Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 kwie 2007, 18:28

:-D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-04-03 ]
paulaa to twój Dominiczek nieżle waży :ico_szoking: niezły klopsik z niego :ico_haha_01: .Ada to do niego kruszyneczka.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2007, 10:01 przez justyna25, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

03 kwie 2007, 19:11

justyna25, Adusia jest przesliczna..ma super oczęta!!!!

paula no niezłe słoniątko!!!!! kochaniutkie!!!!
co do szczepień to ja jeszcze nie wiem czy bede szczepic na ospę..musze pomyslec..a na pneumokoki na pewno nie..za drogo....tak mysle ze bez przesady.....nie da rady zaszczepic dziecka na wszystkie choroby swiata

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 kwie 2007, 19:34

Cześć dziewczynki, my się przygotowujemy do ciężkiej nocki :ico_noniewiem:
zaraz kąpiel Antośka i lulu , tak bardzo bym chciała zeby dzisiaj było lepiej :ico_noniewiem:
diem no no Hiszpania , do ciepłego kraju WAS cięagnie...marzniecie w UK :-D
Wiesz i się Anglia podoba, wioski angielskie są piękne, dużo zieleni i przstrzeni :ico_oczko:
paulaa, Dominiczek niezle waży, klocuszek mały.
Jeśli chodzi o szczepienia to tu pneumokoki są za darmo, co bardzo mnie cieszy bo jak usłyszałam o tej chorobie to ręcę mi opadły...
Justyna Adusia ma slicznę oczka, takie błękitne kolor nieba, śliczności, ale chyba po Tobie , bo pamiętam jak miałaś w opisie fotkę :ico_oczko:

iza, a ja poproszę fotki Matusia :ico_haha_02: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

03 kwie 2007, 20:07

Maggie, juz sie robi..
mówisz ..masz..... :ico_haha_01:

foteczki z dzisiejszego dzionka
Obrazek

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

03 kwie 2007, 20:11

ja chyba dzis tu najczesciej zagladam ... :ico_spanko: :-D

paaula ... czekamy na wiesci kwietniowe bo archiwum marcowe juz odczytane :one: duzy chopak z Dominika, a najwazniejsze, ze zdrowy i urok osobisty to chyba po mamie ... sliczny dziobek :ico_brawa_01:
justyna ... alez ta Twoja cora strzela miny ... :ico_haha_01:
Maggie pisze:Justyna Adusia ma slicznę oczka, takie błękitne kolor nieba, śliczności

podpisuje sie pod tym ... oczy blekitne, wlosy blond, a w przyszlosci nogi do pasa i inteligencja nieprzecietna... oj, bedzie mama sie martwic i odganiac kandydatow :one:
:ico_smiechbig:
Maggie pisze:diem no no Hiszpania , do ciepłego kraju WAS cięagnie...marzniecie w UK

i to jak ... wiesz Maggie angielska wies mmmmmm jak z obrazka przecie ... ale Londyn z tym obrazkiem wiele wspolnego nie ma ... zas moj D ani mysli wyprowadzac sie na wies, a przynajmniej nie w niedalekiej przyszlosci :ico_noniewiem:
wiec, kompromis: Hiszpania ... a zreszta '' kto wie'' ... wpierw trza nacieszyc sie tym co sie ma i nie marudzic :ico_nienie:
Maggie pisze:iza, a ja poproszę fotki Matusia
i ja tez poprosze i jeszcze kaola niech sie dorzuci i aginka da znac co tam u niej :ico_haha_02:

Moj D dzis zielenial z zazdrosci, gdy Kourosh chcial wycalowac i poprzytulac naszego znajomego ( dziadek dla mojego Miska :-) ... wczesniej tylko D tak sciskal
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2007, 20:12 przez diem, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

03 kwie 2007, 20:11

Obrazek

[ Dodano: 2007-04-03 ]
diem, a ty nie gadaj i tez zapodaj tu foteczki synusia
hiszpania..mmmm...ale super..cieplutko....

[ Dodano: 2007-04-03 ]
Obrazek


czy ja nas tak rozciągam??? przepraszam

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

03 kwie 2007, 20:14

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: co za przystojniak !!!
a jak stylowo sie prezentuje :ico_brawa_01:
buziaki dla naszego dzentelmena :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-04-03 ]
a jakie zabki :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
iza z ta Hiszpania to raczej marzenia :-) , ale pomarzyc zawsze warto no i oczywiscie miec wiare ... a moj D jest calkiem niezly w snuciu bajek :ico_smiechbig:

zdjecia ... moze pozniej, bo moj maruda juz na kolanach siedzi i klikac nie daje
:ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2007, 20:21 przez diem, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

03 kwie 2007, 20:18

no to ostatnie:
Obrazek
ja sie juz zegnam.....papa..do juterka!!!
maggie trzymam kciuki za nocke
kaola zdrówka!!!!! :ico_haha_02:
diem buziaczki dla Kourosha

Awatar użytkownika
paulaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

03 kwie 2007, 20:33

ale Mati jest śliczniutki.....jakie dwa sliczne zabki....
Diem napisalam nocie marcową i filmik jest ale bez glosu...nie wiem czemu...a szkoda bo tak slodko mówi tata...jest on w galeri....
No dobra ja uciekam...musze jeszcze napisac do Dawida mojego....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 kwie 2007, 20:52

diem pisze:Maggie napisał/a:
diem no no Hiszpania , do ciepłego kraju WAS cięagnie...marzniecie w UK

i to jak ... wiesz Maggie angielska wies mmmmmm jak z obrazka przecie ... ale Londyn z tym obrazkiem wiele wspolnego nie ma ... zas moj D ani mysli wyprowadzac sie na wies, a przynajmniej nie w niedalekiej przyszlosci :ico_noniewiem:
wiec, kompromis: Hiszpania ... a zreszta '' kto wie'' ... wpierw trza nacieszyc sie tym co sie ma i nie marudzic :ico_nienie:

diem, czyli Ciebie tez troche na wieś ciągnie...u nas o tyle łatwiej że oboje mamy te same pragnienia...miasto be wieś cacy :-D :-D :-D

Mati jest cudny, przystojniaczek taki z nIego będzie :ico_haha_02:

Wszystkie te nasze maleństwa są śliczniuche...


Antosku jest w trakcie usypiania, wczoraj to On uspił tatusia zobaczymy jak będzie dzisiaj...

dziewczyny My tak tylko nasze maluszki wklejamy....może nasze fotki też wkleimy..... :027:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości