coś zaczyna swędziec, w sumie bad. na cholestazę robiłam 1,5 mies. temu, mam nadzieję, że nic sie nie zmieniło :ico_noniewiem:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

16 mar 2008, 21:16

witajcie kochane!
my dzis bylismy w kosciolku na 9.30 , ale Wiktorek byl jakis niegrzeczny... i w ogole caly dzien nie w sosie byl i strasznie dokuczal... caly dzien jakas nerwowka... kazdy na kazdego zly:ico_noniewiem: moze to przez pogode, bo u nas caly dzien lalo :ico_zly:
emalia ,ciese sie ze imprezka sie udala :ico_oczko: a jesli chodzi o te skurcze, to ja mam podobnie "po" :ico_oczko: chyba Ali nie pasuje ze tatus czasem wpada z wizyta :ico_oczko: teraz juz tak czesto nie "przytulamy sie" bo boje sie o dzidie :ico_noniewiem:

zulcia, trzymam kciuki za prawidlowe wyniki badan

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

16 mar 2008, 23:26

Dzięki dziewczynki za kciuki :ico_haha_02:
NOWA, mam nadzieję,że Cię ta wstręciucha nie dopadnie.A badania możesz sobie zrobić dla bezpieczeństwa dzidzi.
emalia30, mam nadzieję,że już jest wszystko w porządku i że nic Cię już nie boli.
MONIKAB fr, u nas też było zimno i padało trochę.Kiedy ta wiosna zagości na dobre? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-16, 22:36 ]
Zapomniałam się zapytać,czy macie może skurcze przepowiadające?Bo mnie od jakiś 3 dni boli na dole brzucha jak na okres,kilka razy dziennie,czasem lekko,czasem mocniej,ale przechodzi.Moja córcia ułożona jest już główką w dół i lekarz powiedziała,że już się raczej nie przekręci.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

17 mar 2008, 00:51

witajcie
łyknęłam nospę i troszkę mi lepiej-może to są takiego rodzaju skurcze ,bo z tego co piszesz Zulciu mialam tak jak na okres a przy tym kłócie

ok juz uciekam,spac mi sie chce a jutro powrot do pracy a w niej bedzie co robic,bo w Irlandii jutro wielkie swieto-St Patricks Day

spokojnej nocki
kolorowych snow i duzo zdrowka

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość